Ranking Słuchawek Lamax – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Lamax. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta Lamax jest aktualizowany na bieżąco.

☆ LAMAX Słuchawki NoiseComfort ANC ☆

LAMAX Słuchawki NoiseComfort ANC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX Słuchawki NoiseComfort ANC
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1ad3628e441aa82f4b42ac
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX Słuchawki NoiseComfort ANC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wyłącz świat, włącz muzykę. Słyszysz? To Twoja muzyka i nic więcej. Niezależnie od tego, czy jesteś w ciągłej podróży pomiędzy kontynentami, jeździsz autobusem, czy także chcesz po prostu odłączyć się od kolegów - załóż LAMAX NoiseComfort ANC i je włącz.

Nasz pierwszy zestaw słuchawkowy Bluetooth z aktywną redukcją szumów w ciągu sekundy wyciszy świat zewnętrzny i zapewni ci spokój ducha i ulubioną listę odtwarzania pod ręką. Dzięki wytrzymałości do 50 godzin sprawią, że będą doskonałym partnerem w trakcie długich podróży, a dzięki wytrzymałej konstrukcji i twardym eutui nie będziesz musiał się o nie martwić, gdy będą schowane na dnie torby.

Ciesz się bogatym basem w każdej piosence bez względu na to, gdzie jej słuchasz. LAMAX NoiseComfort ANC zamienia ruchliwą ulicę w oazę spokoju za naciśnięciem jednego przycisku. Słuchawki nieprzerwanie chłoną dźwięki otoczenia poprzez mikrofony, a jej inteligentny procesor natychmiast kreuje ich przeciwny ton, który przerywa niepożądany hałas, dzięki temu nie będzie on w stanie dotrzeć do twoich uszu.

Docenisz go dwa razy – będziesz mógł się radować ulubioną piosenką, lecz także oszczędzi to twój słuch, ponieważ nie będzie potrzebne powiększanie głośności do maksimum. Nawet przy włączonym ANC Twoja muzyka będzie brzmiała idealnie - kodeki AAC i SBC klasy premium wzmacniają dźwięk premium i sam usłyszysz różnicę!...


☆ LAMAX słuchawki Blaze2, różowe ☆

LAMAX słuchawki Blaze2, różowe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX słuchawki Blaze2, różowe
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6138ec878e441afefe3bd620
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX słuchawki Blaze2, różowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dni MALL.PL – Zniżka 15% na wybrane produkty elektroniczne producenta LAMAX z kodem 22MDC2PL26 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Albo wyczerpania zapasów)! starczy założyć je na uszy,błyskawicznie znaleźć się w świecie muzyki ze wyśmienitym brzmieniem bez zniekształceń – innowacyjne słuchawki Bluetooth 5.0 LAMAX Blaze2 gwarantują naprawdę błogi, dostrojony dźwięk – dzięki konkretnym przetwornikom.

Są wyposażone w mikrofon do rozmów handsfree, obsługują sterowanie głosowe i działają do 35 godzin na naładowaniu. Możliwość podłączenia za pomocą przewodu audio 1,2 m, który znajduje się w komplecie.


☆ LAMAX Muse2, czarny/niebieski Wpisz kod 22MDC2PL26 i obniż cenę o dodatkowe 15%. Kod ważny do 20.02.2022! ☆

LAMAX Muse2, czarny/niebieski Wpisz kod 22MDC2PL26 i obniż cenę o dodatkowe 15%. Kod ważny do 20.02.2022! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX Muse2, czarny/niebieski Wpisz kod 22MDC2PL26 i obniż cenę o dodatkowe 15%. Kod ważny do 20.02.2022!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611fd05a2da47c56be38a209
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX Muse2, czarny/niebieski Wpisz kod 22MDC2PL26 i obniż cenę o dodatkowe 15%. Kod ważny do 20.02.2022! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dni MALL.PL – Zniżka 15% na wybrane produkty elektroniczne producenta LAMAX z kodem 22MDC2PL26 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! Potrafią spektakularnie blokować hałas otoczenia i wysyłać tylko czysty, nieobrobiony i niezniekształcony dźwięk do Twoich uszu – progresywne słuchawki Bluetooth 5.0 LAMAX Muse2 docenią ci, którzy pragną wysokiej jakości dźwięku.

Można je także podłączyć za pomocą kabla, posiadają także mikrofon do obsługi zestawu głośnomówiącego, obsługują sterowanie głosowe i działają do 35 godzin na naładowanej baterii. Ich budowa jest składana, a w dodatku są szczególnie wygodne w noszeniu.


☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Taps1, czarne ☆

LAMAX słuchawki bezprzewodowe Taps1, czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX słuchawki bezprzewodowe Taps1, czarne
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f577f482da47cb6bf721d5f
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki douszne do 50 zł

☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Taps1, czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dni MALL.PL – Zniżka 15% na wybrane produkty elektroniczne firmy LAMAX z kodem 22MDC2PL26 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! postępowy, surowy design ze sterowaniem dotykowym – stylowe słuchawki Bluetooth 5.0 LAMAX Taps1, które mają ponadto etui ładujące wytwarzane w tym samym stylu, o objętości 300 mAh.

gwarantuje to 2 pełne naładowania słuchawek i wydłuża czas pracy od 6 do 18 godzin. Słuchawki z ładnie dostrojonym dźwiękiem posiadają mikrofon do połączeń głośnomówiących.


☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 ☆

LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e8b228f8e441a43b786c3e6
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja Waga produktu 3 g Waga obudowy ładującej 38 gproduktu Czarny sugerowane zastosowanie Sport wariant towaru komplet słuchawkowy rodzaj zestawu słuchawkowego Stereofoniczny styl noszenia Douszny Podręcznik użytkownika Tak Etui do ładowania Tak Przewody USB Type-C Akcesoria w pakiecie Silikonowe końcówki do uszu w 3 wymiarach technika łączności Bezprzewodowy Zasięg bezprzewdowego router'a 15 m Profile Bluetooth SPP Profile Bluetooth AVRCP Profile Bluetooth HFP Profile Bluetooth A2DP Profile Bluetooth HSP Wersja Bluetooth 5.0 Współpracuje z Asystentem Google Tak Bluetooth Tak Kompatybilny z Apple Siri Tak pojemność baterii 50 mAh Zasilany baterią Tak Czas odtwarzania muzyki 6 h objętość baterii (etui ładujące) 550 mAh rodzaj mikrofonu wbudowany mikrofon Budowa słuchawek Intrafonetyczny Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Szerokość 85mm Długość 50mm Wysokość 110mm


☆ LAMAX słuchawki Tips1, turkusowe ☆

LAMAX słuchawki Tips1, turkusowe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX słuchawki Tips1, turkusowe
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdd22918e441a6440f3db03
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX słuchawki Tips1, turkusowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wskazówki LAMAX1 - Naciśnij przycisk odtwarzania i zacznij żyć Idziesz do pracy? Na imprezę? A może szukasz muzycznego akompaniamentu na następny bieg? Nie szukaj dalej niżeli wskazówki LAMAX1. Te bezprzewodowe słuchawki zostały wytwarzane z myślą o aktywnych ludziach.

Uzyskaj dostęp do listy odtwarzania za pomocą najnowszej technice Bluetooth 4.2 i ciesz się uderzającym dźwiękiem do 5 godzin non-stop. A twoje otoczenie? Te słuchawki douszne oznaczają,bez wątpienia zapomnisz o otaczającym Cię świecie.

Oczywiście, chyba że otrzymasz telefon. Na szczęście są to w dodatku zestawy głośnomówiące, dzięki temu możesz szybko obsługiwać wszystkie połączenia. Lista odtwarzania na wyciągnięcie ręki powiększ głośność i ciesz się idealnie zrównoważonym dźwiękiem.

Nawet jeśli Twoja seria muzyki jest naprawdę eklektyczna, LAMAX Tips1 łatwo poradzi sobie z każdym gatunkiem. A wynik? Ilekroć Ci trzeba odrobiny R&R w ciągu dnia, podnieś nogi, włącz ulubione utwory i ciesz się niesamowitym klimatem.

Sterowanie umieściliśmy bezpośrednio na słuchawkach, aby Twój telefon mógł pozostać pewnie w kieszeni. Dotrzymują ci kroku LAMAX Tips1 to dokładnie takie słuchawki, które zabierzesz ze sobą wszędzie. Dlatego są wytworzone z ultralekkiego materiału, który nie będzie Ci przeszkadzał, nawet gdy uprawiasz sport.

Damy Ci wkładki douszne w 3 zróżnicowanych wymiarach, więc nie musisz się martwić, iż nie będą pasować. Przeciwnie, będą pasować do Ciebie od porannego alarmu po wieczorny trening. Technologia do usług Podłącz LAMAX Tips1 do wszelkich posiadanych telefonów komórkowych, laptopów i tabletów.

Dzięki technologii Multipoint są gotowe do odtwarzania utworów z dwóch maszyn bez dalszego parowania. Mogą trwać do 5 godzin i ładować w ciągu półtorej chłodnej godziny. Możesz także korzystać z zestawu głośnomówiącego, więc długie rozmowy z szefem lub przyjaciółmi to pestka.

Bluetooth 4.2 Bluetooth jest aktualnie standardem. Jednak wersja 4.2 ma kilka idealnych ulepszeń, żeby osłodzić codzienne wrażenia słuchowe. 10-metrowy zasięg, wysoka stabilność i wielka prędkość transferu to dopiero początek.

Idealnie stabilny dźwięk Ciężko pracowaliśmy, żeby zrównoważyć dźwięk. Bas, średnica i góra są nowo zharmonizowane i można je regulować, na przykład za pomocą korektora w telefonie. Lub odejdź jak jest.

{pomocn|przydatn)e kontrole Wstrzymuj, graj, odbieraj połączenia - wszystko to zarządzasz za pomocą elementów sterujących w słuchawkach. To samo z przejściem do następnego utworu lub regulacją głośności. 2 urządzenia jednocześnie Parowanie wielopunktowe umożliwia połączenie słuchawek z dwoma urządzeniami jednocześnie.

Inne Rankingi:  Słuchawki Blow

Na przykład laptop i telefon. W ten sposób możesz przełączać się między nimi w ciągu sekundy. Ultralekki korpus Konstrukcja idealnie nadaje się do noszenia przez cały dzień w sporcie. Słuchawki douszne ważą zaledwie 10 gramów, więc nawet nie poczujesz ich w uszach...


Najtańsze Słuchawki Lamax – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki Lamax. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ LAMAX słuchawki Tips1, turkusowe ☆

LAMAX słuchawki Tips1, turkusowe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX słuchawki Tips1, turkusowe
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdd22918e441a6440f3db03
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX słuchawki Tips1, turkusowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wskazówki LAMAX1 - Naciśnij przycisk odtwarzania i zacznij żyć Idziesz do pracy? Na imprezę? A może szukasz muzycznego akompaniamentu na następny bieg? Nie szukaj dalej niżeli wskazówki LAMAX1. Te bezprzewodowe słuchawki zostały produkowane z myślą o aktywnych ludziach.

Uzyskaj dostęp do listy odtwarzania za pomocą najnowszej technice Bluetooth 4.2 i ciesz się uderzającym dźwiękiem do 5 godzin non-stop. A twoje otoczenie? Te słuchawki douszne oznaczają,z pewnością zapomnisz o otaczającym Cię świecie.

Oczywiście, chyba iż otrzymasz telefon. Na szczęście są to ponadto zestawy głośnomówiące, dzięki temu możesz prędko obsługiwać wszystkie połączenia. Lista odtwarzania na wyciągnięcie ręki powiększ głośność i ciesz się idealnie zrównoważonym dźwiękiem.

Nawet jeśli Twoja kolekcja muzyki jest naprawdę eklektyczna, LAMAX Tips1 łatwo poradzi sobie z każdym gatunkiem. A wynik? Ilekroć Ci trzeba odrobiny R&R w ciągu dnia, podnieś nogi, włącz ulubione utwory i ciesz się niesamowitym klimatem.

Sterowanie umieściliśmy bezpośrednio na słuchawkach, by Twój telefon mógł pozostać pewnie w kieszeni. Dotrzymują ci kroku LAMAX Tips1 to starannie takie słuchawki, które zabierzesz ze sobą wszędzie. Dlatego są stworzone z ultralekkiego materiału, który nie będzie Ci przeszkadzał, nawet gdy uprawiasz sport.

Damy Ci wkładki douszne w 3 przeróżnych wymiarach, więc nie musisz się martwić, iż nie będą pasować. Przeciwnie, będą pasować do Ciebie od porannego alarmu po wieczorny trening. Technologia do usług Podłącz LAMAX Tips1 do wszelkich posiadanych telefonów komórkowych, laptopów i tabletów.

Dzięki technice Multipoint są gotowe do odtwarzania utworów z dwóch urządzeń bez dalszego parowania. Mogą trwać do 5 godzin i ładować w ciągu półtorej chłodnej godziny. Możesz także korzystać z zestawu głośnomówiącego, więc długie rozmowy z szefem lub przyjaciółmi to pestka.

Bluetooth 4.2 Bluetooth jest aktualnie standardem. Jednak wersja 4.2 ma kilka świetnych ulepszeń, żeby osłodzić codzienne wrażenia słuchowe. 10-metrowy zasięg, wysoka stabilność i duża prędkość transferu to dopiero początek.

Idealnie stabilny dźwięk Ciężko pracowaliśmy, żeby zrównoważyć dźwięk. Bas, średnica i góra są nowo zharmonizowane i można je regulować, na przykład za pomocą korektora w telefonie. Lub odejdź jak jest.

{pomocn|przydatn)e kontrole Wstrzymuj, graj, odbieraj połączenia - wszystko to zarządzasz za pomocą elementów sterujących w słuchawkach. To samo z przejściem do następnego utworu lub regulacją głośności. 2 urządzenia jednocześnie Parowanie wielopunktowe umożliwia połączenie słuchawek z dwoma urządzeniami jednocześnie.

Na przykład laptop i telefon. W ten sposób możesz przełączać się między nimi w ciągu sekundy. Ultralekki korpus Konstrukcja idealnie nadaje się do noszenia przez cały dzień w sporcie. Słuchawki douszne ważą zaledwie 10 gramów, więc nawet nie poczujesz ich w uszach...


☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Taps1, czarne ☆

LAMAX słuchawki bezprzewodowe Taps1, czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX słuchawki bezprzewodowe Taps1, czarne
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f577f482da47cb6bf721d5f
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Taps1, czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dni MALL.PL – Zniżka 15% na wybrane produkty elektroniczne marki LAMAX z kodem 22MDC2PL26 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Albo wyczerpania zapasów)! progresywny, surowy design ze sterowaniem dotykowym – stylowe słuchawki Bluetooth 5.0 LAMAX Taps1, które mają ponadto etui ładujące stworzone w tym samym stylu, o pojemności 300 mAh.

gwarantuje to 2 pełne naładowania słuchawek i wydłuża czas pracy od 6 do 18 godzin. Słuchawki z ładnie dostrojonym dźwiękiem mają mikrofon do połączeń głośnomówiących.


☆ LAMAX słuchawki Blaze2, różowe ☆

LAMAX słuchawki Blaze2, różowe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX słuchawki Blaze2, różowe
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6138ec878e441afefe3bd620
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX słuchawki Blaze2, różowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dni MALL.PL – Zniżka 15% na wybrane produkty elektroniczne producenta LAMAX z kodem 22MDC2PL26 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! starczy założyć je na uszy,momentalnie znaleźć się w świecie muzyki ze nieprzeciętnym brzmieniem bez zniekształceń – innowacyjne słuchawki Bluetooth 5.0 LAMAX Blaze2 zapewniają naprawdę miły, dostrojony dźwięk – dzięki konkretnym przetwornikom.

Inne Rankingi:  Słuchawki True Wireless

Są zaopatrzone w mikrofon do rozmów handsfree, obsługują sterowanie głosowe i działają do 35 godzin na naładowaniu. Możliwość podłączenia przy pomocy przewodu audio 1,2 m, który znajduje się w pakiecie.


☆ LAMAX Muse2, czarny/niebieski Wpisz kod 22MDC2PL26 i obniż cenę o dodatkowe 15%. Kod ważny do 20.02.2022! ☆

LAMAX Muse2, czarny/niebieski Wpisz kod 22MDC2PL26 i obniż cenę o dodatkowe 15%. Kod ważny do 20.02.2022! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX Muse2, czarny/niebieski Wpisz kod 22MDC2PL26 i obniż cenę o dodatkowe 15%. Kod ważny do 20.02.2022!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611fd05a2da47c56be38a209
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX Muse2, czarny/niebieski Wpisz kod 22MDC2PL26 i obniż cenę o dodatkowe 15%. Kod ważny do 20.02.2022! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dni MALL.PL – Zniżka 15% na wybrane produkty elektroniczne firmy LAMAX z kodem 22MDC2PL26 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! Potrafią spektakularnie blokować hałas otoczenia i wysyłać tylko czysty, nieobrobiony i niezniekształcony dźwięk do Twoich uszu – progresywne słuchawki Bluetooth 5.0 LAMAX Muse2 docenią ci, którzy pragną wysokiej jakości dźwięku.

Można je w dodatku podłączyć za pomocą kabla, posiadają także mikrofon do obsługi zestawu głośnomówiącego, obsługują sterowanie głosowe i działają do 35 godzin na naładowanej baterii. Ich budowa jest składana, a w dodatku są wyjątkowo wygodne w noszeniu.


☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 ☆

LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e8b228f8e441a43b786c3e6
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja Waga towaru 3 g Waga pokrywy ładującej 38 gtowaru Czarny rekomendowane wykorzystanie Sport wariant towaru pakiet słuchawkowy rodzaj zestawu słuchawkowego Stereofoniczny styl noszenia Douszny Podręcznik użytkownika Tak Etui do ładowania Tak Przewody USB Type-C Akcesoria w zestawie Silikonowe końcówki do uszu w 3 wymiarach technologia łączności Bezprzewodowy Zasięg bezprzewdowego router'a 15 m Profile Bluetooth SPP Profile Bluetooth AVRCP Profile Bluetooth HFP Profile Bluetooth A2DP Profile Bluetooth HSP Wersja Bluetooth 5.0 Współpracuje z Asystentem Google Tak Bluetooth Tak Kompatybilny z Apple Siri Tak objętość baterii 50 mAh Zasilany baterią Tak Czas odtwarzania muzyki 6 h pojemność baterii (etui ładujące) 550 mAh typ mikrofonu zastosowany mikrofon Budowa słuchawek Intrafonetyczny Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Szerokość 85mm Długość 50mm Wysokość 110mm


☆ LAMAX Słuchawki NoiseComfort ANC ☆

LAMAX Słuchawki NoiseComfort ANC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX Słuchawki NoiseComfort ANC
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1ad3628e441aa82f4b42ac
 • ID kategorii: 7967

☆ LAMAX Słuchawki NoiseComfort ANC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wyłącz świat, włącz muzykę. Słyszysz? To Twoja muzyka i nic więcej. Niezależnie od tego, czy jesteś w ciągłej podróży pomiędzy kontynentami, jeździsz autobusem, czy również chcesz po prostu odłączyć się od kolegów - załóż LAMAX NoiseComfort ANC i je włącz.

Nasz pierwszy komplet słuchawkowy Bluetooth z aktywną redukcją szumów w ciągu sekundy wyciszy świat zewnętrzny i zapewni ci spokój ducha i ulubioną listę odtwarzania pod ręką. Dzięki wytrzymałości do 50 godzin sprawią, iż będą nieprzeciętnym partnerem podczas długich podróży, a dzięki wytrzymałej konstrukcji i twardym eutui nie będziesz musiał się o nie martwić, gdy będą schowane na dnie torby.

Ciesz się bogatym basem w każdej piosence bez względu na to, gdzie jej słuchasz. LAMAX NoiseComfort ANC zamienia ruchliwą ulicę w oazę spokoju za naciśnięciem jednego przycisku. Słuchawki nieprzerwanie chłoną dźwięki otoczenia przez mikrofony, a jej inteligentny procesor natychmiast formuje ich przeciwny ton, który przerywa niepożądany hałas, dzięki czemu nie będzie on w stanie dotrzeć do twoich uszu.

Docenisz go dwa razy – będziesz mógł się cieszyć ulubioną piosenką, lecz także oszczędzi to twój słuch, ponieważ nie będzie niezbędne powiększanie głośności do maksimum. Choćby przy włączonym ANC Twoja muzyka będzie brzmiała idealnie - kodeki AAC i SBC klasy premium wzmacniają dźwięk premium i sam usłyszysz różnicę!...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.