Słuchawki Lightning

Ranking Słuchawek Lightning – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii Lightning. Ranking zawierający polecane słuchawki z linii Lightning jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A ☆

Apple AirPods, MGYM3ZM/A Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods, MGYM3ZM/A
 • Ilość ofert: 40
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wyprodukowany przez Apple czip H2. Nieprzeciętna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, aby inteligentniej redukować hałas, generujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i powiększać sprawność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje nowoczesne świeże algorytmy adaptacyjne, aby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go skrupulatnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest dostosowywany pod kątem unikatowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami ulepszającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki czemu w trakcie rozmów przez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, żeby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki temu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy sprawniej aniżeli poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niechciane dźwięki, gwarantując komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

nawet 2x udoskonalony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Aby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,prędko lokalizować odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są kompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz demonstrujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w wymiarze XS – usprawniają dopasowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc rewelacyjnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie chroniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, by minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, by przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, by zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o świetne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najkorzystniejszym osiągalnym wydaniu. Technologia Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia unikatowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej dopasowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki czemu możesz radować się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do we wnętrzu mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i wydajność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona konstrukcja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a skuteczniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza Lightning albo ładowarki z dokumentem Qi.

Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie precyzyjne do dokładnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala też zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie nadzwyczajne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zastosowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

A świeże dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są odporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od momentalnej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

Inne Rankingi:  Słuchawki do Google Pixel 4

A świeże funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z nieporównaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Drobna rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada lub Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Momentalne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki czemu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się idealnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, by dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem wydajnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki temu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

sprawdź AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Słuchawki APPLE EarPods ☆

Słuchawki APPLE EarPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki APPLE EarPods
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d966a78e441ae201706e32
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki APPLE EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od konwencjonalnych kolistych słuchawek EarPods skrupulatnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu nosi się je wygodniej niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

Głośniki zaimplementowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, żeby minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i , a także odbieranie i kończenie połączeń.

starczy nacisnąć stosowny przycisk. Najważniejsze atrybuty - Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane przez Apple Głębsze i bogatsze basy ulepszona ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja techniczna wbudowany pilot i mikrofon kryteria systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane przez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

Odtwarzanie dźwięku jest osiągalne na wszelkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w przypadku iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w przypadku iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w sytuacji iPoda touch (2.

generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ Słuchawki ART AP-TW-B1 bluetooth z mikrofonem, TWS (lightning) białe - SLART AP-TW-B1- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906721170617) ☆

Słuchawki ART AP-TW-B1 bluetooth z mikrofonem, TWS (lightning) białe - SLART AP-TW-B1- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906721170617) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ART
 • Nazwa produktu: Słuchawki ART AP-TW-B1 bluetooth z mikrofonem, TWS (lightning) białe - SLART AP-TW-B1- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906721170617)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b170c2da47c448efee290
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki ART AP-TW-B1 bluetooth z mikrofonem, TWS (lightning) białe - SLART AP-TW-B1- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906721170617) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


☆ Wekome YC06 Blackin Series - Słuchawki przewodowe HiFi Lightning (Czarny) ☆

Wekome YC06 Blackin Series - Słuchawki przewodowe HiFi Lightning (Czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wekome
 • Nazwa produktu: Wekome YC06 Blackin Series - Słuchawki przewodowe HiFi Lightning (Czarny)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649dd7235ecf79f0b1fa66da
 • ID kategorii: 7967

☆ Wekome YC06 Blackin Series - Słuchawki przewodowe HiFi Lightning (Czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki WEKOME YC06 Blackin Series zniewalają swoją budową i precyzją wykonania. Ich poręczna i designerska budowa sprawia, iż są komfortowe i wygodne w noszeniu, równocześnie nadając im unikalny i jedyny w swoim typu wygląd. Zastosowany pilot upraszcza sterowanie głośnością bez zapotrzebowania korzystania z telefonu.

parametry produktu:
· Długość przewodu: 1,2 m
· Czułość głośnika: 105dB
· Średnica głośnika: 10mm HiFi
· Impedancja: 16 Ohm
· Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
· Waga: 13g
· Kompatybilność: urządzenia z wejściem na Lightning

EAN: 6941027632079

☆ Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Dokanałowe Lightning ☆

Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Dokanałowe Lightning Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Dokanałowe Lightning
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649cd5d00a3d5f64e10cb097
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe z powerbankiem

☆ Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Dokanałowe Lightning - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Dokanałowe Lightning

☆ Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (zielony) ☆

Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (zielony) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wekome
 • Nazwa produktu: Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (zielony)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649dd71b902e5181cc010b68
 • ID kategorii: 7967

☆ Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (zielony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki WEKOME YB08 Blackin Series zachwycają swoją budową i precyzją wykonania. Ich funkcjonalna i designerska kompozycja sprawia, że są komfortowe i wygodne w noszeniu, jednocześnie nadając im unikalny i jedyny w swoim typu wygląd.

artykuł pakowany jest w dekoratywne metalowe pudełko.

parametry produktu:
· Materiał: TPE
· Długość przewodu: 1,2 m
· Czułość głośnika: 92dB
· Średnica głośnika: 14.2mm HiFi
· Impedancja: 16 Ohm
· Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
· Waga: 13g
· Kompatybilność: urządzenia z wejściem na Lightning

EAN: 6941027640456

☆ Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (tarnish) ☆

Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (tarnish) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wekome
 • Nazwa produktu: Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (tarnish)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649dd7235ecf79b077fa66d8
 • ID kategorii: 7967

☆ Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (tarnish) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki WEKOME YB08 Blackin Series oszałamiają swoją budową i precyzją wykonania. Ich praktyczna i designerska budowa sprawia, że są wygodne i komfortowe w noszeniu, jednocześnie nadając im niepowtarzalny i jedyny w swym typu wygląd.

artykuł pakowany jest w dekoracyjne metalowe pudełko.

właściwości artykułu:
· Materiał: TPE
· Długość przewodu: 1,2 m
· Czułość głośnika: 92dB
· Średnica głośnika: 14.2mm HiFi
· Impedancja: 16 Ohm
· Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
· Waga: 13g
· Kompatybilność: urządzenia z wejściem na Lightning

EAN: 6941027640463

☆ Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (biały) ☆

Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (biały) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wekome
 • Nazwa produktu: Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (biały)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649dd79f3754b7d15fb6d124
 • ID kategorii: 7967

☆ Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki WEKOME YC06 Blackin Series oszałamiają swoją budową i precyzją wykonania. Ich użyteczna i designerska konstrukcja sprawia, że są komfortowe i komfortowe w noszeniu, jednocześnie nadając im unikalny i jedyny w swoim typu wygląd. Zaimplementowany pilot usprawnia sterowanie głośnością bez potrzeby korzystania z telefonu.

właściwości artykułu:
· Długość przewodu: 1,2 m
· Czułość głośnika: 105dB
· Średnica głośnika: 10mm HiFi
· Impedancja: 16 Ohm
· Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
· Waga: 13g
· Kompatybilność: urządzenia z wejściem na Lightning

EAN: 6941027632086

☆ Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Gamingowe Lightning ☆

Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Gamingowe Lightning Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Gamingowe Lightning
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64f8fdc50a3d5fabd71d0c73
 • ID kategorii: 7967

☆ Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Gamingowe Lightning - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Gamingowe Lightning

☆ Oryginał Słuchawki Lightning Apple iPhone 7 8 X ☆

Oryginał Słuchawki Lightning Apple iPhone 7 8 X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Oryginał Słuchawki Lightning Apple iPhone 7 8 X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6510821c902e51df7054e23a
 • ID kategorii: 7967

☆ Oryginał Słuchawki Lightning Apple iPhone 7 8 X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginał Słuchawki Lightning Apple iPhone 7 8 X

Najtańsze Słuchawki Lightning – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Lightning. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (zielony) ☆

Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (zielony) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wekome
 • Nazwa produktu: Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (zielony)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649dd71b902e5181cc010b68
 • ID kategorii: 7967

☆ Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (zielony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki WEKOME YB08 Blackin Series olśniewają swoją budową i precyzją wykonania. Ich użyteczna i designerska konstrukcja sprawia, że są komfortowe i wygodne w noszeniu, równocześnie nadając im niepowtarzalny i jedyny w swym typu wygląd.

towar pakowany jest w dekoratywne metalowe pudełko.

właściwości towaru:
· Materiał: TPE
· Długość przewodu: 1,2 m
· Czułość głośnika: 92dB
· Średnica głośnika: 14.2mm HiFi
· Impedancja: 16 Ohm
· Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
· Waga: 13g
· Kompatybilność: urządzenia z wejściem na Lightning

EAN: 6941027640456

☆ Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (tarnish) ☆

Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (tarnish) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wekome
 • Nazwa produktu: Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (tarnish)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649dd7235ecf79b077fa66d8
 • ID kategorii: 7967

☆ Wekome yb08 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (tarnish) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki WEKOME YB08 Blackin Series olśniewają swoją budową i precyzją wykonania. Ich ergonomiczna i designerska kompozycja powoduje, że są wygodne i wygodne w noszeniu, jednocześnie nadając im oryginalny i jedyny w swoim rodzaju wygląd.

produkt pakowany jest w dekoratywne metalowe pudełko.

właściwości artykułu:
· Materiał: TPE
· Długość przewodu: 1,2 m
· Czułość głośnika: 92dB
· Średnica głośnika: 14.2mm HiFi
· Impedancja: 16 Ohm
· Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
· Waga: 13g
· Kompatybilność: urządzenia z wejściem na Lightning

EAN: 6941027640463

☆ Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (biały) ☆

Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (biały) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wekome
 • Nazwa produktu: Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (biały)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649dd79f3754b7d15fb6d124
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Hama

☆ Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi lightning (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki WEKOME YC06 Blackin Series zniewalają swoją budową i precyzją wykonania. Ich ergonomiczna i designerska kompozycja powoduje, że są komfortowe i komfortowe w noszeniu, jednocześnie nadając im oryginalny i jedyny w swoim typu wygląd. Zastosowany pilot ułatwia sterowanie głośnością bez zapotrzebowania korzystania z telefonu.

parametry towaru:
· Długość przewodu: 1,2 m
· Czułość głośnika: 105dB
· Średnica głośnika: 10mm HiFi
· Impedancja: 16 Ohm
· Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
· Waga: 13g
· Kompatybilność: urządzenia z wejściem na Lightning

EAN: 6941027632086

☆ Wekome YC06 Blackin Series - Słuchawki przewodowe HiFi Lightning (Czarny) ☆

Wekome YC06 Blackin Series - Słuchawki przewodowe HiFi Lightning (Czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wekome
 • Nazwa produktu: Wekome YC06 Blackin Series - Słuchawki przewodowe HiFi Lightning (Czarny)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649dd7235ecf79f0b1fa66da
 • ID kategorii: 7967

☆ Wekome YC06 Blackin Series - Słuchawki przewodowe HiFi Lightning (Czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki WEKOME YC06 Blackin Series zachwycają swoją budową i precyzją wykonania. Ich użyteczna i designerska konstrukcja powoduje, że są wygodne i komfortowe w noszeniu, jednocześnie nadając im oryginalny i jedyny w swym typu wygląd. Zaimplementowany pilot upraszcza sterowanie głośnością bez potrzeby korzystania z telefonu.

parametry towaru:
· Długość przewodu: 1,2 m
· Czułość głośnika: 105dB
· Średnica głośnika: 10mm HiFi
· Impedancja: 16 Ohm
· Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
· Waga: 13g
· Kompatybilność: urządzenia z wejściem na Lightning

EAN: 6941027632079

☆ Słuchawki ART AP-TW-B1 bluetooth z mikrofonem, TWS (lightning) białe - SLART AP-TW-B1- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906721170617) ☆

Słuchawki ART AP-TW-B1 bluetooth z mikrofonem, TWS (lightning) białe - SLART AP-TW-B1- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906721170617) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ART
 • Nazwa produktu: Słuchawki ART AP-TW-B1 bluetooth z mikrofonem, TWS (lightning) białe - SLART AP-TW-B1- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906721170617)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b170c2da47c448efee290
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki ART AP-TW-B1 bluetooth z mikrofonem, TWS (lightning) białe - SLART AP-TW-B1- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5906721170617) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


☆ Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Dokanałowe Lightning ☆

Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Dokanałowe Lightning Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Dokanałowe Lightning
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649cd5d00a3d5f64e10cb097
 • ID kategorii: 7967

☆ Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Dokanałowe Lightning - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mcdodo Słuchawki Z Mikrofonem Dokanałowe Lightning

☆ Słuchawki APPLE EarPods ☆

Słuchawki APPLE EarPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki APPLE EarPods
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d966a78e441ae201706e32
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki APPLE EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od konwencjonalnych krągłych słuchawek EarPods dokładnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu nosi się je komfortowoj aniżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, żeby minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i oraz odbieranie i kończenie połączeń.

starczy nacisnąć odpowiedni przycisk. Najważniejsze cechy - Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane poprzez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i video Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja techniczna zastosowany pilot i mikrofon wymogi systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w przypadku iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w sytuacji iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w sytuacji iPoda touch (2.

generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ Oryginał Słuchawki Lightning Apple iPhone 7 8 X ☆

Oryginał Słuchawki Lightning Apple iPhone 7 8 X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Oryginał Słuchawki Lightning Apple iPhone 7 8 X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6510821c902e51df7054e23a
 • ID kategorii: 7967

☆ Oryginał Słuchawki Lightning Apple iPhone 7 8 X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginał Słuchawki Lightning Apple iPhone 7 8 X

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *