Ranking Słuchawek MSI – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki MSI. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta MSI jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe DS502Wysokiej jakości głośnikiZestaw słuchawkowy DS502 wykorzystuje dwa pokaźne, wysokiej jakości głośniki o średnicy 40 mmWysokiej jakości głośniki generują krystaliczny, szczegółowy dźwięk w pasmach wysokiej, przeciętnej i niskiej częstotliwościErgonomiczny designLekki, samodopasowujący się pałąkZestaw słuchawkowy DS502 GAMNING Headset zawsze wygodnie leży na głowie i uszach, choćby podczas najdłuższych rozgrywek.

W pełni dostosowywany pałąk na głowę i zamknięte nauszniki z miękką wyściółką zawsze rewelacyjne dobranie do głowy i uszu użytkownika.Redukcja szumówUlepszona redukcja szumówUlepszona pasywna funkcja redukcji szumów.

duży rozmiar nauszników powoduje, iż dochodzące z zewnątrz hałasy są mniejsze, a użytkowanie zestawu bardziej komfortowe. Możesz w pełni skupić się na swojej grze.solidny system wibracyjnyWbudowany system wibracji zapewnia stosowne warunki do gier i niezapomniane wrażenia dźwiękoweErgonomiczny designMikrofon dookólnyRegulowany mikrofon dookólny nie pozostawia miejsca na błędy w komunikacji głosowejKrystaliczny dźwięk o naturalnej barwie i niewiele znaczący szum tłaZdalne sterowaniePilot zdalnego sterowaniaSzybki dostęp do regulacji siły głosu i mikrofonu.Redukcja szumówDźwięk przestrzenny7.1 Surround SoundDzięki implementacji w słuchawkach MSI DS502 technice Xear Living, użytkownik ma wrażenie, że jego gra ożywa.Zmień ustawienia lub dostrój cechy odtwarzania dźwięku przy pomocy załączonego do zestawu oprogramowania DS502 Headset.

W ten sposób możesz zoptymalizować scenę dźwiękową.technologia Xear Living zapewnia nową jakość dla cyfrowego odtwarzania dzwięku. Dzięki możliwości wirtualnego przesunięcia głośników w stosowne miejsce w przestrzeni, a także opcji zarządzania i regulacji częstotliwości sygnału do trafnego poziomu, każdy głośnik wykorzystujący tę technikę osiąga najwyższy poziom jakości dźwięku.Akcesoria w zestawie: Pozostałe atrybuty:...


☆ MSI GH30 ☆

MSI GH30 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH30
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d5a99852da47c38ccc018b0
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe Immerse GH30 V2 szerokie 40-milimetrowe głośniki Dodatkowy przewód rozdzielający 3,5 mm do korzystania z mikrofonu i głośnika na komputerze PC Lekka i składana budowa pałąka na głowę Odłączany mikrofon nietrudne sterowanie głośnością i pracą mikrofonu W komplecie pokrowiec do przenoszenia urządzenia znaczne, 40-milimetrowe głośnikiCharakteryzujące się wysokim standardem wykonania, pokaźne, 40-milimetrowe wspaniałą jakość dźwięku zarówno w paśmie wysokich, średnich, jak i niskich częstotliwości.Noś słuchawki ze sobąLekka konstrukcja i składany pałąk sprawiają,zestaw słuchawkowy GH30 możesz wziąć dosłownie wszędzie ze sobą.

To twój wyjątkowo praktyczny gadżet audio.szczególnie miękkie nauszniki dostosowane do każdego kształtu uchaStarannie dostosowane, miękkie nauszniki sprawiają,zestaw słuchawkowy GH30 jest nie tylko wygodny,doskonale nadaje się także do prowadzenia wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki można prosto zdemontować, co pozwala na komfortowe wyczyszczenie zestawu GH30.Odłączany mikrofonJednokierunkowy mikrofon będący częścią zestawu GH30 zezwala na pozbawioną zakłóceń, produktywną komunikację, dzięki idealnemu zbieraniu dźwięku.

Co więcej, w każdej chwili możesz odłączyć mikrofon, gdy chcesz po prostu zrelaksować się przy muzyce.Wszechstronna kompatybilnośćZastosowanie 3,5-milimetrowej wtyczki typu Jack sprawia,zestaw słuchawkowy GH30 jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami PC, notebookami i urządzeniami mobilnymi, które wyekwipowane są w 3,5-milimetrowe gniazda audio.Wszechstronna kompatybilnośćMożliwość regulacji głośności lub włączenie funkcji wyciszenia mikrofonu za pomocą jednej ręki.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe cechy:...


☆ MSI GH20 ☆

MSI GH20 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH20
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6033a27a82fff089c38dcea0
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH20 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki przewodowe Immerse GH20 producenta MSI. Istotnie lekki zestaw, waży jedyne 245 gramówKonstrukcja nauszników o grubości 2,5 cm, zezwala na komfortowe użytkowanie zestawu nawet przez osoby noszące okularyGłośniki o średnicy 40 mmRegulowany mikrofon z ochronną nasadkąZamontowany na przewodzie panel sterowaniaKompatybilność z wieloma platformami LEKKI NICZYM PIÓRKOGH20 to lekki, przenośny pakiet słuchawkowy, który waży zaledwie 245 gramów.

zestaw ten, choćby podczas najdłuższych rozgrywek, będzie zawsze komfortowy i przyjemny w stosowaniu.ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIEGrube, 2,5-centrymetrowe, pluszowe i miękkie nauszniki zaprojektowano tak, żeby były przyjazne dla użytkownika, a także zapewniały wygodę podczas długofalowego noszenia.

Wyściółka pałąka słuchawek jest gruba i miękka, co pozwala trafnie rozłożyć ciężar i nacisk zestawu na głowę.USŁYSZ WSZYSTKO I BĄDŹ SŁYSZANYM GŁOŚNO I WYRAŹNIEDzięki 40-milimetrowym głośnikom wbudowanym w muszle zestawu słuchawkowego GH20, usłysz wrogów, zanim ich zobaczysz.

Spraw, aby twoje niedługie komunikaty, wypowiadane do regulowanego mikrofonu z tworzoną z gąbki nasadką tłumiącą odgłosy oddechu, były korzystnie i wyraźnie słyszane.wygodnE STEROWANIE DŹWIĘKIEMPodczas dynamicznej walki, zamontowany na przewodzie panel sterowania (pilot) pozwala na prędki i łatwy dostęp do regulacji głośności i wyciszenia mikrofonu.

Wszystko jest pod kontrolą.KOMPATYBILNOŚĆ Z WIELOMA PLATFORMAMIZestaw słuchawkowy GH20 kompatybilny jest z komputerami PC i Mac, konsolami Xbox z serii X™, PlayStation 5™, Nintendo Switch™ i innymi konsolami do gier i przenośnymi urządzeniami z 3,5-milimetrowym gniazdem audio i rozgałęźnikami sygnału audio w profilu litery Y (przewód z trzema końcówkami).


☆ Msi Stojak na słuchawki immerse hs01 combo - s98-0700020-cla- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4719072746629) ☆

Msi Stojak na słuchawki immerse hs01 combo - s98-0700020-cla- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4719072746629) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Msi
 • Nazwa produktu: Msi Stojak na słuchawki immerse hs01 combo - s98-0700020-cla- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4719072746629)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fa244003754b79d0852cc05
 • ID kategorii: 8681
Inne Rankingi:  Słuchawki Tribe

☆ Msi Stojak na słuchawki immerse hs01 combo - s98-0700020-cla- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4719072746629) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

STOJAK NA SŁUCHAWKI oraz ŁADOWARKA BEZPRZEWODOWA IMMERSE HS01 COMBO Metalowa budowa wysokiej jakości konstrukcji stwarza jednostajną platformę która nadaje się idalnie do zestawu słuchawkowego. Uniwersalna budowa wieszaka powoduje, iż stojak jest kompatybilny z większością zestawów słuchawkowych, nieskomplikowany dostęp w trakcie rozpoczynania następnej sesji gry.


☆ hs01 combo marki Msi ☆

hs01 combo marki Msi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: hs01 combo marki Msi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 607a962c5ecf79a372aa4ec7
 • ID kategorii: 10817

☆ hs01 combo marki Msi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

uniwersalny uchwyt immerse hs01 combo jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku zestawów słuchawkowych i sprawia, że twój komplet jest nie tylko bezpieczny, lecz masz do niego ponadto łaty dostęp.

antypoślizgowa, gumowa podstawa zagwarantuje potrzebną stabilność a metaliczny design i wysokiej jakości kompozycja tworzą unikatowe, wykwintne miejsce do przechowywania twojego zestawu słuchawkowego. Stojak zaopatrzony jest w ładowarkę bezprzewodową zgodną z dokumentem qi oraz kontrolkę rgb wskazującą aktualny stan pracy ładowarki.

możesz dzisiaj prędko naładować swoje urządzenia, dzięki trybowi prędkiego ładowaniu do 15 w (z adapterem quickcharge 2.0 albo nowszym).


☆ Stojak na słuchawki immerse hs01 combo marki Msi ☆

Stojak na słuchawki immerse hs01 combo marki Msi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki immerse hs01 combo marki Msi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fb0f2303754b750ad471e62
 • ID kategorii: 161

☆ Stojak na słuchawki immerse hs01 combo marki Msi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI Immerse HS01 Combo to stojak na słuchawki z ładowarką indukcyjną Qi, która zezwala na ładowanie kompatybilnych maszyn z mocą choćby 15W (QuickCharge 2.0 albo wyższy). Kontrolka RGB wskazuje stan ładowarki bezprzewodowej, tryb gotowości lub błąd. Dodatkowo ładowarka posiada funkcję wykrywania obcych obiektów (FOD) i wyłącza ładowanie, gdy tylko zostanie taki wykryty. Uniwersalna kompozycja stojaka powoduje, iż ​​jest kompatybilny z większością zestawów słuchawkowych, prosty dostęp podczas rozpoczynania następnej sesji gry. Przeciwpoślizgowa gumowa podstawa zapewnia nie tylko dodatkową stabilność w trakcie wykorzystywania, lecz także chroni powierzchnie, na których go używasz....

☆ MSI GH50 ☆

MSI GH50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH50
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95c4142da47c99aa6c956b
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwiękuCiesz się wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi. Wysokiej jakości 40-milimetrowe głośniki obsługujące funkcję wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 i zaimplementowany system wibracyjny gwarantują niesamowitą jakość dźwięku.Podświetlenie RGB Mystic LightMożesz w pełni spersonalizować sposób pracy podświetlenia RGB i wybrać przeróżne efekty świetlne za pomocą narzędzia MSI Mystic Light.sprężysta komplet słuchawkowy GH50 cechuje się kompaktową budową, zabrać go ze sobą.

Metalowa konstrukcja zagwarantuje zaś pokaźniejszą odporność i stabilność.Odłączany mikrofonJednokierunkowy mikrofon pozwala na pozbawioną zakłóceń, produktywną komunikację. Co więcej, możesz także go w każdej chwili odłączyć, gdy chcesz po prostu zrelaksować się przy muzyce.Wygoda i komfortMiękkie, puszyste nauszniki gwarantują wysoki komfort stosowania zestawu podczas wielogodzinnych rozgrywek.

budowa okrywających całe uszy nauszników, w które wyekwipowano komplet GH50, gwarantuje obszerną scenę dźwiękową i zwiększa komfort dla uszu nie uciskając ich.Wsparcie z poziomu aplikacji Dragon CenterPrecyzyjna regulacja bardziej szczegółowych ustawień i efektów możliwa jest z poziomu najnowszego oprogramowania Dragon Center.Akcesoria w komplecie: Pozostałe atrybuty:...


☆ Stojak na słuchawki MSI HS01 (4719072680497) ☆

Stojak na słuchawki MSI HS01 (4719072680497) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki MSI HS01 (4719072680497)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eff51e00a3d5f1135d5c29b
 • ID kategorii: 161

☆ Stojak na słuchawki MSI HS01 (4719072680497) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wysmakowanY I TRWAŁY srebrny design i wysokiej jakości kompozycja tworzą wyjątkowe, wyszukane miejsce do przechowywania Twojego zestawu słuchawkowego. Uniwersalny uchwyt jest kompatybilny z większością przystępnych na rynku zestawów słuchawkowych i powoduje, iż Twój komplet jest nie tylko bezpieczny, lecz masz do niego ponadto łaty dostęp.

konkretnY I stabilnY przeciwpoślizgowa, gumowa podstawa gwarantuje niezbędną stabilność do tego, żeby Twój zestaw słuchawkowy był za każdym razem bezpieczny. INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE SPRZĘTEM wykwintny design uniemożliwiający plątaninie kabli na biurku.

budowa stojaka na zestaw słuchawkowy nietrudne przechowywanie dodatkowych kabli w jego podstawie.


☆ Słuchawki gamingowe immerse gh30 v2 marki Msi ☆

Słuchawki gamingowe immerse gh30 v2 marki Msi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: Słuchawki gamingowe immerse gh30 v2 marki Msi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619208d5d40333355e3d3fc4
 • ID kategorii: 10956

☆ Słuchawki gamingowe immerse gh30 v2 marki Msi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


☆ Stojak na słuchawki MSI HS01 ☆

Stojak na słuchawki MSI HS01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki MSI HS01
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea89953b4fd3339f500dbce
 • ID kategorii: 8681

☆ Stojak na słuchawki MSI HS01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

gustownY I TRWAŁY srebrny design i wysokiej jakości kompozycja tworzą unikatowe, szykowne miejsce do przechowywania Twojego zestawu słuchawkowego. Uniwersalny uchwyt jest kompatybilny z większością przystępnych na rynku zestawów słuchawkowych i powoduje, iż Twój komplet jest nie tylko bezpieczny, ale masz do niego także łaty dostęp.

Inne Rankingi:  Słuchawki z mikrofonem do Xbox One

solidnY I stabilnY antypoślizgowa, gumowa podstawa gwarantuje konieczną stabilność do tego, by Twój komplet słuchawkowy był za każdym razem bezpieczny. INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE SPRZĘTEM szykowny design zapobiegający plątaninie kabli na biurku.

budowa stojaka na zestaw słuchawkowy proste przechowywanie dodatkowych kabli w jego podstawie.


Najtańsze Słuchawki MSI – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek MSI. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Stojak na słuchawki MSI HS01 (4719072680497) ☆

Stojak na słuchawki MSI HS01 (4719072680497) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki MSI HS01 (4719072680497)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eff51e00a3d5f1135d5c29b
 • ID kategorii: 161

☆ Stojak na słuchawki MSI HS01 (4719072680497) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wyszukanY I TRWAŁY metaliczny design i wysokiej jakości budowa tworzą wyjątkowe, gustowne miejsce do przechowywania Twojego zestawu słuchawkowego. Uniwersalny uchwyt jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku zestawów słuchawkowych i powoduje, że Twój komplet jest nie tylko bezpieczny, ale masz do niego też łaty dostęp.

solidnY I zrównoważonY antypoślizgowa, gumowa podstawa zapewnia niezbędną stabilność do tego, żeby Twój pakiet słuchawkowy był za każdym razem bezpieczny. INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE SPRZĘTEM stylowy design uniemożliwiający plątaninie kabli na biurku.

konstrukcja stojaka na pakiet słuchawkowy nieskomplikowane przechowywanie dodatkowych kabli w jego podstawie.


☆ Stojak na słuchawki MSI HS01 ☆

Stojak na słuchawki MSI HS01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki MSI HS01
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea89953b4fd3339f500dbce
 • ID kategorii: 8681

☆ Stojak na słuchawki MSI HS01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

szykownY I TRWAŁY metaliczny design i wysokiej jakości budowa tworzą wyjątkowe, wysmakowane miejsce do przechowywania Twojego zestawu słuchawkowego. Uniwersalny uchwyt jest kompatybilny z większością przystępnych na rynku zestawów słuchawkowych i powoduje, iż Twój pakiet jest nie tylko bezpieczny, ale masz do niego jeszcze łaty dostęp.

solidnY I jednostajnY antypoślizgowa, gumowa podstawa zagwarantuje konieczną stabilność do tego, żeby Twój zestaw słuchawkowy był zawsze bezpieczny. INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE SPRZĘTEM gustowny design uniemożliwiający plątaninie kabli na biurku.

konstrukcja stojaka na pakiet słuchawkowy przystępne przechowywanie dodatkowych kabli w jego podstawie.


☆ MSI GH20 ☆

MSI GH20 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH20
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6033a27a82fff089c38dcea0
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH20 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki przewodowe Immerse GH20 marki MSI. Nad wyraz lekki pakiet, waży jedyne 245 gramówKonstrukcja nauszników o grubości 2,5 cm, pozwala na wygodne używanie zestawu choćby przez osoby noszące okularyGłośniki o średnicy 40 mmRegulowany mikrofon z ochronną nasadkąZamontowany na przewodzie panel sterowaniaKompatybilność z wieloma platformami LEKKI NICZYM PIÓRKOGH20 to lekki, mobilny pakiet słuchawkowy, który waży zaledwie 245 gramów.

pakiet ten, choćby w trakcie najdłuższych rozgrywek, będzie zawsze komfortowy i przyjemny w użytkowaniu.ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIEGrube, 2,5-centrymetrowe, pluszowe i miękkie nauszniki zaprojektowano tak, by były przyjazne dla użytkownika, a także zapewniały wygodę w trakcie długotrwałego noszenia.

Wyściółka pałąka słuchawek jest gruba i miękka, co pozwala odpowiednio rozłożyć ciężar i nacisk zestawu na głowę.USŁYSZ WSZYSTKO I BĄDŹ SŁYSZANYM GŁOŚNO I WYRAŹNIEDzięki 40-milimetrowym głośnikom wbudowanym w muszle zestawu słuchawkowego GH20, usłysz wrogów, zanim ich zobaczysz.

Spraw, by twoje krótkie komunikaty, wypowiadane do dostosowywanego mikrofonu z wykonaną z gąbki nasadką tłumiącą odgłosy oddechu, były prawidłowo i wyraźnie słyszane.wygodnE STEROWANIE DŹWIĘKIEMPodczas dynamicznej walki, zamontowany na przewodzie panel sterowania (pilot) umożliwia szybki i prosty dostęp do regulacji głośności i wyciszenia mikrofonu.

Wszystko jest pod kontrolą.KOMPATYBILNOŚĆ Z WIELOMA PLATFORMAMIZestaw słuchawkowy GH20 kompatybilny jest z komputerami PC i Mac, konsolami Xbox z kolekcji X™, PlayStation 5™, Nintendo Switch™ oraz innymi konsolami do gier i mobilnymi urządzeniami z 3,5-milimetrowym gniazdem audio i rozgałęźnikami sygnału audio w profilu litery Y (kabel z trzema końcówkami).


☆ MSI GH30 ☆

MSI GH30 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH30
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d5a99852da47c38ccc018b0
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe Immerse GH30 V2 obszerne 40-milimetrowe głośniki Dodatkowy kabel rozdzielający 3,5 mm do korzystania z mikrofonu i głośnika na komputerze PC Lekka i składana konstrukcja pałąka na głowę Odłączany mikrofon proste sterowanie głośnością i pracą mikrofonu W pakiecie pokrowiec do przenoszenia urządzenia pokaźne, 40-milimetrowe głośnikiCharakteryzujące się wysokim standardem wykonania, wielkie, 40-milimetrowe rewelacyjną jakość dźwięku zarówno w paśmie wysokich, średnich, jak i niskich częstotliwości.Noś słuchawki ze sobąLekka kompozycja i składany pałąk sprawiają,zestaw słuchawkowy GH30 możesz wziąć dosłownie wszędzie ze sobą.

To twój wyjątkowo poręczny gadżet audio.szczególnie miękkie nauszniki dobrane do każdego kształtu uchaStarannie dobrane, miękkie nauszniki powodują,pakiet słuchawkowy GH30 jest nie tylko wygodny,rewelacyjnie pasuje też do prowadzenia wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki można z łatwością zdemontować, co zezwala na komfortowe wyczyszczenie zestawu GH30.Odłączany mikrofonJednokierunkowy mikrofon będący częścią zestawu GH30 umożliwia pozbawioną zakłóceń, wydajną komunikację, dzięki nieprzeciętnemu zbieraniu dźwięku.

Co więcej, w każdej chwili możesz odłączyć mikrofon, gdy chcesz po prostu zrelaksować się przy muzyce.Wszechstronna kompatybilnośćZastosowanie 3,5-milimetrowej wtyczki typu Jack powoduje,pakiet słuchawkowy GH30 jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami PC, laptopami i urządzeniami mobilnymi, które wyposażone są w 3,5-milimetrowe gniazda audio.Wszechstronna kompatybilnośćMożliwość regulacji głośności albo włączenie funkcji wyciszenia mikrofonu za pomocą jednej ręki.Akcesoria w zestawie: Pozostałe cechy:...


☆ Słuchawki gamingowe immerse gh30 v2 marki Msi ☆

Słuchawki gamingowe immerse gh30 v2 marki Msi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: Słuchawki gamingowe immerse gh30 v2 marki Msi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619208d5d40333355e3d3fc4
 • ID kategorii: 10956

☆ Stojak na słuchawki immerse hs01 combo marki Msi ☆

Stojak na słuchawki immerse hs01 combo marki Msi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: Stojak na słuchawki immerse hs01 combo marki Msi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fb0f2303754b750ad471e62
 • ID kategorii: 161

☆ Stojak na słuchawki immerse hs01 combo marki Msi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI Immerse HS01 Combo to stojak na słuchawki z ładowarką indukcyjną Qi, która umożliwia ładowanie kompatybilnych urządzeń z mocą nawet 15W (QuickCharge 2.0 albo wyższy). Kontrolka RGB wskazuje stan ładowarki bezprzewodowej, tryb gotowości albo błąd. Ponadto ładowarka ma funkcję wykrywania obcych obiektów (FOD) i wyłącza ładowanie, gdy tylko zostanie taki wykryty. Uniwersalna budowa stojaka powoduje, iż ​​jest kompatybilny z większością zestawów słuchawkowych, łatwy dostęp podczas rozpoczynania następnej sesji gry. Przeciwpoślizgowa gumowa podstawa zapewnia nie tylko dodatkową stabilność podczas wykorzystywania, lecz także broni powierzchnie, na których go używasz....

☆ Msi Stojak na słuchawki immerse hs01 combo - s98-0700020-cla- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4719072746629) ☆

Msi Stojak na słuchawki immerse hs01 combo - s98-0700020-cla- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4719072746629) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Msi
 • Nazwa produktu: Msi Stojak na słuchawki immerse hs01 combo - s98-0700020-cla- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4719072746629)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fa244003754b79d0852cc05
 • ID kategorii: 8681

☆ Msi Stojak na słuchawki immerse hs01 combo - s98-0700020-cla- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4719072746629) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

STOJAK NA SŁUCHAWKI oraz ŁADOWARKA BEZPRZEWODOWA IMMERSE HS01 COMBO Metalowa konstrukcja wysokiej jakości konstrukcji stwarza jednostajną platformę która nadaje się idalnie do zestawu słuchawkowego. Uniwersalna budowa wieszaka powoduje, iż stojak jest kompatybilny z większością zestawów słuchawkowych, przystępny dostęp w trakcie rozpoczynania następnej sesji gry.


☆ hs01 combo marki Msi ☆

hs01 combo marki Msi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: hs01 combo marki Msi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 607a962c5ecf79a372aa4ec7
 • ID kategorii: 10817

☆ hs01 combo marki Msi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

uniwersalny uchwyt immerse hs01 combo jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku zestawów słuchawkowych i sprawia, że twój zestaw jest nie tylko bezpieczny, ale masz do niego też łaty dostęp.

przeciwpoślizgowa, gumowa podstawa gwarantuje niezbędną stabilność a metaliczny design i wysokiej jakości konstrukcja tworzą wyjątkowe, szykowne miejsce do przechowywania twojego zestawu słuchawkowego. Stojak zaopatrzony jest w ładowarkę bezprzewodową zgodną z dokumentem qi i kontrolkę rgb wskazującą aktualny stan pracy ładowarki.

możesz dzisiaj prędko naładować swoje urządzenia, dzięki trybowi szybkiego ładowaniu do 15 w (z adapterem quickcharge 2.0 lub nowszym).


☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe DS502Wysokiej jakości głośnikiZestaw słuchawkowy DS502 wykorzystuje dwa obszerne, wysokiej jakości głośniki o średnicy 40 mmWysokiej jakości głośniki generują przejrzysty, szczegółowy dźwięk w pasmach wysokiej, przeciętnej i niskiej częstotliwościErgonomiczny designLekki, samodopasowujący się pałąkZestaw słuchawkowy DS502 GAMNING Headset za każdym razem komfortowo leży na głowie i uszach, choćby w trakcie najdłuższych rozgrywek.

W pełni regulowany pałąk na głowę i zamknięte nauszniki z miękką wyściółką zawsze wyśmienite dopasowanie do głowy i uszu użytkownika.Redukcja szumówUlepszona redukcja szumówUlepszona pasywna funkcja redukcji szumów.

duży rozmiar nauszników powoduje, iż dochodzące z zewnątrz hałasy są mniejsze, a użytkowanie zestawu bardziej wygodne. Możesz w całości skupić się na swojej grze.solidny system wibracyjnyWbudowany system wibracji zagwarantuje optymalne warunki do gier i niezapomniane wrażenia dźwiękoweErgonomiczny designMikrofon dookólnyRegulowany mikrofon dookólny nie pozostawia miejsca na błędy w komunikacji głosowejKrystaliczny dźwięk o naturalnej barwie i znikomy szum tłaZdalne sterowaniePilot zdalnego sterowaniaSzybki dostęp do regulacji siły głosu i mikrofonu.Redukcja szumówDźwięk przestrzenny7.1 Surround SoundDzięki implementacji w słuchawkach MSI DS502 technologii Xear Living, użytkownik ma wrażenie, iż jego gra ożywa.Zmień ustawienia albo dostrój parametry odtwarzania dźwięku przy pomocy załączonego do zestawu oprogramowania DS502 Headset.

W ten sposób możesz zoptymalizować scenę dźwiękową.technologia Xear Living zagwarantuje nową jakość dla cyfrowego odtwarzania dzwięku. Dzięki możliwości wirtualnego przesunięcia głośników w optymalne miejsce w przestrzeni, a także opcji zarządzania i regulacji częstotliwości sygnału do stosownego poziomu, każdy głośnik wykorzystujący tę technikę osiąga najwyższy poziom jakości dźwięku.Akcesoria w zestawie: Pozostałe atrybuty:...


☆ MSI GH50 ☆

MSI GH50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH50
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95c4142da47c99aa6c956b
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwiękuCiesz się wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi. Wysokiej jakości 40-milimetrowe głośniki obsługujące funkcję wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 i wbudowany system wibracyjny zapewniają niesamowitą jakość dźwięku.Podświetlenie RGB Mystic LightMożesz w pełni spersonalizować sposób pracy podświetlenia RGB i wybrać najróżniejsze efekty świetlne przy pomocy narzędzia MSI Mystic Light.rozciągliwa pakiet słuchawkowy GH50 charakteryzuje się kompaktową budową, zabrać go ze sobą.

Metalowa konstrukcja zagwarantuje zaś większą odporność i stabilność.Odłączany mikrofonJednokierunkowy mikrofon pozwala na pozbawioną zakłóceń, skuteczną komunikację. Co więcej, możesz też go w każdej chwili odłączyć, gdy chcesz po prostu zrelaksować się przy muzyce.Wygoda i komfortMiękkie, puszyste nauszniki zapewniają wysoki komfort stosowania zestawu w trakcie wielogodzinnych rozgrywek.

kompozycja przykrywających całe uszy nauszników, w które zaopatrzono pakiet GH50, zagwarantuje obszerną scenę dźwiękową i rozszerza komfort dla uszu nie uciskając ich.Wsparcie z poziomu aplikacji Dragon CenterPrecyzyjna regulacja bardziej szczegółowych ustawień i efektów realna jest z poziomu najnowszego oprogramowania Dragon Center.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty:...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.