Ranking Słuchawek Genesis – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii Genesis. Ranking zawierający polecane słuchawki z linii Genesis jest aktualizowany na bieżąco.

☆ ZESTAW DLA GRACZY 4W1 GENESIS COBALT 330 KLAWIATURA+MYSZ+SŁUCHAWKI+PODKŁADKA CZ/SK ☆

ZESTAW DLA GRACZY 4W1 GENESIS COBALT 330 KLAWIATURA+MYSZ+SŁUCHAWKI+PODKŁADKA CZ/SK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: ZESTAW DLA GRACZY 4W1 GENESIS COBALT 330 KLAWIATURA+MYSZ+SŁUCHAWKI+PODKŁADKA CZ/SK
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5ec150d40333588ecebe38
 • ID kategorii: 6833

☆ ZESTAW DLA GRACZY 4W1 GENESIS COBALT 330 KLAWIATURA+MYSZ+SŁUCHAWKI+PODKŁADKA CZ/SK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane akcesoria gamingowe marki Genesis z kodem 22MDC2PL5 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Albo wyczerpania zapasów)! komfortowy pakiet gamingowy. Genesis Cobalt 330 mieści podświetlaną klawiaturą membranową z funkcją anti-ghosting, mysz optyczną o czułości do 6400 DPI, z 6 programowalnymi przyciskami, wygodne słuchawki stereo z mikrofonem i podkładkę pod mysz z przeciwpoślizgowym spodem.

Wraz z Genesis Cobalt 330 dostajesz kompletny sprzęt, którego Ci trzeba do swojego komputera gamingowego, w wysokiej jakości, zharmonizowanej konstrukcji i perfekcyjnej cenie.


☆ Natec Radon 720 ☆

Natec Radon 720 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Radon 720
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb5948e441adb5f614824
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Radon 720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 98dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 2.10
Impedancja: 32 Ohm
dane uzupełniające: Jakość, trwałość, właściwa prezencja Słuchawki Radon 720 sprawią, że wychwycisz choćby najcichszy dźwięk. Dz czułemu mikrofonowi jednakowo wyraźnie usłyszą cię koledzy z zespołu. Tego zestaw ten charakteryzuje wytrzymała budowa i wspaniała prezencja, uzyskana dzięki podświetleniu LED. Radon 720 wyposażono w system dźwiękowy Virtual 7.1. Za jego sprawą gra dozna nieprawdopodobnego wrażenia realizmu i poczuje się, jak na prawdziw polu bitwy. System ten daje także przewagę podczas rozgrywki, bowiem użytkownik będzie w stanie dokładnie wyróżnić kierunek, z którego docho każdy dźwięk. Dzięki zastosowanej w słuchawki karcie dźwiękowej to gracz sam zdecyduje, jak powinien brzmieć dźwięk dobywający się z Radon 720. Jeśli użytko chce posiadać jeszcze większą swobodę wyboru, za każdym razem może odwiedzić oficj stronę Genesis i tam pobrać adekwatne sterowniki, rozszerzającą iloś opcji do skonfigurowania. O rewelacyjną jakość dźwięku dbają znaczne przetworniki 50mm. To jednak koniec, bowiem Radon 720 może pochwalić się także czułością na pozio 98db czy pasmem przenoszenia między 20 – 20 000 Hz. Słuchawki są nie tylko wygodne, ale i wytrzymałe. Nauszniki i pałąk pokryte są skórą, zaś wytrzymały przewód zezwala na nieprzejmowanie się ryzykiem jego uszkodzenia. Kabel jest przy tym na tyle długi, aby gracz mógł swobodnie usadowić się z dala od monitora.
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon wbudowany w słuchawkę
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 czarno-czerwon
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
wariant słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gamingowa
rozmiary przetwornika słuchawek: 50mm

☆ Natec Neon 350 ☆

Natec Neon 350 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Neon 350
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59ccd0c72da47c88e1669fd9
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Neon 350 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JAKOŚĆ I ELEGANCJA komfortowe, trwałe i z wyśmienitą jakością dźwięku stereo – takie właśnie są słuchawki Neon 350. Prócz tego urządzenie perfekcyjnie się ukazuje, będąc ozdobą każdego zestawu gamingowego, a funkcja wibracji zestawu rozszerza poczucie realizmu płynące z gry. JEST MOC Najważniejszy w słuchawkach jest oczywiście sam dźwięk. Jego właściwe brzmienie w przypadku Neon 350 gwarantują wysokiej jakości obfite przetworniki 50mm, dynamika głośników na poziomie 94dB oraz impedancja wynosząca 32 Ohm. SŁYCHAĆ CIĘ rewelacyjnie! Decydując się na gamingowe słuchawki gracz chce nie tylko dobrze słyszeć, co dzieje się na polu bitwy, lecz też móc właściwie komunikować się ze swoją drużyną. W tym celu Neon 350 wyposażono w czuły mikrofon umieszczony na wysięgniku. Dzięki funkcji redukcji szumów nie trzeba się też martwić o niepożądany hałas w tle. TO NIE SĄ SŁUCHAWKI jedynie NA KILKA MIESIĘCY w głównej mierze tym, co psuje się w słuchawkach pierwsze, jest kabel. Dlatego od Neon 350 odchodzi trwały, oporny na uszkodzenia kabel o długości 200 cm. Długość kabla pozwala również graczowi na swobodny dobór miejsca, gdzie będzie siedział, bez konieczności trwania z nosem tuż przy monitorze. Ponadto na przewodzie znajduje się pilot, zezwalający w nieskomplikowany i prędki sposób regulować głośność i włączyć lub wyłączyć mikrofon. WYGODA także JEST WAŻNA Kto chciałby godzinami siedzieć w niewygodnych słuchawkach? Dlatego Neon 350 zaprojektowano z myślą o wielogodzinnych rozgrywkach. Do tego nauszniki, jak i pałąk, są pokryte skórą, a estetyczne, czerwone podświetlenie LED, nadaje słuchawkom gamingowego designu. SŁUCHAJ NA CZYM CHCESZ Niejeden gracz naciął się na to, że niektórych słuchawek nie można podłączyć do każdego PC-ta, laptopa czy innego urządzenia. Neon 350 równocześnie złącze USB, jak i 2×3 pin jack, dzięki temu użytkownik nie musi się martwić o kompatybilność słuchawek z zróżnicowanymi platformami.

☆ Natec Genesis Selen 400 ☆

Natec Genesis Selen 400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Genesis Selen 400
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fb50d6d82fff0851061ba94
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Genesis Selen 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

bezprzewodowa budowa daje także nieograniczone możliwości w sytuacji transportu. Słuchawki możesz posiadać za każdym razem przy sobie, niezależnie od tego gdzie akurat planujesz grać. Nie daj się ograniczać! poczuj pełnię swobody z słuchawkami selen 400!korzyści: selen 400 zostały wyposażone w elastyczny mikrofon wielokierunkowy, który pozwoli ci na szybką i komfortową komunikację z członkami drużyny podczas rozgrywek zespołowych steruj głośnością, wstrzymuj odtwarzanie utworów, włączaj i wyłączaj słuchawki w wygodny sposób, przy użyciu klawiszy znajdujących się zaraz przy uchu słuchawki zostały zaopatrzone w baterię cechującą się długą żywotnością - wytrzymuje do 15 godzin na jednym ładowaniu technologia stereo 2.0, a także pokaźne, 50 mm przetworniki wysokiej jakości są gwarancją głębokiego, wyrazistego dźwięku, który pozwoli ci usłyszeć wszystko to, co najważniejsze aby stać się zwycięzcą słuchawki selen 400 współpracują z komputerami, konsolami playstation i nintendo switch słuchawki genesis selen 400 zostały wytwarzane z najwyższej jakości tworzyw, dzięki temu posłużą użytkownikowi poprzez długie lata miękkie nauszniki pokryte skórą premium, które nie wywołują uczucia ucisku i wspaniale izolują dźwięki dochodzące z otoczenia


☆ NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie (5901969425734) ☆

NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie (5901969425734) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie (5901969425734)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f7c7c28d4033341dbee6113
 • ID kategorii: 182

☆ NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie (5901969425734) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj Vanad 500 z HUB USB
Oto Akcesorium przez spore A na które czekałeś. Wysokiej jakości, dopracowane mouse bungee, który oprócz podstawowej funkcji, jaką ma spełniać, oddaje do Twojej dyspozycji jeszcze inne opcje zastosowania. Wykorzystaj go też jako stojak na słuchawki oraz HUB USB, który wygląda absolutnie nieziemsko urozmaicając Twoje stanowisko i nadając mu szerszej funkcjonalności.

Nareszcie mocne mouse bungee
Oto mouse bungee którego szukałeś. Wysokiej jakości, gumowe i elastyczne ramię w połączeniu ze stabilną konstrukcją o topowym wykonaniu daje Tobie to, czego potrzebujesz od tego rodzaju urządzenia idealne podtrzymanie kabla, tak jakby nie istniał. Poznaj szybkie ruchy, bez zakłóceń i obciążenia przewodem. Baw się myszką, jak nigdy dotąd.

Ultra nowoczesny design z podświetleniem LED
Vanad 500 zaskakuje swoją ultra nowoczesną stylistyką, która satysfakcjonuje kształtem i pomysłem wykonania. Konstrukcja została na dodatek dopieszczona wspaniałym podświetleniem LED przystępnych w 7 kolorach, które zmienisz przy pomocy dotykowego przycisku z przodu urządzenia. Oto spektakularne mouse bungee, które urzeka swym designem dodając uśmiechu na Twojej twarzy.

Oto Twój stojak na słuchawki
Nietypowym atutem tego mouse bungee to kompozycja, która została dostosowana pod odstawienie słuchawek w sposób nie tylko komfortowy ale też efektowny. Koniec z niechlujnym odkładaniem słuchawek na blat, krzesło czy jeszcze inne miejsca, które nie są do tego przystosowane. Vanad 500 to mouse bungee, który zaopiekuje się Twoim headsetem. Schludnie.

2x port USB 2.0
Postanowiliśmy dać Ci jak najwięcej możliwości jednym urządzeniem. Vanad 500 został w dodatku wyekwipowany w dwa porty USB zamieniając mouse bungee w HUB USB dając Ci pokaźniejsze możliwości podsuwając to co ważne jak najbliżej Ciebie.

Odłączany kabel
Dzięki możliwości odłączenia kabla, Vanad 500 może stać i pełnić funkcje, do których został wytwarzany podtrzymywanie kabla i przechowywanie słuchawek. Jeśli tylko to jest Tobie potrzebne, odłącz zbędne okablowanie i ciesz się ascetycznym wizerunkiem urządzenia.

Gumowe przeciwpoślizgowe stopy
Vanad 500 posiada na spodzie antypoślizgowe stopki, które stosownie wysoką stabilizację mouse bungee, aby mogło ono funkcjonować genialnie, skrupulatnie tak jak, sobie tego życzysz. Ciesz się lekkim przewodem i luźnymi ruchami. Na za każdym razem.


☆ GENESIS SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM NEON 200 RGB, NSG-1609 ☆

GENESIS SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM NEON 200 RGB, NSG-1609 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: GENESIS SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM NEON 200 RGB, NSG-1609
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62425bd9902e5127eb4a57bd
 • ID kategorii: 10956
Inne Rankingi:  Słuchawki dla graczy do 200 zł

☆ GENESIS SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM NEON 200 RGB, NSG-1609 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Stojak na słuchawki genesis vanad 500 marki Natec genesis ☆

Stojak na słuchawki genesis vanad 500 marki Natec genesis Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC GENESIS
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki genesis vanad 500 marki Natec genesis
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3ce148902e516bc1dedb36
 • ID kategorii: 161

☆ Stojak na słuchawki genesis vanad 500 marki Natec genesis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Hub USB Genesis VANAD 500 + Mouse Bungee + uchwyt na słuchawki
informacje uzupełniające
- 2-portowy HUB USB 2.0, - 7 kolorowe podświetlenie, - Gamingowy design, - Gumowe przeciwpoślizgowe stopy, - Mouse bungee z rozciągliwym ramieniem, - Odłączany przewód USB o długości 1,5 m, - Przełącznik trybu podświetlenia, - zrównoważona konstrukcja, - Uchwyt słuchawkowy, Długość kabla 1,5 m, odcienie podświetlenia red, green, blue, violet, yellow, ocean blue, white,, Prąd wyjściowy 0,5 A, Rozdzielczość 480 Mbit/s, Vanad 500 to uchwyt na słuchawki z wbudowanym mouse bungee i HUBem USB 2.0, wymogi systemowe Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android, rozmiary artykułu 253 x 128 x 128 mm, neon, porządek na twoim biurku. Uchwyt zaopatrzony jest w 7-kolorowe podświetlenie, z 2 portami. Ten użyteczny organizer z uzupełniającą funkcjonalnością,, z możliwością zmiany w 2 trybach (stały albo neonowy)., rozszerza komfort stosowania akcesorią gamingowych i pomaga utrzymać

☆ NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie ☆

NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f48e8c4b4fd337459ca53e6
 • ID kategorii: 8681

☆ NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj Vanad 500 z HUB USB
Oto Akcesorium poprzez obfite A na które czekałeś. Wysokiej jakości, dopracowane mouse bungee, który oprócz podstawowej funkcji, jaką ma spełniać, oddaje do Twojej dyspozycji jeszcze inne opcje zastosowania. Wykorzystaj go na dodatek jako stojak na słuchawki oraz HUB USB, który wygląda absolutnie nieziemsko urozmaicając Twoje stanowisko i nadając mu szerszej funkcjonalności.

Nareszcie potężne mouse bungee
Oto mouse bungee którego szukałeś. Wysokiej jakości, gumowe i sprężyste ramię w połączeniu ze zrównoważoną konstrukcją o topowym wykonaniu daje Tobie to, czego potrzebujesz od tego typu urządzenia perfekcyjne podtrzymanie kabla, tak jakby nie istniał. Poznaj szybkie ruchy, bez zakłóceń i obciążenia kablem. Baw się myszką, jak nigdy dotąd.

Ultra innowacyjny design z podświetleniem LED
Vanad 500 zaskakuje swoją ultra innowacyjną stylistyką, która satysfakcjonuje kształtem i pomysłem wykonania. Kompozycja została na dodatek dopieszczona perfekcyjnym podświetleniem LED dostępnych w 7 kolorach, które zmienisz za pomocą dotykowego przycisku z przodu urządzenia. Oto spektakularne mouse bungee, które urzeka swoim designem dodając uśmiechu na Twojej twarzy.

Oto Twój stojak na słuchawki
Nietypowym atutem tego mouse bungee to konstrukcja, która została przypasowana pod odstawienie słuchawek w sposób nie tylko wygodny ale też piękny. Koniec z niechlujnym odkładaniem słuchawek na blat, krzesło czy jeszcze inne miejsca, które nie są do tego przypasowane. Vanad 500 to mouse bungee, który zaopiekuje się Twoim headsetem. Schludnie.

2x port USB 2.0
Postanowiliśmy dać Ci jak najwięcej możliwości jednym urządzeniem. Vanad 500 został dodatkowo wyposażony w dwa porty USB zamieniając mouse bungee w HUB USB dając Ci większe możliwości podsuwając to co ważne jak najbliżej Ciebie.

Odłączany kabel
Dzięki możliwości odłączenia kabla, Vanad 500 może stać i pełnić funkcje, do których został produkowany podtrzymywanie kabla i przechowywanie słuchawek. Jeśli tylko to jest Tobie potrzebne, odłącz zbędne okablowanie i ciesz się ascetycznym wizerunkiem urządzenia.

Gumowe przeciwpoślizgowe stopy
Vanad 500 ma na spodzie antypoślizgowe stopki, które adekwatnie wysoką stabilizację mouse bungee, żeby mogło ono funkcjonować nieprzeciętnie, starannie tak jak, sobie tego życzysz. Ciesz się lekkim kablem i swobodnymi ruchami. Na zawsze.


☆ Genesis cobalt 330 klawiatura+mysz+słuchawki+podkładka (5901969420463) ☆

Genesis cobalt 330 klawiatura+mysz+słuchawki+podkładka (5901969420463) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: Genesis cobalt 330 klawiatura+mysz+słuchawki+podkładka (5901969420463)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5da5d24c5ecf7984631d777f
 • ID kategorii: 7870

☆ Genesis cobalt 330 klawiatura+mysz+słuchawki+podkładka (5901969420463) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

fachowy pakiet gamingowy Cobalt 330 RGB

Po co marnować czas na wybór poszczególnych peryferii gamingowych, skoro można mieć je wszystkie w jednym komplecie? Cobalt 330 RGB to wyśmienity combo pack dla graczy, którzy rozpoczynają przygodę z wirtualną rozrywką i potrzebują potężnej klawiatury, myszki, słuchawek i podkładki.

To jest dopiero combo

 • Co powinna posiadać dobra klawiatura membranowa dla graczy? Oczywiście funkcję anti-ghostingu. Ta w Cobalt 330 RGB zezwala na wyprowadzenie kompilacji złożonej z aż 19 klawiszy wciśniętych równocześnie czy rywal mógłby się oprzeć tak zabójczemu combo? Do tego dochodzi 12 przycisków multimedialnych, usprawniających obsługę gier czy filmów.

Wszystko dla wygody gracza

 • To nie koniec udogodnień dla graczy klawiatura ma też specjalną podpórkę pod nadgarstki, a więc element, na który wyjątkowo dużo osób zwraca uwagę. Do tego dochodzą również składane nóżki, umożliwiające regulowanie wysokości urządzenia i podświetlenie RGB z możliwością wybrania kilku trybów podświetlenia. W końcu dlaczego klawa nie miałaby wyglądać odjazdowo?

przede wszystkim jakość

 • Gracze przeważnie narzekają na dołączone do zestawów myszki. W przypadku Cobalt 330 RGB nie ma mowy o słabym ogniwie: gryzoń został zaopatrzony w precyzyjny czujka optyczny, pozwalający ustawić czułość na jeden z 4 stopni, aż do 6400 DPI. No i czy budżetowa, słaba myszka posiadałaby innowacyjne oprogramowanie z możliwością zapisywania profili i makr?

Pewny chwyt

 • Gryzoń z Cobalt 330 RGB to nie byle budżetowa mysz, która zepsuje się po kilku dniach. Urządzenie ma wytrzymałe przełączniki o żywotności do 10 mln kliknięć. Konkretne wykonanie to nie wszystko, bowiem funkcjonalny zarys urządzenia sprawia, iż myszka komfortowo leży w dłoni, przez co nadzwyczajnie się sprawdza w trakcie długich godzin spędzonych przy komputerze.

Brzmią świetnie

 • Słuchawki Cobalt 330 RGB mogą pochwalić się znacznymi przetwornikami 50mm, gwarantującymi genialne brzmienie, i sporymi nausznikami, które zezwalają na rozchodzenie się tonów. Czuły mikrofon umieszczony na rozciągliwym wysięgniku doskonale stanie na wysokości zadania do Team speaku w trakcie gry, lecz także do rozmów internetowych. Dołączona do zestawu zdejmowana gąbka na mikrofon redukuje szumy otoczenia, co istotnie poprawia jakość rozmów.

Po co Ci ból głowy?

 • Jedną z najważniejszych cech korzystnych słuchawek jest ich wygoda stosowania. Przecież nikt z własnej woli nie założy sprzętu, od którego zaczyna boleć głowa. Słuchawki Cobalt 330 RGB mają miękką skórzaną poduszkę znajdującą się pod pałąkiem oraz wyjątkowo miękkie nauszniki wypełnione pianką memory foam. Wielogodzinne używanie teraz będzie przyjemnością.

Gwarancja precyzji

 • Zwieńczeniem Cobalt 330 RGB jest podkładka pod gryzonia to właśnie dzięki niej myszka może w pełni pokazać atuty skrupulatnego sensora. Anty-poślizgowy spód zagwarantuje z kolei właściwą przyczepność, dzięki czemu choćby w sytuacji gwałtownych ruchów podkładka nie będzie się ślizgać po biurku. Unikalny gamingowy wzór podkładki zniewoli nie jednego gracza.

☆ Zestaw dla graczy 4w1 cobalt 330 klawiatura+mysz+słuchawki+podkładka us marki Genesis ☆

Zestaw dla graczy 4w1 cobalt 330 klawiatura+mysz+słuchawki+podkładka us marki Genesis Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: Zestaw dla graczy 4w1 cobalt 330 klawiatura+mysz+słuchawki+podkładka us marki Genesis
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ff449370a3d5f8194b48f18
 • ID kategorii: 6833

☆ Zestaw dla graczy 4w1 cobalt 330 klawiatura+mysz+słuchawki+podkładka us marki Genesis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mistrzowski pakiet gamingowy Cobalt 330 RGB

Po co marnować czas na wybór poszczególnych peryferii gamingowych, skoro można posiadać je wszystkie w jednym zestawie? Cobalt 330 RGB to wspaniały combo pack dla graczy, którzy rozpoczynają przygodę z wirtualną rozrywką i potrzebują mocnej klawiatury, myszki, słuchawek i podkładki.

To jest dopiero combo

 • Co powinna posiadać dobra klawiatura membranowa dla graczy? Oczywiście funkcję anti-ghostingu. Ta w Cobalt 330 RGB pozwala na wyprowadzenie kompozycji złożonej z aż 19 klawiszy wciśniętych jednocześnie czy rywal mógłby się oprzeć tak zabójczemu combo? Do tego dochodzi 12 przycisków multimedialnych, usprawniających obsługę gier czy filmów.

Wszystko dla wygody gracza

 • To nie koniec udogodnień dla graczy klawiatura posiada też specjalną podpórkę pod nadgarstki, a więc element, na który szczególnie niemało osób zwraca uwagę. Do tego dochodzą też składane nóżki, umożliwiające dostosowywanie wysokości urządzenia, a także podświetlenie RGB z możliwością wybrania kilku trybów podświetlenia. W końcu dlaczego klawa nie miałaby wyglądać odjazdowo?

w głównej mierze jakość

 • Gracze typowo narzekają na dołączone do zestawów myszki. W sytuacji Cobalt 330 RGB nie ma mowy o słabym ogniwie: gryzoń został zaopatrzony w skrupulatny czujka optyczny, pozwalający ustawić czułość na jeden z 4 poziomów, aż do 6400 DPI. No i czy budżetowa, słaba myszka posiadałaby progresywne oprogramowanie z możliwością zapisywania profili i makr?

Pewny chwyt

 • Gryzoń z Cobalt 330 RGB to nie byle budżetowa mysz, która zepsuje się po kilku dniach. Urządzenie posiada wytrzymałe przełączniki o żywotności do 10 mln kliknięć. Solidne wykonanie to nie wszystko, bowiem funkcjonalny kształt urządzenia powoduje, iż myszka wygodnie leży w rąk, przez co rewelacyjnie się sprawdza podczas długich godzin spędzonych przy komputerze.

Brzmią doskonale

 • Słuchawki Cobalt 330 RGB mogą pochwalić się obfitymi przetwornikami 50mm, gwarantującymi wspaniałe brzmienie,, a także wielkimi nausznikami, które zezwalają na rozchodzenie się tonów. Czuły mikrofon umieszczony na elastycznym wysięgniku idealnie stanie na wysokości zadania do Team speaku w trakcie gry, ale także do rozmów internetowych. Dołączona do zestawu zdejmowana gąbka na mikrofon redukuje szumy otoczenia, co pokaźnie polepsza jakość rozmów.

Po co Ci ból głowy?

 • Jedną z najważniejszych cech prawidłowych słuchawek jest ich wygoda stosowania. Przecież nikt z własnej woli nie założy sprzętu, od którego inicjuje boleć głowa. Słuchawki Cobalt 330 RGB mają miękką skórzaną poduszkę znajdującą się pod pałąkiem i wyjątkowo miękkie nauszniki wypełnione pianką memory foam. Wielogodzinne wykorzystywanie dzisiaj będzie przyjemnością.

Gwarancja precyzji

 • Zwieńczeniem Cobalt 330 RGB jest podkładka pod gryzonia to właśnie dzięki niej myszka może w pełni pokazać mocne strony precyzyjnego sensora. Anty-poślizgowy spód zagwarantuje z kolei właściwą przyczepność, dzięki temu choćby w sytuacji gwałtownych ruchów podkładka nie będzie się ślizgać po biurku. Niepowtarzalny gamingowy wzór podkładki zachwyci nie jednego gracza.

Najtańsze Słuchawki Genesis – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek serii Genesis. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe douszne sportowe

☆ Natec Genesis Oxygen 200 ☆

Natec Genesis Oxygen 200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Genesis Oxygen 200
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f5761c28e441a493025f67e
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Genesis Oxygen 200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Doświadcz dźwięków zwalających na kolana, bogatych wybuchów oraz spadających pestek naboi z karabinów. Słuchawki Oxygen 200 zapewnią czysty i pełen detali dźwięk, dzięki adekwatnie obszernej przestrzeni, w której poruszają się przetworniki. Słuchawki zostały zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom użytkowników oczekujących niesamowitej jakości dzwięków. Załóż słuchawki, odetnij się od otoczenia, wejdź do wirtualnego świata i poczuj moc Oxygen200.

Wejdź na wyższy poziom rozgrywki
Oxygen 200 zostały wyposażone w wysokiej jakości przetworniki neodymowe o średnicy 10 mm, które mocne brzmienie i wysoką jakość odwzorowania dźwięku. Podczas gry usłyszysz każdy krok przeciwnika i strzał, dzięki temu staniesz się prawdziwym drapieżnikiem polującym na swoje ofiary. Kopułki zostały otoczone gumowym pierścieniem, który wyjątkowo należycie chroni przewód przed uszkodzeniem, zapewniając długie działanie.

Sterowanie na wyciągnięcie ręki
ergonomiczne sterowanie we zaimplementowanym wielofunkcyjnym pilocie zapewnia stały i wygodny dostęp do najbardziej potrzebnych funkcji takich jak pauza, odtwarzanie, czy regulacja głośności. Pilot oszałamia przyciskami o przyjemnej strukturze, cechując się potężnie wyczuwalną reakcją zwrotną po naciśnięciu.
równocześnie widocznie, jak i w dotyku jest to komponent o jakości nieporównanej w innych kompletach słuchawkowych.

Multiplatformowość
Arsenał Oxygen 200 został wyekwipowany w złącze 3,5 mm minijack o długości przewodu 1,2 m, tym samym zezwalając radować się wrażeniami dźwiękowymi na każdej platformie gamingowej. Bezproblemowo skonsolidujesz je z komputerami PC, konsolami, smartfonami i tabletami.

Stań się częścią gry
Każdy wymagający gracz i streamer wie jak ważna jest komunikacja. Oxygen 200 zostały zaopatrzone w specjalny konstrukcyjnie odpinany mikrofon, który dzięki swym umiejscowieniu zezwala na czystą i pozbawioną zakłóceń rozmowę z Twoimi kompanami na polu walki.

Wymienne końcówki w tym Bi Flange
Aby stworzyć słuchawki szyte na miarę, dołączyliśmy do Oxygen 200 aż 3 rozmiary standardowych gumek dokanałowych, a także innowacyjne gumki rodzaju bi-flange, które dzięki większej powierzchni materiału zapewniają jeszcze lepszą izolację, wprowadzające jakość dźwięku na jeszcze wyższy poziom.

idealny kąt ustawienia w trybie mobilnym
Słuchawki został zaopatrzone w specjalną wtyczkę o kącie 125 poziomów. Dzięki takiemu zaimplementowaniu, w trakcie gry przewód nigdy Ci nie przeszkadza i zagwarantuje długie działanie. Cieszysz się komfortem oraz genialnymi wrażeniami z rozgrywki mobilnej.

innowacyjne haczyki
W celu poprawy stabilizacji słuchawek w uszach Oxygen 200 wyposażyliśmy w specjalne gumowe haczyki przylegające do wnętrza małżowiny usznej. Głównym zadaniem haczyków jest stabilizacja słuchawek w małżowinach. Osadzone, trzymają się konkretnie, zapewniając Tobie nieustanny komfort tak jak lubisz.

Design dobrany do twojego stylu
progresywny, wygląd Oxygen 200 to nie jedyne rozwiązanie, w które zostały wyekwipowane słuchawki w zakresie designu. Zarówno gumowe haczyki stabilizacyjne, jak i gumki rodzaju bi-flange nadają nieszablonowego gamingowego charakteru.


☆ Natec Argon 120 ☆

Natec Argon 120 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Argon 120
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d3ff5982da47c7f7f58b071
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Argon 120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
korzystnej jakości dźwięk w jakości stereo 2.0, zaimplementowany mikrofon dookólny, trwałe elementy, znaczne przetworniki i konkretny przewód w oplocie to podstawowe atrybuty słuchawek dla graczy i główne wyróżniki słuchawek Genesis Argon 120. Dzisiaj odpowiedni sprzęt jest w zasięgu ręki każdego gracza, niezależnie od doświadczenia. Przestrzeń i wyczuwalny bas to atrybuty poprawnie widziane w gamingowych ścieżkach dźwiękowych. Taką charakterystykę posiadają właśnie Argon 120, wyekwipowane w technikę stereo 2.0 i obfite 40 milimetrowe przetworniki, zamknięte w pokaźnych i wygodnych nausznikach. Za odpowiednią jakość komunikacji w trakcie rozgrywki odpowiada mikrofon dookólny na wysięgniku, dzięki temu można go ustawić w najwygodniejszej dla gracza pozycji. Nylonowy oplot kabla również powiększa jego solidność a komfortowy w obsłudze pilot na kablu umożliwia sterowanie głośnością. Kabel jest zakończony podwójnym 3-pinowym mini jackiem 3.5 mm....

☆ Natec Genesis Oxygen 400 ☆

Natec Genesis Oxygen 400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Genesis Oxygen 400
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ddbb66c82fff04a4e0abfec
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Genesis Oxygen 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

GAMINGOWE DOKANAŁÓWKI Chciałeś słuchawek. Potem zacząłeś szukać odpowiednich dla siebie. Dzisiaj je znalazłeś. Słuchawki dokanałowe Oxygen 400 to słuchawki gamingowe, które jeszcze lepiej wprowadzą Cię do świata wirtualnego, całkowicie odcinając dopływ dźwięku do Twoich uszu z otoczenia.

wytworzone dla tych, którzy nie tylko cenią sobie wysoką jakość dźwiękuw dodatku świetną funkcjonalność. BOGATA FUKCJONALNOŚĆ JAKOŚĆ DŹWIĘKU GODNA WOJOWNIKÓW progresywne i spore przetworniki o średnicy aż 1 centymetra powodują, że mamy do czynienia ze słuchawkami serwującymi solidne audio do Twoich uszu na metalicznej tacy.

Zadbaliśmy o to, aby Oxygen 400 zwykle rozpieszczał Cię tym, do czego zostały produkowane – przekazywaniem wysokiej jakości dźwięku w każdych warunkach świata wirtualnego. ODPINANY MIKROFON WYSOKIEJ JAKOŚCI W świecie wirtualnych wojen, w których o zwycięstwo walczymy z drużyną, bardzo ważna jest bezbłędna czystość naszego głosu.

W Oxygen 400 nie mogło zabraknąć dopinanego mikrofonu wysokiej jakości, który zapewni Ci wierne oddanie barwy i tonacji Twojego głosu w taki sposób, aby Twoje komendy bojowe były na fachowym poziomie.

PILOT Z DRUGIM MIKROFONEM Oxygen 400 zostały zaopatrzone w wielofunkcyjny pilot, który istotnie podwyższa funkcjonalność słuchawek i komfort korzystania z nich. Wyregulujesz głośność dźwięku, a przycisk play/pause pozwoli Ci zatrzymywać odtwarzanie muzyki i odbierać połączenia telefonicznie.

Gdy potrzebujesz swobody, zwyczajnie odepnij główny mikrofon, bo w pilocie masz jeszcze jeden! WYMIENNE KOŃCÓWKI W TYM BI FLANGE aby stworzyć słuchawki szyte na miarę, dołączyliśmy do Oxygen 400 aż 3 wymiary typowych gumek dokanałowych,ponadto 2 rozmiary progresywnych gumek typu bi-flange, które dzięki większej powierzchni materiału zapewniają jeszcze lepszą izolację, wprowadzające jakość dźwięku na jeszcze wyższy poziom.

innowacyjnE HACZYKI W celu poprawy stabilizacji słuchawek w uszach, Oxygen 400 wychodzi naprzeciw stosując postępowe, gumowe haczyki przylegające do wnętrza małżowiny usznej. To dokanałówki, które nie wypadną.

Nie będą się wyślizgiwać. Osadzone, trzymają się konkretnie, gwarantując Tobie nieprzerwany komfort – tak jak uwielbiasz. POKROWIEC W komplecie Nigdy nie będziesz zmuszony do przenoszenia słuchawek luzem i w nieładzie.

W pakiecie dostajesz pokrowiec, który ułatwi Ci transport Twoich Oxygen 400 zwiększając ich bezpieczeństwo. Duża KOMPATYBILNOŚĆ Stworzyliśmy słuchawki z których radość będziesz czerpał z każdym rodzajem sprzętu.

Oxygen 400 mają tylko jedną, 4-pinową wtyczkę jack 3.5 mm, co pozwala cieszyć się z ich pełnej funkcjonalności przy korzystaniu z PC, smartfonu czy konsol. DESIGN dopasowanY DO TWOJEGO STYLU nowoczesny, agresywny wygląd Oxygen 400 to nie jedyne rozwiązanie w które zostały zaopatrzone słuchawki w zakresie designu.

zarówno gumowe haczyki stabilizac...


☆ Natec Argon 200 ☆

Natec Argon 200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Argon 200
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc94182fff09936c420de
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Argon 200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki Genesis Argon 200 Czerwone Genesis Argon 200 to słuchawki, które łączą w sobie korzystną jakość dźwięku, moc i tak bardzo uwielbianą w rozgrywkach czułość mikrofonu. Dodatkowo pakiet znamionuje się pięknym wykończeniem, które nadaje mu charakteru i powoduje, że każdy użytkownik czuje się w nich jak profesjonalny gracz.

właściwości artykułu: szczególnie dobra jakość dźwięku Czuły mikrofon progresywny design Trwały przewód w oplocie pokaźne PRZETWORNIKI Argon 200 nad wyraz dobrą jakość dźwięku, która jest nad wyraz pokaźna w trakcie gry.

Za jak najlepsze i najpełniej odzwierciedlające wydarzenia z wirtualnego świata brzmienie odpowiadają wysokiej jakości znaczne 50-milimetrowe przetworniki oraz atrybuty takie jak dynamika na poziomie 96 dB czy impedancja na poziomie 32 omów.

CZUŁY MIKROFON komplet słuchawkowy wyekwipowany jest w wysokiej jakości czuły mikrofon z funkcją redukcji szumów. Dzięki niemu komunikacja z zespołem albo zwykła rozmowa poprzez komunikator nie będzie ograniczana poprzez jakiekolwiek szumy.

KONTROLA Umieszczony na przewodzie słuchawek Argon 200 kontroler umożliwia regulację głośności dźwięku, co pozwala na dopasowanie intensywności dźwięku do aktualnych potrzeb. To wykorzystanie wyróżnia gamingowy charakter słuchawek.

teraz nie trzeba już przerywać rozgrywkizwiązać niezbędne atrybuty do swych pragnień. TRWAŁY przewód W OPLOCIE W Argon 200 odnajdziemy długi na 2 metry przewód w konfekcyjnym oplocie. Takie rozwiązanie sprawia,przewód nie plącze się i nie łamie, co istotnie wydłuża proces życia urządzenia.

Oplot jest dodatkowo stylowo doszlifowany, co stało się już jednym ze znaków rozpoznawczych producenta Genesis. WYGODA I DESIGN Słuchawki, oprócz szeregu funkcjonalności dźwiękowych, zostały zaprojektowane tak, żeby dawały maksymalny komfort użytkowania.

duże nauszniki są wyposażone w miękkie pady obszyte skórą organiczną, a wnętrze pałąka wyściełane jest miękkim materiałem. W dodatku dla uzyskania progresywnego designu pałąk jest od zewnątrz obszyty ekoskórą.

Takie rozwiązania, w połączeniu z postępowym kształtem, nadają Argon 200 unikatowego gamingowego charakteru. Bazowe dane wariant: Słuchawki Producent: Genesis Kolor: Czarno-czerwone EAN: 5901969407358 Kod producenta: NSG-0901 Gwarancja: 24 m-cy Specyfikacja typ słuchawek: Nauszne System audio: Stereo Mikrofon: Tak Mocowanie mikrofonu: Na wysięgniku Komunikacja: Przewodowa Złącza: Mini Jack x2 rodzaj kabla: Oplot plastikowy Regulacja głośności: Na przewodzie Dynamika głośników: 96 dB Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz Czułość mikrofonu: -38 dB Impedancja: 32 Ohm rozmiary i waga Długość przewodu: 200 cm...


☆ Natec Argon 100 ☆

Natec Argon 100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Argon 100
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0a4ea22da47c5d5551c312
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Argon 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -56dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.80 m
Impedancja: 32.0 Om
informacje dodatkowe: ARGON 100 SŁUCHAWKI DLA GRACZY Genesis Argon 100 to słuchawki z systemem dźwięku stereo 2.0 przeznaczone dla graczy i nie tylko. Lekka, ale wytrzymała kompozycja, trwały i długi przewód w nylonowym oplocie, mocn jakość dźwięku, mikrofon na wysięgniku i dostępność czterech war kolorystycznych wykończenia, to główne atuty Argon 100. Słuchawki zostały zaopatrzone w znaczne 40 mm przetworniki z dynamiką do 1 i system dźwięku stereo 2.0, który zapewnia odpowiednią głębię i przetwarzanej muzyki. Słuchawki sprawdzą się korzystnie przy każdym rodzaju muzyki niezależnie od ogrywanego obecnie tytułu gry. WYGODA I odporność budowa Argon 100 jest oparta na giętkim i konkretny pałąku oraz obszernych, wygodnych nausznikach, które są pokryte tekstylnym materiałem, bardziej opornym na przegrzewanie i pocenie się uszu. Wykorzystane części są wysokiej jakości a komponenty dopracowane z trosceą o szczegóły. Przewód słuchawek jest odpowiednio długi (180 cm) i wytrzymały, dzięki zastosowaniu tekstylnego oplotu. Dodatkowo na kablu znajduje się ergonomiczny pilot, pozwalający na sterowanie poziomem głośności. Słuchawki są przystępne w czterech zróżnicowanych wariantach kolorystycznych. Stylowy i uniwersalny czarny, zadziorny Genesisowy czerwono-czarny, stonowany niebiesko-czarny oraz typ zieleni z czernią. Teraz każdy gracz, może sam zdecydować, który odcień słuchawek najbardziej nadaje się do jego stylu gry czy stanowiska komputerowego.
Kolor: Czarno-niebieski
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Argon 100 Gaming czarno-niebieskie
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 20kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 3,5 mm jack
Pozłacane końcówki: nie
wariant słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
rozmiary przetwornika słuchawek: 40mm

☆ Natec Argon 110 ☆

Natec Argon 110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Argon 110
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d1314508e441ac99a50e713
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki z mocnym basem

☆ Natec Argon 110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -56 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.80 m
Impedancja: 32.0 Om
dane dodatkowe: ARGON 110 SŁUCHAWKI DLA GRACZY dobrej jakości dźwięk w jakości stereo 2.0, wbudowany mikrofon dookó trwałe komponenty, duże przetworniki i potężny przewód w oplocie to podstawow atrybuty słuchawek dla graczy i główne wyróżniki słuchawek Genesis Argon teraz stosowny sprzęt jest w zasięgu ręki każdego gracza, niezależni doświadczenia i skilla. GŁĘBOKI DŹWIĘK I DOBRA KOMUNIKACJA Przestrzeń i wyczuwalny bas to właściwości poprawnie widziane w gamingowych ścieżkach dźwiękowych. Taką charakterystykę posiadają wła Argon 110, wyekwipowane w technologię stereo 2.0 i wielkie 40 milimetrowe przetworniki, zamknięte w obfitych i komfortowych nausznikach. Za odpowiednią jakość komunikacji podczas rozgrywki odpowiada mikrofon dookólny na wysięgniku, dzięki temu można go ustawić w najwygodniejszej dla gracz pozycji. KOMFORT I odporność użycie materiałowego obszycia padów słuchawek sprawia, że są one wygodne i poprawnie wentylują. Dodatkowo pałąk został obszyty i wypełnion pianką od strony przylegania do głowy. Wielogodzinne rozgrywki wymagają wygody, Argon 110 ją zapewniają. Konstrukcja słuchawek została oparta n wytrzymałym i giętkim pałąku.
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Argon 110 Gaming czarno-czerwone
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 20kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2x mini jack 3,5mm 3-pin
Pozłacane końcówki: nie
rodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereo
wbudowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
wymiary przetwornika słuchawek: 40mm

☆ Natec Neon 200 RGB ☆

Natec Neon 200 RGB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Neon 200 RGB
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f48d8342da47ca06e1ab851
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Neon 200 RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj Neon 200
Oto słuchawki, które odsłaniają przed Tobą nową jakość dźwięku uwalniającą Twój potencjał w grach. Perfekcyjny komfort użytkowania przy współpracy z topowym wykonaniem zapewnia Tobie starannie to, czego oczekujesz od wysokiej klasy słuchawek dla graczy. To wszystko w dopieszczonym designie z podświetleniem RGB. Poznaj Neon 200.

Nowy poziom dźwięków
Neon 200 zapewni Tobie nieskazitelny dźwięk, obnażając przeciwnika genialnym pozycjonowaniem kroków, strzałów i wszelkich innych elementów, które go zdradzają. Wysokiej jakości przetworniki o wielkości 50mm gwarantują Ci wyraźne i błyskotliwe audio wyciągające się ze świata wirtualnego.

przepiękne z LED RGB
Słuchawki zapewniają Tobie rewelacyjne wrażenia wizualne, które wywołują, iż zakładasz je z przyjemnością. Tradycyjna czerń w połączeniu ze szykownymi wyżłobieniami i czerwoną gąbką na pałąku nadaje agresywności, a podświetlane logo w palecie odcieni RGB powoduje, iż słuchawki po prostu robia dobrą robote.

Otulające gąbki
Kreuj swoją ścieżkę do chwały i nie ustępuj. Wygodne granie poprzez dużo godzin zapewnią Tobie wysokiej jakości nauszniki obite puszystą pianką, a także miękka gąbka usytuowana na pałąku. Oto Neon 200, który zadba o Twoją wygodę do czasu, aż tylko będziesz tego potrzebował.

Regulacja głośności
Na lewej słuchawce Neon 200 znajduje się pokrętło, którym błyskawicznie dopasujesz poziom głośności wedle uznania. To co najważniejsze dajemy Tobie do dyspozycji jak najbliżej Ciebie.

transparentnie czysty głos
Neon 200 zostały zaopatrzone w dookólny mikrofon, który nieprzeciętnie zbiera Twój głos w pełni redukując szum. Rozciągliwa konstrukcja ułatwia ustawienie mikrofonu na najszczególniej odpowiednią wysokość i odległość od twarzy. Walcz wspólnie ze swoją ekipą posiadając świadomość, iż wszystko co powiesz zostanie nadzwyczajnie zrozumiane.

Kompatybilne z PS4, XBOX ONE, a także SWITCH
Słuchawki dzięki jednej, 4-pinowej wtyczce są gotowe być przy Tobie i funkcjonować wszędzie tam, gdzie sobie tego życzysz. Neon 200 przypasuje się do Playstation 4, XBOX ONE oraz Nintento Switch. Dzięki adapterowi w zestawie słuchawki bez problemu podłączysz do każdego urządzenia.

mocna budowa z przewodem włókienniczym
Do stworzenia słuchawek zostały przypasowane tylko najwyższej jakości materiały, by Neon 200 mogły satysfakcjonować Cię latami bez zakłóceń. Mocna kompozycja, wytrzymałe pianki, użyta ekoskóra, a także wytrzymały na uszkodzenia przewód włókienniczy. Wszystko zostało precyzyjnie wyselekcjonowane, udowadniając wyższy poziom wykonania, w sytuacji konkurencji.


☆ NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie (5901969425734) ☆

NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie (5901969425734) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Genesis
 • Nazwa produktu: NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie (5901969425734)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f7c7c28d4033341dbee6113
 • ID kategorii: 182

☆ NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie (5901969425734) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj Vanad 500 z HUB USB
Oto Akcesorium poprzez spore A na które czekałeś. Wysokiej jakości, dopracowane mouse bungee, który oprócz podstawowej funkcji, jaką ma spełniać, oddaje do Twojej dyspozycji jeszcze inne opcje użycia. Wykorzystaj go jeszcze jako stojak na słuchawki oraz HUB USB, który wygląda absolutnie nieziemsko urozmaicając Twoje stanowisko i nadając mu szerszej funkcjonalności.

Nareszcie solidne mouse bungee
Oto mouse bungee którego szukałeś. Wysokiej jakości, gumowe i sprężyste ramię w połączeniu ze stabilną konstrukcją o topowym wykonaniu daje Tobie to, czego Ci potrzeba od tego typu urządzenia perfekcyjne podtrzymanie kabla, tak jakby nie istniał. Poznaj szybkie ruchy, bez zakłóceń i obciążenia kablem. Baw się myszką, jak nigdy dotąd.

Ultra progresywny design z podświetleniem LED
Vanad 500 zaskakuje swoją ultra innowacyjną stylistyką, która satysfakcjonuje kształtem i pomysłem wykonania. Kompozycja została dodatkowo dopieszczona świetnym podświetleniem LED dostępnych w 7 kolorach, które zmienisz za pomocą dotykowego przycisku z przodu urządzenia. Oto atrakcyjne mouse bungee, które urzeka swoim designem dodając uśmiechu na Twojej twarzy.

Oto Twój stojak na słuchawki
Nietypowym atutem tego mouse bungee to budowa, która została przypasowana pod odstawienie słuchawek w sposób nie tylko wygodny lecz też piękny. Koniec z niechlujnym odkładaniem słuchawek na blat, krzesło czy jeszcze inne miejsca, które nie są do tego dostosowane. Vanad 500 to mouse bungee, który zaopiekuje się Twoim headsetem. Schludnie.

2x port USB 2.0
Postanowiliśmy dać Ci jak najwięcej możliwości jednym urządzeniem. Vanad 500 został na dodatek wyekwipowany w dwa porty USB zamieniając mouse bungee w HUB USB dając Ci pokaźniejsze możliwości podsuwając to co ważne jak najbliżej Ciebie.

Odłączany przewód
Dzięki możliwości odłączenia kabla, Vanad 500 może stać i pełnić funkcje, do których został produkowany podtrzymywanie kabla i przechowywanie słuchawek. Jeśli tylko to jest Tobie konieczne, odłącz zbędne okablowanie i ciesz się surowym wizerunkiem urządzenia.

Gumowe antypoślizgowe stopy
Vanad 500 posiada na spodzie przeciwpoślizgowe stopki, które adekwatnie wysoką stabilizację mouse bungee, by mogło ono funkcjonować wyśmienicie, skrupulatnie tak jak, sobie tego życzysz. Ciesz się lekkim przewodem i swobodnymi ruchami. Na za każdym razem.


☆ Stojak na słuchawki genesis vanad 500 marki Natec genesis ☆

Stojak na słuchawki genesis vanad 500 marki Natec genesis Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC GENESIS
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki genesis vanad 500 marki Natec genesis
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3ce148902e516bc1dedb36
 • ID kategorii: 161

☆ Stojak na słuchawki genesis vanad 500 marki Natec genesis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Hub USB Genesis VANAD 500 + Mouse Bungee + uchwyt na słuchawki
informacje uzupełniające
- 2-portowy HUB USB 2.0, - 7 kolorowe podświetlenie, - Gamingowy design, - Gumowe przeciwpoślizgowe stopy, - Mouse bungee z sprężystym ramieniem, - Odłączany przewód USB o długości 1,5 m, - Przełącznik trybu podświetlenia, - stabilna kompozycja, - Uchwyt słuchawkowy, Długość kabla 1,5 m, kolory podświetlenia red, green, blue, violet, yellow, ocean blue, white,, Prąd wyjściowy 0,5 A, Rozdzielczość 480 Mbit/s, Vanad 500 to uchwyt na słuchawki z wbudowanym mouse bungee i HUBem USB 2.0, wymagania systemowe Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android, rozmiary produktu 253 x 128 x 128 mm, neon, porządek na twoim biurku. Uchwyt wyposażony jest w 7-kolorowe podświetlenie, z 2 portami. Ten praktyczny organizer z dopełniającą funkcjonalnością,, z możliwością zmiany w 2 trybach (stały lub neonowy)., zwiększa komfort wykorzystywania akcesorią gamingowych i pomaga utrzymać

☆ Natec Neon 350 ☆

Natec Neon 350 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Neon 350
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59ccd0c72da47c88e1669fd9
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Neon 350 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JAKOŚĆ I ELEGANCJA komfortowe, trwałe i z znakomitą jakością dźwięku stereo – takie właśnie są słuchawki Neon 350. Prócz tego urządzenie doskonale się prezentuje, będąc ozdobą każdego zestawu gamingowego, a funkcja wibracji zestawu powiększa poczucie realizmu płynące z gry. JEST MOC Najważniejszy w słuchawkach jest oczywiście sam dźwięk. Jego właściwe brzmienie w przypadku Neon 350 zapewniają wysokiej jakości znaczne przetworniki 50mm, dynamika głośników na poziomie 94dB, a także impedancja wynosząca 32 Ohm. SŁYCHAĆ CIĘ nadzwyczajnie! Decydując się na gamingowe słuchawki gracz chce nie tylko prawidłowo słyszeć, co dzieje się na polu bitwy, ale też móc właściwie komunikować się ze swoją drużyną. W tym celu Neon 350 wyekwipowano w czuły mikrofon umieszczony na wysięgniku. Dzięki funkcji redukcji szumów nie trzeba się także martwić o niepożądany hałas w tle. TO NIE SĄ SŁUCHAWKI tylko NA KILKA MIESIĘCY zwykle tym, co psuje się w słuchawkach pierwsze, jest kabel. Dlatego od Neon 350 odchodzi trwały, wytrzymały na uszkodzenia kabel o długości 200 cm. Długość kabla pozwala też graczowi na luźny dobór miejsca, gdzie będzie siedział, bez konieczności trwania z nosem tuż przy monitorze. W dodatku na przewodzie znajduje się pilot, pozwalający w przystępny i szybki sposób regulować głośność oraz włączyć lub wyłączyć mikrofon. WYGODA również JEST WAŻNA Kto chciałby godzinami siedzieć w niewygodnych słuchawkach? Dlatego Neon 350 zaprojektowano z myślą o wielogodzinnych rozgrywkach. Do tego nauszniki, jak i pałąk, są pokryte skórą, a estetyczne, czerwone podświetlenie LED, nadaje słuchawkom gamingowego designu. SŁUCHAJ NA CZYM CHCESZ Niejeden gracz naciął się na to, że niektórych słuchawek nie można podłączyć do każdego PC-ta, notebooka czy innego urządzenia. Neon 350 zarówno złącze USB, jak i 2×3 pin jack, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o kompatybilność słuchawek z najróżniejszymi platformami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.