Ranking Słuchawek Genesis – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii Genesis. Ranking zawierający polecane słuchawki z linii Genesis jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Genesis słuchawki dla graczy Argon 200 zielone - NSG-0903 ☆

Genesis słuchawki dla graczy Argon 200 zielone - NSG-0903 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Genesis słuchawki dla graczy Argon 200 zielone - NSG-0903
 • Ilość ofert: 22
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc94182fff09936c420de
 • ID kategorii: 7967

☆ Genesis słuchawki dla graczy Argon 200 zielone - NSG-0903 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki Genesis Argon 200 Czerwone Genesis Argon 200 to słuchawki, które łączą w sobie korzystną jakość dźwięku, moc oraz tak nad wyraz uwielbianą w rozgrywkach czułość mikrofonu. Na dodatek zestaw cechuje się efektownym wykończeniem, które nadaje mu charakteru i powoduje, iż każdy użytkownik czuje się w nich jak fachowy gracz.

parametry produktu: szczególnie dobra jakość dźwięku Czuły mikrofon postępowy design Trwały przewód w oplocie znaczne PRZETWORNIKI Argon 200 nad wyraz dobrą jakość dźwięku, która jest istotnie wyraźna podczas gry.

Za jak najkorzystniejsze i najpełniej odzwierciedlające wydarzenia z wirtualnego świata brzmienie odpowiadają wysokiej jakości obfite 50-milimetrowe przetworniki oraz atrybuty takie jak dynamika na poziomie 96 dB czy impedancja na poziomie 32 omów.

CZUŁY MIKROFON komplet słuchawkowy zaopatrzony jest w wysokiej jakości czuły mikrofon z funkcją redukcji szumów. Dzięki niemu komunikacja z zespołem lub zwykła rozmowa przez komunikator nie będzie ograniczana poprzez jakiekolwiek szumy.

KONTROLA Umieszczony na przewodzie słuchawek Argon 200 kontroler umożliwia regulację głośności dźwięku, co umożliwia przypasowanie intensywności dźwięku do aktualnych potrzeb. To zastosowanie wyróżnia gamingowy charakter słuchawek.

dzisiaj nie trzeba już przerywać rozgrywkizjednoczyć niezbędne atrybuty do swoich pragnień. TRWAŁY kabel W OPLOCIE W Argon 200 wyszukamy długi na 2 metry przewód w włókienniczym oplocie. Takie rozwiązanie sprawia,przewód nie plącze się i nie łamie, co istotnie wydłuża cykl życia urządzenia.

Oplot jest w dodatku stylowo doszlifowany, co stało się już jednym ze znaków rozpoznawczych firmy Genesis. WYGODA I DESIGN Słuchawki, oprócz szeregu funkcjonalności dźwiękowych, zostały zaprojektowane tak, aby dawały maksymalny komfort wykorzystywania.

pokaźne nauszniki są wyekwipowane w miękkie pady obszyte skórą ekologiczną, a wnętrze pałąka wyściełane jest miękkim materiałem. W dodatku dla uzyskania nowoczesnego designu pałąk jest od zewnątrz obszyty ekoskórą.

Takie rozwiązania, w połączeniu z innowacyjnym kształtem, nadają Argon 200 unikatowego gamingowego charakteru. Bazowe dane typ: Słuchawki Producent: Genesis Kolor: Czarno-czerwone EAN: 5901969407358 Kod producenta: NSG-0901 Gwarancja: 24 m-cy Specyfikacja wariant słuchawek: Nauszne System audio: Stereo Mikrofon: Tak Mocowanie mikrofonu: Na wysięgniku Komunikacja: Przewodowa Złącza: Mini Jack x2 typ kabla: Oplot plastikowy Regulacja głośności: Na przewodzie Dynamika głośników: 96 dB Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz Czułość mikrofonu: -38 dB Impedancja: 32 Ohm rozmiary i waga Długość przewodu: 200 cm...


☆ Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 LED czarno-czerwone ☆

Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 LED czarno-czerwone Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 LED czarno-czerwone
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb5948e441adb5f614824
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 LED czarno-czerwone - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 98dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 2.10
Impedancja: 32 Ohm
dane uzupełniające: Jakość, trwałość, właściwa prezencja Słuchawki Radon 720 sprawią, że wychwycisz choćby najcichszy dźwięk. Dz czułemu mikrofonowi jednakowo wyraźnie usłyszą cię koledzy z zespołu. Tego zestaw ten charakteryzuje wytrzymała budowa i wspaniała prezencja, uzyskana dzięki podświetleniu LED. Radon 720 wyposażono w system dźwiękowy Virtual 7.1. Za jego sprawą gra dozna nieprawdopodobnego wrażenia realizmu i poczuje się, jak na prawdziw polu bitwy. System ten daje także przewagę podczas rozgrywki, bowiem użytkownik będzie w stanie dokładnie wyróżnić kierunek, z którego docho każdy dźwięk. Dzięki zastosowanej w słuchawki karcie dźwiękowej to gracz sam zdecyduje, jak powinien brzmieć dźwięk dobywający się z Radon 720. Jeśli użytko chce posiadać jeszcze większą swobodę wyboru, za każdym razem może odwiedzić oficj stronę Genesis i tam pobrać adekwatne sterowniki, rozszerzającą iloś opcji do skonfigurowania. O rewelacyjną jakość dźwięku dbają znaczne przetworniki 50mm. To jednak koniec, bowiem Radon 720 może pochwalić się także czułością na pozio 98db czy pasmem przenoszenia między 20 – 20 000 Hz. Słuchawki są nie tylko wygodne, ale i wytrzymałe. Nauszniki i pałąk pokryte są skórą, zaś wytrzymały przewód zezwala na nieprzejmowanie się ryzykiem jego uszkodzenia. Kabel jest przy tym na tyle długi, aby gracz mógł swobodnie usadowić się z dala od monitora.
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon wbudowany w słuchawkę
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 czarno-czerwon
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
wariant słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gamingowa
rozmiary przetwornika słuchawek: 50mm

☆ Słuchawki genesis argon 110 czarno-czerwony marki Natec ☆

Słuchawki genesis argon 110 czarno-czerwony marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Słuchawki genesis argon 110 czarno-czerwony marki Natec
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d1314508e441ac99a50e713
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki genesis argon 110 czarno-czerwony marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -56 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.80 m
Impedancja: 32.0 Om
informacje uzupełniające: ARGON 110 SŁUCHAWKI DLA GRACZY dobrej jakości dźwięk w jakości stereo 2.0, wbudowany mikrofon dookó trwałe elementy, wielkie przetworniki i solidny przewód w oplocie to podstawow parametry słuchawek dla graczy i główne wyróżniki słuchawek Genesis Argon teraz adekwatny sprzęt jest w zasięgu ręki każdego gracza, niezależni doświadczenia i skilla. GŁĘBOKI DŹWIĘK I DOBRA KOMUNIKACJA Przestrzeń i wyczuwalny bas to cechy korzystnie widziane w gamingowych ścieżkach dźwiękowych. Taką charakterystykę mają wła Argon 110, wyekwipowane w technikę stereo 2.0 i obfite 40 milimetrowe przetworniki, zamknięte w dużych i komfortowych nausznikach. Za odpowiednią jakość komunikacji podczas rozgrywki odpowiada mikrofon dookólny na wysięgniku, dzięki temu można go ustawić w najwygodniejszej dla gracz pozycji. KOMFORT I trwałość wykorzystanie materiałowego obszycia padów słuchawek sprawia, że są one wygodne i poprawnie wentylują. Ponadto pałąk został obszyty i wypełnion pianką od strony przylegania do głowy. Wielogodzinne rozgrywki wymagają wygody, Argon 110 ją zapewniają. Budowa słuchawek została oparta n wytrzymałym i giętkim pałąku.
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Argon 110 Gaming czarno-czerwone
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 20kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2x mini jack 3,5mm 3-pin
Pozłacane końcówki: nie
typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
rozmiary przetwornika słuchawek: 40mm

☆ Natec Genesis neon 750 rgb (5901969431629) ☆

Natec Genesis neon 750 rgb (5901969431629) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Genesis neon 750 rgb (5901969431629)
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d9e04682fff08fc9a2fbdf
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Genesis neon 750 rgb (5901969431629) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Neon 750 RGB to nowoczesne słuchawki stereo z pokaźnymi przetwornikami 50 mm i odłączanym mikrofonem dookólnym, który pozwoli utrzymać kontakt ze współzawodnikami. Wysokiej jakości materiały w połączeniu ze zjawiskowym designem sprawią, że Neon 750 RGB rewelacyjnie dostosują się do Twojego stanowiska gamingowego i nadadzą mu specyficznego charakteru.

Słuchawki wokółuszne przyjemnie otoczą Twoje uszy dźwiękiem i zapewnią komfort na miarę zwycięzcy!Niewiarygodna jakość dźwiękuSłuchawki zaopatrzono w wysokiej jakości przetworniki o średnicy 50 mm, które zapewnią doskonale czysty i pozbawiony szumów dźwięk.

spore pasmo przenoszenia pozwoli usłyszeć nawet najmniejszy krok przeciwnika, którego odgłos dodatkowo zostanie umocniony punktowym basem.Podświetlenie RGB z wynikiem PrismoNowoczesną konstrukcję słuchawek eksponuje bardzo efektowne podświetlenie RGB z efektem PRISMO.

dzięki temu Neon 750 RGB staną się najważniejszym punktem Twojego stanowiska i przykują wzrok każdego, kto odszuka się w ich pobliżu.Wysoka jakość wykonaniaNauszniki i pałąk pokryto skórą premium, zapewniającą wygodę wykorzystywania i nadzwyczajne dopasowanie do kształtu głowy użytkownika.

włókienniczy przewód gwarantuje ochronę przed uszkodzeniami, dzięki czemu słuchawki posłużą Ci poprzez długie lata.użyteczny pilotNa przewodzie umieszczono pilot, który umożliwi zachowanie pełnej kontroli nad dźwiękiem.

Jednym ruchem zwiększysz lub obniżysz głośność, a także wyciszysz mikrofon. W dodatku, pilot pozwala także na skuteczne wyłączenie podświetlenia. Postaw na wygodę z Neon 750 RGB!Odłączany mikrofonNeon 750 RGB wzbogacono o odpinany mikrofon dookólny, który dzięki wygłuszeniu szumów z otoczenia zapewni, że Twoi rozmówcy usłyszą skrupulatnie to, co chcesz im przekazać.

na dodatek, dołączony do zestawu woreczek pozwoli na komfortowe transportowanie słuchawek i zabranie ich ze sobą do szkoły, pracy, miasta czy w podróż.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe parametry:...


☆ NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie ☆

NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NATEC
 • Nazwa produktu: NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f48e8c4b4fd337459ca53e6
 • ID kategorii: 8681

☆ NATEC Uchwyt na słuchawki + Mouse Bungee + Hub USB 2.0 Genesis Vanad 500 Podświetlenie - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj Vanad 500 z HUB USB
Oto Akcesorium poprzez obfite A na które czekałeś. Wysokiej jakości, dopracowane mouse bungee, który oprócz podstawowej funkcji, jaką ma spełniać, oddaje do Twojej dyspozycji jeszcze inne opcje zastosowania. Wykorzystaj go na dodatek jako stojak na słuchawki oraz HUB USB, który wygląda absolutnie nieziemsko urozmaicając Twoje stanowisko i nadając mu szerszej funkcjonalności.

Nareszcie potężne mouse bungee
Oto mouse bungee którego szukałeś. Wysokiej jakości, gumowe i sprężyste ramię w połączeniu ze zrównoważoną konstrukcją o topowym wykonaniu daje Tobie to, czego potrzebujesz od tego typu urządzenia perfekcyjne podtrzymanie kabla, tak jakby nie istniał. Poznaj szybkie ruchy, bez zakłóceń i obciążenia kablem. Baw się myszką, jak nigdy dotąd.

Ultra innowacyjny design z podświetleniem LED
Vanad 500 zaskakuje swoją ultra innowacyjną stylistyką, która satysfakcjonuje kształtem i pomysłem wykonania. Kompozycja została na dodatek dopieszczona perfekcyjnym podświetleniem LED dostępnych w 7 kolorach, które zmienisz za pomocą dotykowego przycisku z przodu urządzenia. Oto spektakularne mouse bungee, które urzeka swoim designem dodając uśmiechu na Twojej twarzy.

Oto Twój stojak na słuchawki
Nietypowym atutem tego mouse bungee to konstrukcja, która została przypasowana pod odstawienie słuchawek w sposób nie tylko wygodny ale też piękny. Koniec z niechlujnym odkładaniem słuchawek na blat, krzesło czy jeszcze inne miejsca, które nie są do tego przypasowane. Vanad 500 to mouse bungee, który zaopiekuje się Twoim headsetem. Schludnie.

2x port USB 2.0
Postanowiliśmy dać Ci jak najwięcej możliwości jednym urządzeniem. Vanad 500 został dodatkowo wyposażony w dwa porty USB zamieniając mouse bungee w HUB USB dając Ci większe możliwości podsuwając to co ważne jak najbliżej Ciebie.

Odłączany kabel
Dzięki możliwości odłączenia kabla, Vanad 500 może stać i pełnić funkcje, do których został produkowany podtrzymywanie kabla i przechowywanie słuchawek. Jeśli tylko to jest Tobie potrzebne, odłącz zbędne okablowanie i ciesz się ascetycznym wizerunkiem urządzenia.

Gumowe przeciwpoślizgowe stopy
Vanad 500 ma na spodzie antypoślizgowe stopki, które adekwatnie wysoką stabilizację mouse bungee, żeby mogło ono funkcjonować nieprzeciętnie, starannie tak jak, sobie tego życzysz. Ciesz się lekkim kablem i swobodnymi ruchami. Na zawsze.

Inne Rankingi:  Słuchawki Savio

☆ Słuchawki radon 210 marki Genesis ☆

Słuchawki radon 210 marki Genesis Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: GENESIS
 • Nazwa produktu: Słuchawki radon 210 marki Genesis
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64fcfb1ed403339ca4a515a8
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki radon 210 marki Genesis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
GENESIS Radon 210 to słuchawki doskonałe rozwiązanie dla wymagających graczy. Słuchawki z wysoką jakością dźwięku przestrzennego 7.1. Typowe, czerwone części słuchawek z podświetleniem LED zachwycą nie tylko Ciebie,dodatkowo Twoje otoczenie. Mają miękkie nauszniki i gąbkę na pałąku, więc nie obciążają głowy. Wyposażone zostały w innowacyjny mikrofon. Zapewni on przezroczysty i optymalnie głośny głos w wirtualnych światach. Na przewodzie słuchawek Radon 210 znajduje się pilot, którym nie tylko wyregulujesz głośność, ale i natychmiastowo wyłączysz swój mikrofon – gdy np. Będziesz potrzebował zadzwonić albo porozmawiać z domownikami. Słuchawki są kompatybilne nie tylko z komputerem, ale także PlayStation 4, a także Nintendo Switch. Dzięki czemu możesz posiadać pewność, iż jeden sprzęt posłuży Ci przy różnych okazjach....

☆ Natec Słuchawki dokanałowe z mikrofonem genesis oxygen 400 gaming czarne ☆

Natec Słuchawki dokanałowe z mikrofonem genesis oxygen 400 gaming czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Słuchawki dokanałowe z mikrofonem genesis oxygen 400 gaming czarne
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ddbb66c82fff04a4e0abfec
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Słuchawki dokanałowe z mikrofonem genesis oxygen 400 gaming czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku godna wojowników
innowacyjne i obfite przetworniki o średnicy aż 1 centymetra sprawiają, iż mamy do czynienia ze słuchawkami serwującymi konkretne audio do Twoich uszu na metalicznej tacy. Zadbaliśmy o to, aby Oxygen 400 zwykle rozpieszczał Cię tym, do czego zostały produkowane przekazywaniem wysokiej jakości dźwięku w każdych warunkach świata wirtualnego.

Odpinany mikrofon wysokiej jakości

 • W świecie wirtualnych wojen, w których o zwycięstwo walczymy z drużyną, stanowczo ważna jest perfekcyjna czystość naszego głosu. W Oxygen 400 nie mogło zabraknąć dopinanego mikrofonu wysokiej jakości, który zapewni Ci wierne oddanie barwy i tonacji Twojego głosu w taki sposób, by Twoje komendy bojowe były na fachowym poziomie.

Pilot z drugim mikrofonem

 • Oxygen 400 zostały wyposażone w wielofunkcyjny pilot, który widocznie unosi funkcjonalność słuchawek i komfort korzystania z nich. Wyregulujesz głośność dźwięku, a przycisk play/pause pozwoli Ci zatrzymywać odtwarzanie muzyki i odbierać połączenia telefonicznie. Gdy potrzebujesz swobody, zwyczajnie odepnij główny mikrofon, bo w pilocie masz jeszcze jeden!

Wymienne końcówki w tym Bi Flange

 • Aby stworzyć słuchawki szyte na miarę, dołączyliśmy do Oxygen 400 aż 3 wymiary typowych gumek dokanałowych,również 2 rozmiary progresywnych gumek typu bi-flange, które dzięki pokaźniejszej powierzchni materiału gwarantują jeszcze lepszą izolację, wprowadzające jakość dźwięku na jeszcze wyższy poziom.

postępowe haczyki

 • W celu poprawy stabilizacji słuchawek w uszach, Oxygen 400 wychodzi naprzeciw stosując progresywne, gumowe haczyki przylegające do wnętrza małżowiny usznej. To dokanałówki, które nie wypadną. Nie będą się wyślizgiwać. Osadzone, trzymają się konkretnie, gwarantując Tobie nieprzerwany komfort tak jak uwielbiasz.

Pokrowiec w komplecie

 • Nigdy nie będziesz zmuszony do przenoszenia słuchawek luzem i w nieładzie. W komplecie otrzymujesz pokrowiec, który ułatwi Ci transport Twoich Oxygen 400 powiększając ich bezpieczeństwo.

spora kompatybilność

 • Stworzyliśmy słuchawki z których radość będziesz czerpał z każdym wariantym sprzętu. Oxygen 400 posiadają tylko jedną, 4-pinową wtyczkę jack 3.5 mm, co pozwala cieszyć się z ich pełnej funkcjonalności przy korzystaniu z PC, smartfonu czy konsol.

Design dopasowny do Twojego stylu

 • nowoczesny, zadziorny wygląd Oxygen 400 to nie jedyne rozwiązanie w które zostały zaopatrzone słuchawki w zakresie designu. Zarówno gumowe haczyki stabilizacyjne jak i gumki rodzaju bi-flange są dostępne w opakowaniu w dwóch kolorach czerwonym i czarnym. Ty zdecyduj, które są bardziej trafne dla Ciebie.


EAN: 5901969420814
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NSG-1510
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Douszne
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack 4 pin
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 120 cm
Akcesoria w komplecie: Silikonowe nakładki (S/M/L) Silikonowe nakładki Bi-flange (M)

☆ Natec Słuchawki genesis argon 120 (5901969420159) ☆

Natec Słuchawki genesis argon 120 (5901969420159) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Słuchawki genesis argon 120 (5901969420159)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d3ff5982da47c7f7f58b071
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Słuchawki genesis argon 120 (5901969420159) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
dobrej jakości dźwięk w jakości stereo 2.0, zastosowany mikrofon dookólny, trwałe części, obfite przetworniki i solidny przewód w oplocie to podstawowe atrybuty słuchawek dla graczy i główne wyróżniki słuchawek Genesis Argon 120. Dzisiaj adekwatny sprzęt jest w zasięgu ręki każdego gracza, niezależnie od doświadczenia. Przestrzeń i wyczuwalny bas to cechy prawidłowo widziane w gamingowych ścieżkach dźwiękowych. Taką charakterystykę posiadają właśnie Argon 120, zaopatrzone w technologię stereo 2.0 i obfite 40 milimetrowe przetworniki, zamknięte w obfitych i wygodnych nausznikach. Za odpowiednią jakość komunikacji w trakcie rozgrywki odpowiada mikrofon dookólny na wysięgniku, dzięki temu można go ustawić w najwygodniejszej dla gracza pozycji. Nylonowy oplot kabla dodatkowo zwiększa jego trwałość a wygodny w obsłudze pilot na kablu zezwala na sterowanie głośnością. Kabel jest zakończony podwójnym 3-pinowym mini jackiem 3.5 mm....

☆ Natec Genesis argon 600 (czarny) (5901969426281) ☆

Natec Genesis argon 600 (czarny) (5901969426281) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Genesis argon 600 (czarny) (5901969426281)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f5767cf82fff0b38627bac5
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Genesis argon 600 (czarny) (5901969426281) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Oto słuchawki, które odsłaniają przed Tobą nowy wymiar rozgrywki. Transparentnie wyraźne dźwięki w połączeniu z topową wygodą stosowania dają Ci to, czego potrzebujesz, żeby osiągać nowe szczyty swych umiejętności w trakcie wirtualnych rozgrywek. Poznaj Argon 600, Twoje nowe słuchawki gamingowe.

bezbłędny dźwięk
Argon 600 zostały dopracowane pod względem audio, aby mogły zaoferować Tobie to, co najważniejsze w świecie wirtualnym wyraźne dźwięki w nadzwyczajnej jakości z ultra starannym ich pozycjonowaniem. Optymalne nauszniki gwarantują Ci szczególnie dobrą izolacje od otoczenia, co w połączeniu z nowoczesnymi przetwornikami 50mm gwarantuje audio zapewniające przewagę.

Premium design
Mniej krzykliwe. Mniej dziecinne. Jeszcze bardziej wytworne i robiące piorunujące wrażenie wysokim poczuciem estetyki. Oto słuchawki, które zostałystworzone,cieszyć Cię swoim dopracowanym designem, bazującym na wytwornej, matowej czerni.

Wysoki komfort stosowania
postępowa pianka zastosowana w Argon 600 daje uczucie komfortu, które przekłada się na możliwość grania wielu godzin bez uczucia zmęczenia. Jednocześnie puszyste nauszniki jak i miękkie poduszki na pałąku sprawiają, że słuchawki przyjemnie otulają głowę nakłaniając do jeszcze dłuższych sesji podnoszenia swoich umiejętności.

Chowany mikrofon
Argon 600 progresywny, wysokiej jakości mikrofon, który zbiera Twój głos i przesyła go dalej w klarownie czystej postaci. Aby korzystanie z niego było jak najbardziej wygodne, mikrofon możesz wsunąć we wnętrzu słuchawki, dzięki temu nigdy nie będzie Ci przeszkadzał w chwilach, gdy będzie niepotrzebny.

Kontroluj głośność i wycisz mikrofon
Argon 600 ma na przewodzie specjalny pilot, który pozwoli Ci komfortowo wyregulować poziom głośności w każdym momencie. Oprócz pokrętła, wynajdziesz w dodatku przycisk, dzięki któremu wyciszysz mikrofon i odetniesz przesył dźwięków, gdy tylko będziesz tego potrzebował np. W trakcie nagłej rozmowy telefonicznej.

Wytrzymała budowa
Użyte materiały do stworzenia modelu Argon 600 zostały precyzyjnie wyselekcjonowane, aby przekazać w Twoje ręce headset najwyższej jakości. Trwała ekoskóra, wytrzymały przewód , a także mocne tworzywa nienaturalne powodują, iż słuchawki będą Twoim kompanem poprzez lata.

Współpracują z PS4 / XONE / Switch
Słuchawki są gotowe być przy Tobie i funkcjonować wszędzie tam, gdzie sobie tego życzysz. Argon 600 potrafi dostosować się do Playstation 4, XBOX ONE oraz Nintento Switch. Konieczny do tego adapter znajduje się w pakiecie ze słuchawkami.


☆ Słuchawki nauszne z mikrofonem Natec GENESIS H59 (Czarno-czerwony)... (5901969401226) ☆

Słuchawki nauszne z mikrofonem Natec GENESIS H59 (Czarno-czerwony)... (5901969401226) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne z mikrofonem Natec GENESIS H59 (Czarno-czerwony)... (5901969401226)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbaff82fff043b9000a2a
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne z mikrofonem Natec GENESIS H59 (Czarno-czerwony)... (5901969401226) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • cechy uzupełniające: Pałąk na głowęOdłączany mikrofonRegulacja wielkości pałąka
 • parametry dodatkowe: odłączany mikrofonpałąk na głowęregulacja wielkości pałąka
 • atrybuty dopełniające: regulacja wielkości pałąkapałąk na głowęodłączany mikrofon
 • atrybuty uzupełniające: odłączany mikrofonregulacja wielkości pałąkapałąk na głowę
 • parametry dopełniające: pałąk na głowęregulacja wielkości pałąkaodłączany mikrofon
 • właściwości dodatkowe: pałąk na głowęodłączany mikrofonregulacja wielkości pałąka
 • atrybuty uzupełniające: regulacja wielkości pałąkaodłączany mikrofonpałąk na głowę
 • atrybuty wtyku: dwutorowy
 • właściwości wtyku: Dwutorowy
 • Czułość: 107 dB
 • Czułość: 107 B
 • Czułość mikrofonu: -60 B
 • Czułość mikrofonu: -60 dB
 • Długość przewodu: 1,5 m
 • liczba w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 8 szt.
 • liczba wtyków: 2 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod Producenta: NSG-0687
 • Kod producenta: NSG-0687
 • Kolor: Czarno-czerwony
 • konstrukcja: Zamknięte
 • budowa: zamknięte
 • Mikrofon: true
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany przewód: false
 • Opis marketingowy: Słuchawki Genesis H59 to wysokiej jakości zestaw słuchawkowy dedykowany dla graczy. Dzięki pojedynczemu złączu mini jack 4-pin słuchawki można podłączyć do najnowszych laptopów, smartfonów, które wyłącznie jedno gniazdo, czy konsoli. Spore pasmo przenoszenia słuchawek (20-20000Hz), dynamika głośników na poziomie 107dB, i wyjątkowo dobra impedancja głośników gwarantują doznania dźwiękowe najwyższej jakości.Dzięki dołączonemu do zestawu adapterowi PC 2x mini jack o długości jednego metra możliwe jest bezproblemowe podłączenie słuchawek do starszych komputerów PC, lub notebooków, które zaopatrzone są w osobne wejścia jack na podłączenie słuchawek i mikrofonu. Dodatkowo, adapter zabezpiecza słuchawki przez przypadkowym wyrwaniem gniazda jack z PC. Jesli dojdzie do przypadkowego szarpnięcia przewodem, słuchawki po prostu wypną się z adaptera, pozostawiająć gniazdo w komputerze nienaruszone. Towar zwraca na siebie uwagę ciekawym, postępowym wzornictwem,, a także prawidłowej jakości wykonaniem. Słuchawki powiadają pokaźne, miękkie poduszki, które wspaniale tłumią wszystkie dzwięki z otoczenia, co umożliwia bezproblemowe skupienie się na rozgrywce. Dostosowywany pałąk umożliwa komfortową regulację i przypasowanie ich do kształtu głowy. Doszlifowana gumą powierzchnia sprawia, że słuchawki nie palcują się, i są o dużo bardziej niepodatne na zarysowania.Niezaprzeczalną zaletą jest odpinany mikrofon. Chcesz po prostu posłuchać muzyki? Żaden problem. Wygodny, sprężysty mikrofon można bezproblemowo odpiąć i po prostu radować się dźwiękiem.Szukasz towaru o wielu użyciach? Nasze słuchawki dokładnie takie są. Możesz je podłączyć do PC, laptopa, konsoli, smartfonu, tabletu, czy odtwarzacza MP3. Dzięki temu zamiast kilku par słuchawek wystarczy jedna - Genesis H59!
 • Orientacyjna waga brutto: 499 g
 • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 9700 g
 • Pasmo przenoszenia: 20000 do 20 Hz
 • Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Plug type: Minijack 3.5mm
 • Regulacja głośności: true
 • Strona www artykułu: http://natec-zone.com/sluchawki_natec_genesis_h59_dla_graczy/sH59/pidZ19934.html
 • typ: Słuchawki nauszne z mikrofonem
 • typ transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • typ wtyku: Minijack 3.5mm
 • Wyłącznik mikrofonu: true
 • Zasięg: Nie dotyczy
Inne Rankingi:  Słuchawki muzyczne

Najtańsze Słuchawki Genesis – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek serii Genesis. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Natec Słuchawki dokanałowe z mikrofonem genesis oxygen 400 gaming czarne ☆

Natec Słuchawki dokanałowe z mikrofonem genesis oxygen 400 gaming czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Słuchawki dokanałowe z mikrofonem genesis oxygen 400 gaming czarne
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ddbb66c82fff04a4e0abfec
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Słuchawki dokanałowe z mikrofonem genesis oxygen 400 gaming czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku godna wojowników
progresywne i znaczne przetworniki o średnicy aż 1 centymetra powodują, iż mamy do czynienia ze słuchawkami serwującymi potężne audio do Twoich uszu na srebrnej tacy. Zadbaliśmy o to, by Oxygen 400 zwykle rozpieszczał Cię tym, do czego zostały wyprodukowane przekazywaniem wysokiej jakości dźwięku w każdych warunkach świata wirtualnego.

Odpinany mikrofon wysokiej jakości

 • W świecie wirtualnych wojen, w których o zwycięstwo walczymy z drużyną, bardzo ważna jest bezbłędna czystość naszego głosu. W Oxygen 400 nie mogło zabraknąć dopinanego mikrofonu wysokiej jakości, który zapewni Ci wierne oddanie barwy i tonacji Twojego głosu w taki sposób, aby Twoje komendy bojowe były na fachowym poziomie.

Pilot z drugim mikrofonem

 • Oxygen 400 zostały wyposażone w wielofunkcyjny pilot, który znacznie podnosi funkcjonalność słuchawek i komfort korzystania z nich. Wyregulujesz głośność dźwięku, a przycisk play/pause pozwoli Ci zatrzymywać odtwarzanie muzyki i odbierać połączenia telefonicznie. Gdy Ci trzeba swobody, zwyczajnie odepnij główny mikrofon, bo w pilocie masz jeszcze jeden!

Wymienne końcówki w tym Bi Flange

 • Aby stworzyć słuchawki szyte na miarę, dołączyliśmy do Oxygen 400 aż 3 wymiary charakterystycznych gumek dokanałowych,w dodatku 2 wymiary nowoczesnych gumek typu bi-flange, które dzięki obszerniejszej powierzchni materiału zapewniają jeszcze lepszą izolację, wprowadzające jakość dźwięku na jeszcze wyższy poziom.

nowoczesne haczyki

 • W celu poprawy stabilizacji słuchawek w uszach, Oxygen 400 wychodzi naprzeciw stosując postępowe, gumowe haczyki przylegające do wnętrza małżowiny usznej. To dokanałówki, które nie wypadną. Nie będą się wyślizgiwać. Osadzone, trzymają się potężnie, gwarantując Tobie nieprzerwany komfort tak jak lubisz.

Pokrowiec w komplecie

 • Nigdy nie będziesz zmuszony do przenoszenia słuchawek luzem i w nieładzie. W komplecie dostajesz pokrowiec, który ułatwi Ci transport Twoich Oxygen 400 powiększając ich bezpieczeństwo.

spora kompatybilność

 • Stworzyliśmy słuchawki z których radość będziesz czerpał z każdym typym sprzętu. Oxygen 400 mają tylko jedną, 4-pinową wtyczkę jack 3.5 mm, co pozwala cieszyć się z ich pełnej funkcjonalności przy korzystaniu z PC, smartfonu czy konsol.

Design dopasowny do Twojego stylu

 • progresywny, agresywny wygląd Oxygen 400 to nie jedyne rozwiązanie w które zostały wyekwipowane słuchawki w zakresie designu. Równocześnie gumowe haczyki stabilizacyjne jak i gumki rodzaju bi-flange są przystępne w opakowaniu w dwóch kolorach czerwonym i czarnym. Ty zdecyduj, które są bardziej odpowiednie dla Ciebie.


EAN: 5901969420814
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NSG-1510
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Douszne
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack 4 pin
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 120 cm
Akcesoria w zestawie: Silikonowe nakładki (S/M/L) Silikonowe nakładki Bi-flange (M)

☆ Słuchawki nauszne NATEC Genesis Argon 100 NSG-1434 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki nauszne NATEC Genesis Argon 100 NSG-1434 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne NATEC Genesis Argon 100 NSG-1434 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 22
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0a4ea22da47c5d5551c312
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne NATEC Genesis Argon 100 NSG-1434 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -56dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.80 m
Impedancja (Om): 32.0
informacje dodatkowe: ARGON 100 SŁUCHAWKI DLA GRACZY Genesis Argon 100 to słuchawki z systemem dźwięku stereo 2.0 przeznaczone dla graczy i nie tylko. Lekka, ale wytrzymała kompozycja, trwały i długi przewód w nylonowym oplocie, mocn jakość dźwięku, mikrofon na wysięgniku i dostępność czterech war kolorystycznych wykończenia, to główne atuty Argon 100. Słuchawki zostały zaopatrzone w znaczne 40 mm przetworniki z dynamiką do 1 i system dźwięku stereo 2.0, który zapewnia odpowiednią głębię i przetwarzanej muzyki. Słuchawki sprawdzą się korzystnie przy każdym rodzaju muzyki niezależnie od ogrywanego obecnie tytułu gry. WYGODA I odporność budowa Argon 100 jest oparta na giętkim i konkretny pałąku oraz obszernych, wygodnych nausznikach, które są pokryte tekstylnym materiałem, bardziej opornym na przegrzewanie i pocenie się uszu. Wykorzystane części są wysokiej jakości a komponenty dopracowane z trosceą o szczegóły. Przewód słuchawek jest odpowiednio długi (180 cm) i wytrzymały, dzięki zastosowaniu tekstylnego oplotu. Dodatkowo na kablu znajduje się ergonomiczny pilot, pozwalający na sterowanie poziomem głośności. Słuchawki są przystępne w czterech zróżnicowanych wariantach kolorystycznych. Stylowy i uniwersalny czarny, zadziorny Genesisowy czerwono-czarny, stonowany niebiesko-czarny oraz typ zieleni z czernią. Teraz każdy gracz, może sam zdecydować, który odcień słuchawek najbardziej nadaje się do jego stylu gry czy stanowiska komputerowego.
Kolor: Czarno-niebieski
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Argon 100 Gaming czarno-niebieskie
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 20kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin
Pozłacane styki: nie
wariant słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
rozmiary przetwornika słuchawek: 40mm

☆ Genesis słuchawki dla graczy Argon 200 zielone - NSG-0903 ☆

Genesis słuchawki dla graczy Argon 200 zielone - NSG-0903 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Genesis słuchawki dla graczy Argon 200 zielone - NSG-0903
 • Ilość ofert: 22
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc94182fff09936c420de
 • ID kategorii: 7967

☆ Genesis słuchawki dla graczy Argon 200 zielone - NSG-0903 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki Genesis Argon 200 Czerwone Genesis Argon 200 to słuchawki, które łączą w sobie korzystną jakość dźwięku, moc i tak bardzo uwielbianą w rozgrywkach czułość mikrofonu. Dodatkowo pakiet znamionuje się pięknym wykończeniem, które nadaje mu charakteru i powoduje, że każdy użytkownik czuje się w nich jak profesjonalny gracz.

właściwości artykułu: szczególnie dobra jakość dźwięku Czuły mikrofon progresywny design Trwały przewód w oplocie pokaźne PRZETWORNIKI Argon 200 nad wyraz dobrą jakość dźwięku, która jest nad wyraz pokaźna w trakcie gry.

Za jak najlepsze i najpełniej odzwierciedlające wydarzenia z wirtualnego świata brzmienie odpowiadają wysokiej jakości znaczne 50-milimetrowe przetworniki oraz atrybuty takie jak dynamika na poziomie 96 dB czy impedancja na poziomie 32 omów.

CZUŁY MIKROFON komplet słuchawkowy wyekwipowany jest w wysokiej jakości czuły mikrofon z funkcją redukcji szumów. Dzięki niemu komunikacja z zespołem albo zwykła rozmowa poprzez komunikator nie będzie ograniczana poprzez jakiekolwiek szumy.

KONTROLA Umieszczony na przewodzie słuchawek Argon 200 kontroler umożliwia regulację głośności dźwięku, co pozwala na dopasowanie intensywności dźwięku do aktualnych potrzeb. To wykorzystanie wyróżnia gamingowy charakter słuchawek.

teraz nie trzeba już przerywać rozgrywkizwiązać niezbędne atrybuty do swych pragnień. TRWAŁY przewód W OPLOCIE W Argon 200 odnajdziemy długi na 2 metry przewód w konfekcyjnym oplocie. Takie rozwiązanie sprawia,przewód nie plącze się i nie łamie, co istotnie wydłuża proces życia urządzenia.

Oplot jest dodatkowo stylowo doszlifowany, co stało się już jednym ze znaków rozpoznawczych producenta Genesis. WYGODA I DESIGN Słuchawki, oprócz szeregu funkcjonalności dźwiękowych, zostały zaprojektowane tak, żeby dawały maksymalny komfort użytkowania.

duże nauszniki są wyposażone w miękkie pady obszyte skórą organiczną, a wnętrze pałąka wyściełane jest miękkim materiałem. W dodatku dla uzyskania progresywnego designu pałąk jest od zewnątrz obszyty ekoskórą.

Takie rozwiązania, w połączeniu z postępowym kształtem, nadają Argon 200 unikatowego gamingowego charakteru. Bazowe dane wariant: Słuchawki Producent: Genesis Kolor: Czarno-czerwone EAN: 5901969407358 Kod producenta: NSG-0901 Gwarancja: 24 m-cy Specyfikacja typ słuchawek: Nauszne System audio: Stereo Mikrofon: Tak Mocowanie mikrofonu: Na wysięgniku Komunikacja: Przewodowa Złącza: Mini Jack x2 rodzaj kabla: Oplot plastikowy Regulacja głośności: Na przewodzie Dynamika głośników: 96 dB Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz Czułość mikrofonu: -38 dB Impedancja: 32 Ohm rozmiary i waga Długość przewodu: 200 cm...


☆ Słuchawki genesis argon 110 czarno-czerwony marki Natec ☆

Słuchawki genesis argon 110 czarno-czerwony marki Natec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Słuchawki genesis argon 110 czarno-czerwony marki Natec
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d1314508e441ac99a50e713
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki genesis argon 110 czarno-czerwony marki Natec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -56 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.80 m
Impedancja: 32.0 Om
dane dodatkowe: ARGON 110 SŁUCHAWKI DLA GRACZY dobrej jakości dźwięk w jakości stereo 2.0, wbudowany mikrofon dookó trwałe komponenty, duże przetworniki i potężny przewód w oplocie to podstawow atrybuty słuchawek dla graczy i główne wyróżniki słuchawek Genesis Argon teraz stosowny sprzęt jest w zasięgu ręki każdego gracza, niezależni doświadczenia i skilla. GŁĘBOKI DŹWIĘK I DOBRA KOMUNIKACJA Przestrzeń i wyczuwalny bas to właściwości poprawnie widziane w gamingowych ścieżkach dźwiękowych. Taką charakterystykę posiadają wła Argon 110, wyekwipowane w technologię stereo 2.0 i wielkie 40 milimetrowe przetworniki, zamknięte w obfitych i komfortowych nausznikach. Za odpowiednią jakość komunikacji podczas rozgrywki odpowiada mikrofon dookólny na wysięgniku, dzięki temu można go ustawić w najwygodniejszej dla gracz pozycji. KOMFORT I odporność użycie materiałowego obszycia padów słuchawek sprawia, że są one wygodne i poprawnie wentylują. Dodatkowo pałąk został obszyty i wypełnion pianką od strony przylegania do głowy. Wielogodzinne rozgrywki wymagają wygody, Argon 110 ją zapewniają. Konstrukcja słuchawek została oparta n wytrzymałym i giętkim pałąku.
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Argon 110 Gaming czarno-czerwone
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 20kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2x mini jack 3,5mm 3-pin
Pozłacane końcówki: nie
rodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereo
wbudowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
wymiary przetwornika słuchawek: 40mm

☆ Natec Słuchawki genesis argon 120 (5901969420159) ☆

Natec Słuchawki genesis argon 120 (5901969420159) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Słuchawki genesis argon 120 (5901969420159)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d3ff5982da47c7f7f58b071
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Słuchawki genesis argon 120 (5901969420159) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
korzystnej jakości dźwięk w jakości stereo 2.0, zaimplementowany mikrofon dookólny, trwałe elementy, znaczne przetworniki i konkretny przewód w oplocie to podstawowe atrybuty słuchawek dla graczy i główne wyróżniki słuchawek Genesis Argon 120. Dzisiaj odpowiedni sprzęt jest w zasięgu ręki każdego gracza, niezależnie od doświadczenia. Przestrzeń i wyczuwalny bas to atrybuty poprawnie widziane w gamingowych ścieżkach dźwiękowych. Taką charakterystykę posiadają właśnie Argon 120, wyekwipowane w technikę stereo 2.0 i obfite 40 milimetrowe przetworniki, zamknięte w pokaźnych i wygodnych nausznikach. Za odpowiednią jakość komunikacji w trakcie rozgrywki odpowiada mikrofon dookólny na wysięgniku, dzięki temu można go ustawić w najwygodniejszej dla gracza pozycji. Nylonowy oplot kabla również powiększa jego solidność a komfortowy w obsłudze pilot na kablu umożliwia sterowanie głośnością. Kabel jest zakończony podwójnym 3-pinowym mini jackiem 3.5 mm....

☆ Słuchawki GENESIS Neon 200 RGB Czarno-czerwony (5901969425802) ☆

Słuchawki GENESIS Neon 200 RGB Czarno-czerwony (5901969425802) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Słuchawki GENESIS Neon 200 RGB Czarno-czerwony (5901969425802)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f48d8342da47ca06e1ab851
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki gamingowe z mikrofonem

☆ Słuchawki GENESIS Neon 200 RGB Czarno-czerwony (5901969425802) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj Neon 200Oto słuchawki, które odsłaniają przed Tobą nową jakość dźwięku uwalniającą Twój potencjał w grach. Perfekcyjny komfort użytkowania przy współpracy z topowym wykonaniem zapewnia Tobie starannie to, czego oczekujesz od wysokiej klasy słuchawek dla graczy.

To wszystko w dopieszczonym designie z podświetleniem RGB. Poznaj Neon 200.Nowy poziom dźwiękówNeon 200 zapewni Tobie nieskazitelny dźwięk, obnażając przeciwnika genialnym pozycjonowaniem kroków, strzałów i wszelkich innych elementów, które go zdradzają.

Wysokiej jakości przetworniki o wielkości 50mm gwarantują Ci wyraźne i błyskotliwe audio wyciągające się ze świata wirtualnego.przepiękne z LED RGBSłuchawki zapewniają Tobie rewelacyjne wrażenia wizualne, które wywołują, iż zakładasz je z przyjemnością.

tradycyjna czerń w połączeniu ze szykownymi wyżłobieniami i czerwoną gąbką na pałąku nadaje agresywności, a podświetlane logo w palecie odcieni RGB powoduje, iż słuchawki po prostu robia dobrą robote.Otulające gąbkiKreuj swoją ścieżkę do chwały i nie ustępuj.

wygodne granie poprzez dużo godzin zapewnią Tobie wysokiej jakości nauszniki obite puszystą pianką, a także miękka gąbka usytuowana na pałąku. Oto Neon 200, który zadba o Twoją wygodę do czasu, aż tylko będziesz tego potrzebował.Regulacja głośnościNa lewej słuchawce Neon 200 znajduje się pokrętło, którym błyskawicznie dopasujesz poziom głośności wedle uznania.

To co najważniejsze dajemy Tobie do dyspozycji jak najbliżej Ciebie.transparentnie czysty głosNeon 200 zostały zaopatrzone w dookólny mikrofon, który nieprzeciętnie zbiera Twój głos w pełni redukując szum. Rozciągliwa konstrukcja ułatwia ustawienie mikrofonu na najszczególniej odpowiednią wysokość i odległość od twarzy.

Walcz wspólnie ze swoją ekipą posiadając świadomość, iż wszystko co powiesz zostanie nadzwyczajnie zrozumiane.Kompatybilne z PS4, XBOX ONE, a także SWITCHSłuchawki dzięki jednej, 4-pinowej wtyczce są gotowe być przy Tobie i funkcjonować wszędzie tam, gdzie sobie tego życzysz.

Neon 200 przypasuje się do Playstation 4, XBOX ONE oraz Nintento Switch. Dzięki adapterowi w zestawie słuchawki bez problemu podłączysz do każdego urządzenia.mocna budowa z przewodem włókienniczymDo stworzenia słuchawek zostały przypasowane tylko najwyższej jakości materiały, by Neon 200 mogły satysfakcjonować Cię latami bez zakłóceń.

mocna kompozycja, wytrzymałe pianki, użyta ekoskóra, a także wytrzymały na uszkodzenia przewód włókienniczy. Wszystko zostało precyzyjnie wyselekcjonowane, udowadniając wyższy poziom wykonania, w sytuacji konkurencji.Akcesoria w zestawie: Pozostałe cechy:...


☆ Słuchawki nauszne z mikrofonem Natec GENESIS H59 (Czarno-czerwony)... (5901969401226) ☆

Słuchawki nauszne z mikrofonem Natec GENESIS H59 (Czarno-czerwony)... (5901969401226) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne z mikrofonem Natec GENESIS H59 (Czarno-czerwony)... (5901969401226)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbaff82fff043b9000a2a
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne z mikrofonem Natec GENESIS H59 (Czarno-czerwony)... (5901969401226) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • parametry uzupełniające: Pałąk na głowęOdłączany mikrofonRegulacja wielkości pałąka
 • parametry dopełniające: odłączany mikrofonpałąk na głowęregulacja wielkości pałąka
 • atrybuty dodatkowe: regulacja wielkości pałąkapałąk na głowęodłączany mikrofon
 • właściwości uzupełniające: odłączany mikrofonregulacja wielkości pałąkapałąk na głowę
 • parametry dopełniające: pałąk na głowęregulacja wielkości pałąkaodłączany mikrofon
 • właściwości dopełniające: pałąk na głowęodłączany mikrofonregulacja wielkości pałąka
 • właściwości dodatkowe: regulacja wielkości pałąkaodłączany mikrofonpałąk na głowę
 • cechy wtyku: dwutorowy
 • właściwości wtyku: Dwutorowy
 • Czułość: 107 dB
 • Czułość: 107 B
 • Czułość mikrofonu: -60 B
 • Czułość mikrofonu: -60 dB
 • Długość przewodu: 1,5 m
 • liczba w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 8 szt.
 • ilość wtyków: 2 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod Producenta: NSG-0687
 • Kod producenta: NSG-0687
 • Kolor: Czarno-czerwony
 • kompozycja: Zamknięte
 • budowa: zamknięte
 • Mikrofon: true
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany przewód: false
 • Opis marketingowy: Słuchawki Genesis H59 to wysokiej jakości pakiet słuchawkowy przeznaczony dla graczy. Dzięki pojedynczemu złączu mini jack 4-pin słuchawki można podłączyć do najnowszych notebooków, smartfonów, które tylko jedno gniazdo, czy konsoli. Znaczne pasmo przenoszenia słuchawek (20-20000Hz), dynamika głośników na poziomie 107dB,, a także szczególnie dobra impedancja głośników gwarantują doznania dźwiękowe najwyższej jakości.Dzięki załączonemu do zestawu adapterowi PC 2x mini jack o długości jednego metra realne jest bezproblemowe podłączenie słuchawek do starszych komputerów PC, lub laptopów, które wyposażone są w osobne wejścia jack na podłączenie słuchawek i mikrofonu. Ponadto, adapter zabezpiecza słuchawki przez przypadkowym wyrwaniem gniazda jack z PC. Jesli dojdzie do przypadkowego szarpnięcia kablem, słuchawki po prostu wypną się z adaptera, pozostawiająć gniazdo w komputerze nienaruszone. Produkt zwraca na siebie uwagę atrakcyjnym, postępowym wzornictwem,, a także prawidłowej jakości wykonaniem. Słuchawki powiadają obszerne, miękkie poduszki, które świetnie tłumią wszystkie dzwięki z otoczenia, co umożliwia bezproblemowe skupienie się na rozgrywce. Dostosowywany pałąk umożliwa komfortową regulację i dobranie ich do kształtu głowy. Dopracowana gumą powierzchnia sprawia, że słuchawki nie palcują się, i są o sporo bardziej niepodatne na zarysowania.Niezaprzeczalną zaletą jest odpinany mikrofon. Chcesz po prostu posłuchać muzyki? Żaden problem. Wygodny, sprężysty mikrofon można bezproblemowo odpiąć i po prostu cieszyć się dźwiękiem.Szukasz produktu o wielu wykorzystaniach? Nasze słuchawki starannie takie są. Możesz je podłączyć do PC, notebooka, konsoli, smartfonu, tabletu, czy odtwarzacza MP3. Dzięki czemu zamiast kilku par słuchawek wystarczy jedna - Genesis H59!
 • Orientacyjna waga brutto: 499 g
 • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 9700 g
 • Pasmo przenoszenia: 20000 do 20 Hz
 • Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Plug type: Minijack 3.5mm
 • Regulacja głośności: true
 • Strona www artykułu: http://natec-zone.com/sluchawki_natec_genesis_h59_dla_graczy/sH59/pidZ19934.html
 • rodzaj: Słuchawki nauszne z mikrofonem
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • rodzaj wtyku: Minijack 3.5mm
 • Wyłącznik mikrofonu: true
 • Zasięg: Nie dotyczy

☆ Natec Słuchawki genesis neon 350 (5901969407785) ☆

Natec Słuchawki genesis neon 350 (5901969407785) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Słuchawki genesis neon 350 (5901969407785)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59ccd0c72da47c88e1669fd9
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Słuchawki genesis neon 350 (5901969407785) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JAKOŚĆ I ELEGANCJA komfortowe, trwałe i z znakomitą jakością dźwięku stereo – takie właśnie są słuchawki Neon 350. Prócz tego urządzenie doskonale się prezentuje, będąc ozdobą każdego zestawu gamingowego, a funkcja wibracji zestawu powiększa poczucie realizmu płynące z gry. JEST MOC Najważniejszy w słuchawkach jest oczywiście sam dźwięk. Jego właściwe brzmienie w przypadku Neon 350 zapewniają wysokiej jakości znaczne przetworniki 50mm, dynamika głośników na poziomie 94dB, a także impedancja wynosząca 32 Ohm. SŁYCHAĆ CIĘ nadzwyczajnie! Decydując się na gamingowe słuchawki gracz chce nie tylko prawidłowo słyszeć, co dzieje się na polu bitwy, ale też móc właściwie komunikować się ze swoją drużyną. W tym celu Neon 350 wyekwipowano w czuły mikrofon umieszczony na wysięgniku. Dzięki funkcji redukcji szumów nie trzeba się także martwić o niepożądany hałas w tle. TO NIE SĄ SŁUCHAWKI tylko NA KILKA MIESIĘCY zwykle tym, co psuje się w słuchawkach pierwsze, jest kabel. Dlatego od Neon 350 odchodzi trwały, wytrzymały na uszkodzenia kabel o długości 200 cm. Długość kabla pozwala też graczowi na luźny dobór miejsca, gdzie będzie siedział, bez konieczności trwania z nosem tuż przy monitorze. W dodatku na przewodzie znajduje się pilot, pozwalający w przystępny i szybki sposób regulować głośność oraz włączyć lub wyłączyć mikrofon. WYGODA również JEST WAŻNA Kto chciałby godzinami siedzieć w niewygodnych słuchawkach? Dlatego Neon 350 zaprojektowano z myślą o wielogodzinnych rozgrywkach. Do tego nauszniki, jak i pałąk, są pokryte skórą, a estetyczne, czerwone podświetlenie LED, nadaje słuchawkom gamingowego designu. SŁUCHAJ NA CZYM CHCESZ Niejeden gracz naciął się na to, że niektórych słuchawek nie można podłączyć do każdego PC-ta, notebooka czy innego urządzenia. Neon 350 zarówno złącze USB, jak i 2×3 pin jack, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o kompatybilność słuchawek z najróżniejszymi platformami.

☆ Natec Genesis argon 600 (czarny) (5901969426281) ☆

Natec Genesis argon 600 (czarny) (5901969426281) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Genesis argon 600 (czarny) (5901969426281)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f5767cf82fff0b38627bac5
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Genesis argon 600 (czarny) (5901969426281) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Oto słuchawki, które odsłaniają przed Tobą nowy wymiar rozgrywki. Klarownie wyraźne dźwięki w połączeniu z topową wygodą wykorzystywania dają Ci to, czego Ci potrzeba, aby osiągać świeże szczyty swoich umiejętności w trakcie wirtualnych rozgrywek. Poznaj Argon 600, Twoje świeże słuchawki gamingowe.

perfekcyjny dźwięk
Argon 600 zostały dopracowane pod względem audio, żeby mogły zaoferować Tobie to, co najważniejsze w świecie wirtualnym wyraźne dźwięki w wspaniałej jakości z ultra starannym ich pozycjonowaniem. Odpowiednie nauszniki zapewniają Ci niezwykle dobrą izolacje od otoczenia, co w połączeniu z nowoczesnymi przetwornikami 50mm zagwarantuje audio gwarantujące przewagę.

Premium design
Mniej krzykliwe. Mniej dziecinne. Jeszcze bardziej szykowne i robiące piorunujące wrażenie wysokim poczuciem estetyki. Oto słuchawki, które zostałystworzone,radować Cię swym dopracowanym designem, bazującym na wytwornej, matowej czerni.

Wysoki komfort używania
postępowa pianka zastosowana w Argon 600 daje uczucie komfortu, które przekłada się na możliwość grania wielu godzin bez uczucia zmęczenia. Jednocześnie puszyste nauszniki jak i miękkie poduszki na pałąku sprawiają, iż słuchawki przyjemnie otulają głowę nakłaniając do jeszcze dłuższych sesji podnoszenia swoich umiejętności.

Chowany mikrofon
Argon 600 postępowy, wysokiej jakości mikrofon, który zbiera Twój głos i przesyła go dalej w krystalicznie czystej postaci. Aby korzystanie z niego było jak najbardziej komfortowe, mikrofon możesz wsunąć we wnętrzu słuchawki, dzięki czemu nigdy nie będzie Ci przeszkadzał w chwilach, gdy będzie niepotrzebny.

Kontroluj głośność i wycisz mikrofon
Argon 600 ma na przewodzie specjalny pilot, który pozwoli Ci wygodnie wyregulować poziom głośności w każdym momencie. Oprócz pokrętła, wyszukasz dodatkowo przycisk, dzięki któremu wyciszysz mikrofon i odetniesz przesył dźwięków, gdy tylko będziesz tego potrzebował np. W trakcie nagłej rozmowy telefonicznej.

Wytrzymała kompozycja
Użyte materiały do stworzenia modelu Argon 600 zostały starannie wyselekcjonowane, by przekazać w Twoje ręce headset najwyższej jakości. Trwała ekoskóra, wytrzymały przewód oraz potężne tworzywa nienaturalne sprawiają, iż słuchawki będą Twoim kompanem poprzez lata.

Współpracują z PS4 / XONE / Switch
Słuchawki są gotowe być przy Tobie i funkcjonować wszędzie tam, gdzie sobie tego życzysz. Argon 600 potrafi przystosować się do Playstation 4, XBOX ONE i Nintento Switch. Niezbędny do tego adapter znajduje się w pakiecie ze słuchawkami.


☆ Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 360 Gaming podświetlenie czarno-czerwone (5901969410648) ☆

Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 360 Gaming podświetlenie czarno-czerwone (5901969410648) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 360 Gaming podświetlenie czarno-czerwone (5901969410648)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb5878e441adb5f614819
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 360 Gaming podświetlenie czarno-czerwone (5901969410648) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -38 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 2.00
Impedancja: 32 Ohm
dane dopełniające: SŁUCHAWKI GAMINGOWE NEON 360 Zakup słuchawek Neon 360 to gwarancja zanurzenia się w świat najkorzystniejszych dĽwięków. Dzięki pokaźnym przetwornikom, perfekcyjnemu brzmieniu i trwałe wygodnej konstrukcji, Neon 360 sprawdza się równocześnie do gier, jak i słuchania muzyki. USŁYSZ ICH MOC Im większe głośniki, tym bardziej zniewalające brzmienie. Neon 360 posi szerokie przetworniki 50mm. To właśnie z nich rozbrzmiewają dĽwięki, któ swoją jakością oczarują równocześnie graczy, jak i miłośników muzyki. EMOCJE, KTÓRYCH NIE ZAPOMNISZ Jakość Neon 360 opiera się w szerokiej mierze na popularnym, sprawdzonym systemie dĽwiękowym stereo. Jego wykorzystanie zezwala na osiągnięcie niezwykłych efektów, a gracz może poczuć się, jakby przebywał w samym środku wirtualnej bitwy. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! DLA GAMINGOWYCH MANIAKÓW W Neon 360 udało się dopasować wygodę użytkowania z wytrzymałą kons Pierwszą zapewniają m.in. Duże, miękkie nauszniki. Za solidność odpow z kolei metalowy pałąk. Do tego dochodzi przewód w oplocie o podwyższonej sprężystości, odporny na przetarcia. Słuchawki Neon 360 w każdym aspekc są gotowe do długich, energicznych gamingowych maratonów. ZANURZ SIĘ W PEŁNI Nieziemskie brzmienie to jedno, ale Neon 360 posiada kilka dodatkowych funkcji, dodanych z myślą o graczach. Wśród nich znajduje się możliwo włączenia wibracji, wpływających na jeszcze mocniejsze zanurzenie się w świat gry. Do tego dochodzi także czerwone podświetlenie LED, wspaniale dodatkowe gamingowy design słuchawek.
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon zastosowany w słuchawkę
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Neon 360 Gaming podświetlenie
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0 2x mini jack 3,5mm 3-pin
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Brak regulacji głośności
typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
wbudowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gamingowa
wymiary przetwornika słuchawek: 50mm
Zawartość opakowania: Pzewód konwertujący 1x mini jack 4-pin -> 2x mini jack 3-pin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *