Słuchawki Lightning

Ranking Słuchawek Lightning – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii Lightning. Ranking zawierający polecane słuchawki z linii Lightning jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 27
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wyprodukowany przez Apple czip H2. Nieprzeciętna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, aby inteligentniej redukować hałas, generujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i powiększać sprawność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje nowoczesne świeże algorytmy adaptacyjne, aby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go skrupulatnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest dostosowywany pod kątem unikatowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami ulepszającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki czemu w trakcie rozmów przez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, żeby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki temu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy sprawniej aniżeli poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niechciane dźwięki, gwarantując komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

nawet 2x udoskonalony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Aby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,prędko lokalizować odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są kompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz demonstrujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w wymiarze XS – usprawniają dopasowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc rewelacyjnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie chroniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, by minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, by przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, by zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o świetne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najkorzystniejszym osiągalnym wydaniu. Technologia Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia unikatowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej dopasowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki czemu możesz radować się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do we wnętrzu mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i wydajność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona konstrukcja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a skuteczniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza Lightning albo ładowarki z dokumentem Qi.

Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie precyzyjne do dokładnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala też zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie nadzwyczajne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zastosowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

A świeże dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są odporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od momentalnej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A świeże funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z nieporównaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Drobna rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada lub Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Momentalne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki czemu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się idealnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, by dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem wydajnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki temu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

sprawdź AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Apple EarPods ☆

Apple EarPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple EarPods
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d966a78e441ae201706e32
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od konwencjonalnych kolistych słuchawek EarPods skrupulatnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu nosi się je wygodniej niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

Inne Rankingi:  Składane Słuchawki

Głośniki zaimplementowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, żeby minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i , a także odbieranie i kończenie połączeń.

starczy nacisnąć stosowny przycisk. Najważniejsze atrybuty - Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane przez Apple Głębsze i bogatsze basy ulepszona ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja techniczna wbudowany pilot i mikrofon kryteria systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane przez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

Odtwarzanie dźwięku jest osiągalne na wszelkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w przypadku iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w przypadku iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w sytuacji iPoda touch (2.

generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ USAMS słuchawki przewodowe EP-24 In-Ear with Mic Stereo Headset Lightning White 2440420 ☆

USAMS słuchawki przewodowe EP-24 In-Ear with Mic Stereo Headset Lightning White 2440420 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: USAMS
 • Nazwa produktu: USAMS słuchawki przewodowe EP-24 In-Ear with Mic Stereo Headset Lightning White 2440420
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cac65552da47ceb142d9c00
 • ID kategorii: 7967

☆ USAMS słuchawki przewodowe EP-24 In-Ear with Mic Stereo Headset Lightning White 2440420 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Douszne słuchawki EP-24 od producenta USAMS. Wygoda i nowatorskie rozwiązania sprawią, że słuchanie muzyki już nigdy nie będzie takie samo. Długi kabel, wbudowany mikrofon czy rozbudowany pilot gwarantują komfort i przyjemność korzystania ze słuchawek.

Pozwalają radować się muzyką ze wszelkich maszyn z audio wejściem lightning. Specyfikacja: - Materiał: TPE+ABS - Długość kabla: 1,2 m - Interfejs: lightning - Czułość mikrofonu: -40 +- 5dB - Czułość głośnika: 103 +- 4dB - Rezystancja: 32 $630 +- 15% - Kompatybilność: iPhone 7/8/X/XS/XS Max


☆ Apple MMTN2ZM ☆

Apple MMTN2ZM Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MMTN2ZM
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2ca1982fff005460a6902
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple MMTN2ZM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy Apple EarPods z pilotem i mikrofonem od Apple | kod producenta MMTN2ZM/A marka - Apple Model - MMTN2ZM/A wariant złącza: Lightning Czułość 90 dB SPL/V Profilowane słuchawki douszne oporne na pot wariant głośnika: Dynamiczny Przetworniki: 8,5 mm klasy premium Dolna granica zakresu częstotliwości: 20Hz Górna granica ppm.

pasmo: 22000 Hz Impedancja słuchawek: 32 Om Mikrofon: Tak Średnica przetwornika: 8.5 mm W odróżnieniu od konwencjonalnych okrągłych słuchawek douszne słuchawki EarPods dokładnie odzwierciedlają geometrię ucha.

dzięki temu nosi się je wygodniej aniżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne. Głośniki zaimplementowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, żeby minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości.

Słuchawki douszne EarPods ze złączem Lightning posiadają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i i odbieranie i kończenie połączeń -- starczy nacisnąć adekwatny przycisk.

Głębsze i bogatsze basy Głośniki wbudowane w EarPods zostały zaprojektowane tak, by minimalizować straty dźwięku i uzyskać maksymalną siłę sygnału. W wyniku czego osiągalne jest odtwarzanie wysokiej jakości audio, porównywalnego do dźwięku generowanego poprzez droższe słuchawki.

dopasowane do ucha W odróżnieniu od tradycyjnych krągłych słuchawek douszne słuchawki EarPods firmy Apple skrupulatnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki czemu nosi się je wygodniej aniżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne Steruj muzyką i połączeniami Słuchawki douszne EarPods marki Apple posiadają zastosowany mikrofon i pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i i odbieranie i kończenie połączeń -- wystarczy nacisnąć stosowny element sterujący na przewodzie.

Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku). Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda.

Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w sytuacji iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w przypadku iPoda classic (120 GB) i 2.2 albo nowsza w przypadku iPoda touch (2. Generacji). Najważniejsze atrybuty: Zaprojektowane przez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo Odbieranie i kończenie połączeń Specyfikacja: konstrukcja słuchawek: Douszne wbudowany mikrofon: Tak rodzaj mikrofonu: Dwukierunkowy Łączność: Przewodowa Złącze Lightning: 1 szt.

uzupełniające informacje: Pilot z mikrofonem na kablu Regulacja głośności Kompatybilność Apple: -------------------------------------------------- Apple iPhone, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xr iPhone Xs iPhone Xs Max


☆ Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 14 Pro Max ☆

Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 14 Pro Max Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 14 Pro Max
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640b2deeb256f5ac9b3b3546
 • ID kategorii: 5758

☆ Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 14 Pro Max - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 14 Pro Max

☆ Przejściówka 2 W 1 Lightning Iphone Słuchawki ☆

Przejściówka 2 W 1 Lightning Iphone Słuchawki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Przejściówka 2 W 1 Lightning Iphone Słuchawki
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e076be5ecf796431101be1
 • ID kategorii: 5758

☆ Przejściówka 2 W 1 Lightning Iphone Słuchawki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Przejściówka 2 W 1 Lightning Iphone Słuchawki

☆ Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 12 13 14 ☆

Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 12 13 14 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 12 13 14
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640808d80a3d5fd82f12ae7d
 • ID kategorii: 5758
Inne Rankingi:  Słuchawki do 60 zł

☆ Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 12 13 14 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 12 13 14

Najtańsze Słuchawki Lightning – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Lightning. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Przejściówka 2 W 1 Lightning Iphone Słuchawki ☆

Przejściówka 2 W 1 Lightning Iphone Słuchawki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Przejściówka 2 W 1 Lightning Iphone Słuchawki
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e076be5ecf796431101be1
 • ID kategorii: 5758

☆ Przejściówka 2 W 1 Lightning Iphone Słuchawki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Przejściówka 2 W 1 Lightning Iphone Słuchawki

☆ Apple EarPods ☆

Apple EarPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple EarPods
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d966a78e441ae201706e32
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od konwencjonalnych krągłych słuchawek EarPods dokładnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu nosi się je komfortowoj aniżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, żeby minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i oraz odbieranie i kończenie połączeń.

starczy nacisnąć odpowiedni przycisk. Najważniejsze cechy - Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane poprzez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i video Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja techniczna zastosowany pilot i mikrofon wymogi systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w przypadku iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w sytuacji iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w sytuacji iPoda touch (2.

generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 14 Pro Max ☆

Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 14 Pro Max Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 14 Pro Max
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640b2deeb256f5ac9b3b3546
 • ID kategorii: 5758

☆ Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 14 Pro Max - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 14 Pro Max

☆ Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 12 13 14 ☆

Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 12 13 14 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 12 13 14
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640808d80a3d5fd82f12ae7d
 • ID kategorii: 5758

☆ Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 12 13 14 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Adapter Lightning Słuchawki Jack iPhone 12 13 14

☆ Apple MMTN2ZM ☆

Apple MMTN2ZM Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MMTN2ZM
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2ca1982fff005460a6902
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple MMTN2ZM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy Apple EarPods z pilotem i mikrofonem od Apple | kod producenta MMTN2ZM/A producent - Apple Model - MMTN2ZM/A rodzaj złącza: Lightning Czułość 90 dB SPL/V Profilowane słuchawki douszne wytrzymałe na pot wariant głośnika: Dynamiczny Przetworniki: 8,5 mm klasy premium Dolna granica zakresu częstotliwości: 20Hz Górna granica ppm.

pasmo: 22000 Hz Impedancja słuchawek: 32 Om Mikrofon: Tak Średnica przetwornika: 8.5 mm W odróżnieniu od konwencjonalnych okrągłych słuchawek douszne słuchawki EarPods skrupulatnie odzwierciedlają geometrię ucha.

dzięki temu nosi się je komfortowoj niż jakiekolwiek inne słuchawki douszne. Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, by minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości.

Słuchawki douszne EarPods ze złączem Lightning posiadają wbudowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i i odbieranie i kończenie połączeń -- wystarczy nacisnąć adekwatny przycisk.

Głębsze i bogatsze basy Głośniki zaimplementowane w EarPods zostały zaprojektowane tak, aby minimalizować straty dźwięku i uzyskać maksymalną siłę sygnału. Na skutek czego możliwe jest odtwarzanie wysokiej jakości audio, porównywalnego do dźwięku generowanego przez droższe słuchawki.

przypasowane do ucha W odróżnieniu od tradycyjnych krągłych słuchawek douszne słuchawki EarPods marki Apple dokładnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki czemu nosi się je wygodniej niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne Steruj muzyką i połączeniami Słuchawki douszne EarPods marki Apple posiadają zaimplementowany mikrofon i pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i oraz odbieranie i kończenie połączeń -- starczy nacisnąć stosowny element sterujący na przewodzie.

Pilot i mikrofon są obsługiwane przez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku). Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda.

Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w przypadku iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w sytuacji iPoda classic (120 GB) i 2.2 albo nowsza w sytuacji iPoda touch (2. Generacji). Najważniejsze właściwości: Zaprojektowane przez Apple Głębsze i bogatsze basy ulepszona ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo Odbieranie i kończenie połączeń Specyfikacja: konstrukcja słuchawek: Douszne zastosowany mikrofon: Tak rodzaj mikrofonu: Dwukierunkowy Łączność: Przewodowa Złącze Lightning: 1 szt.

dodatkowe informacje: Pilot z mikrofonem na kablu Regulacja głośności Kompatybilność Apple: -------------------------------------------------- Apple iPhone, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xr iPhone Xs iPhone Xs Max

Inne Rankingi:  Słuchawki sportowe

☆ USAMS słuchawki przewodowe EP-24 In-Ear with Mic Stereo Headset Lightning White 2440420 ☆

USAMS słuchawki przewodowe EP-24 In-Ear with Mic Stereo Headset Lightning White 2440420 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: USAMS
 • Nazwa produktu: USAMS słuchawki przewodowe EP-24 In-Ear with Mic Stereo Headset Lightning White 2440420
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cac65552da47ceb142d9c00
 • ID kategorii: 7967

☆ USAMS słuchawki przewodowe EP-24 In-Ear with Mic Stereo Headset Lightning White 2440420 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Douszne słuchawki EP-24 od marki USAMS. Wygoda i nowatorskie rozwiązania sprawią, iż słuchanie muzyki już nigdy nie będzie takie samo. Długi przewód, zaimplementowany mikrofon czy rozbudowany pilot gwarantują komfort i przyjemność korzystania ze słuchawek.

Pozwalają radować się muzyką ze wszelkich maszyn z audio wejściem lightning. Specyfikacja: - Materiał: TPE+ABS - Długość kabla: 1,2 m - Interfejs: lightning - Czułość mikrofonu: -40 +- 5dB - Czułość głośnika: 103 +- 4dB - Rezystancja: 32 $630 +- 15% - Kompatybilność: iPhone 7/8/X/XS/XS Max


☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 27
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wykonany poprzez Apple czip H2. Rewelacyjna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, wytwarzać fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać produktywność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje nowoczesne nowe algorytmy adaptacyjne, żeby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go dokładnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest dostosowywany pod kątem nieszablonowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do we wnętrzu współpracuje z algorytmami polepszającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu w trakcie rozmów poprzez telefon i połączeń wideo po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, żeby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy sprawniej aniżeli poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niechciane dźwięki, gwarantując komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

choćby 2x ulepszony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. By Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,szybko namierzać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są niwelowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz prezentujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – teraz także w wymiarze XS – usprawniają dobranie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, stwarzając świetnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, żeby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, aby przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, aby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o wspaniałe dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym osiągalnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia wyjątkowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej przypasowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki czemu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do wewnątrz mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dostosowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest za każdym razem tak szczegółowe i wyraźne. Etui i wydajność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – nawet kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona konstrukcja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a wydajniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć ulepszonego etui. Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch albo ładowarki MagSafe. Możesz również skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z certyfikatem Qi.

Nowy czip U1 zezwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie skrupulatne do precyzyjnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala też zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie świetne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Wbudowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

A świeże dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są wytrzymałe na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od momentalnej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z niespotykaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a albo iPada i stuknij opcję Połącz, by sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niepokaźna rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki albo filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada lub Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Niezwłoczne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się perfekcyjnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, aby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem wydajnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki temu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

przejrzyj AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie lub iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj świeże opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *