Ranking Słuchawek Redmi – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii Redmi. Ranking zawierający polecane słuchawki z linii Redmi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61ba0d098e441a0002c86ca9
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one również świetne pod względem jakości dźwięku.

wystarczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność znakomitych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward oraz mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, żeby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

eliminowanie niepożądanego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia choćby o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swoim własnym świecie bez zakłóceń.

przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje unikalne oczekiwania w zakresie redukcji hałasu. Wybierz optymalny tryb w odpowiedzi na różne poziomy hałasu otoczenia, żeby zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i zwiększyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

Wybierz tryb zrównoważony gdy jesteś w kawiarni lub parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze lub na lotnisku. Warstwowe filtrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewniający czyste rozmowy.

Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu dokładnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń przy pomocy modelu sieci neuronowej.

zezwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów choćby w głośnym otoczeniu. Luźna rozmowa podczas noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej przejrzystości. W trybie transparentności słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia.

Przełączenie do trybu powiększonej głośności mowy pozwala na prowadzenie swobodnych rozmów nawet przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi unikatowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

Dzięki nowoczesnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy składnik przeszedł rygorystyczny test; w dodatku, dzięki mistrzowskiej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne szczegóły dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

Wysokie tony są rozmaite, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i nad wyraz czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co zniża poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

dokładna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób buduje obszar bez zakłóceń i zapewnia czułość dynamicznej jednostki sterującej. Duży otwór wentylacyjny z metalowej siatki elastycznie reguluje ciśnienie powietrza w środku wnęki, obniżając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

fachowe strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy transparentności, gwarantując znakomitą muzykę i bogaty dźwięk.

profesjonalne tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

użyteczna budowa Czuj się wygodnie choćby po wielu godzinach użytkowania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana konstrukcja. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości tworzy dokładny, stabilny trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

zagwarantuje większy komfort używania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w sytuacji przycisku fizycznego, sprawnie zapobiega przypadkowej komendzie albo opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać skrupulatną reakcję, aby z łatwością przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki albo wybierać inne funkcje.

nad wyraz długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin używania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z przeróżnymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa konstrukcja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m odcień Biały Akcesoria w pakiecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) kabel USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe cechy fachowe strojenie HRTF likwidowanie niepożądanego hałasu do 40dB przenośna i bezprzewodowa kompozycja Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa oporności IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, całkowicie uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany oraz zaawansowany procesor DSP nadzwyczajny dźwięk.

automatyczne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, idealne dla entuzjastów słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży albo w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami, a także podczas ćwiczeń w domu albo na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android posiadającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 wyposażone są w szereg rozmaitych atrybuty, które na skutek czego przekładają się na maksymalną funkcjonalność i wydajność. Istotnie łatwą i instynktowną obsługę zapewniają takie funkcje, jak między innymi samoczynne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,świetnie zespolić się do ucha użytkownika. Drobny rozmiar i lekkość słuchawek AirDots 2 powoduje, że ich używanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody wykorzystywania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego też użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieustannego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy uzyskują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki równocześnie. Dzięki temu można wydłużyć czas stosowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? innowacyjne systemy i postępowe technologie słuchawek AirDots 2 zapewniają wysokiej jakości połączenia telefoniczne oraz istotnie czyste, zrównoważone dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych zezwala na bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama budowa słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje nieprzeciętną jakość dźwięków - głęboką, konkretną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki samoczynnie będą zespalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zespoić automatycznie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, by oszczędzać energię.

jednostajne połączenie i płynna transmisja danych

transparentna czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa nowoczesnego interfejsu Bluetooth 5.0. To także zasługa progresywnej technice audio, zawartej w ascetycznej konstrukcji słuchawek. Możesz radować się nisko schodzącym basem i idealnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku przez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 posiadają 7.2-milimetrowe przetworniki, które nad wyraz dobre odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zaimplementowaniu technice redukcji szumów DSP, jednocześnie muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

komfortowe stosowanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę wykorzystywania słuchawek od Xiaomi. Idealnie dopasowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są szczególnie lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki temu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne dopasowanie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać choćby 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania w dodatku wydłużysz, przechowując słuchawki w załączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W wyniku czego oznacza to choćby 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swym asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który gwarantuje szybsze, bardziej stabilne połączenie, pozwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Na dodatek w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki gwarantują do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest wykorzystanie nowej technologii redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki temu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie lub w centrum handlowym.

zniewalająco czysty dźwięk

kompozycja słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem dokładniejszego odtwarzania średnich i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, powoduje to że dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa konstrukcja

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, by Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i skrupulatnie dostosowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. W dodatku nauszniki o różnorodnych rozmiarach (S / M / L) gwarantują bezpieczne i wygodne przypasowani, dzięki temu słuchawki nie wypadają nawet w trakcie aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu załączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zapewnia niezwykłą prostotę i wygodę. objętość akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja pojemność 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności stosowania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana przez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą scalać się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie poprzez Bluetooth.

4. Aby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech wymiarach (S, M, L), zapewniając wygodne dobranie do wszystkich wymiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

rodzaj artykułu

Słuchawki bezprzewodowe

rodzaj słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

automatyczne włączanie i parowanie

samoczynne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

zastosowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

objętość baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

rozmiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dodatkowe informacje

Bezpieczne i komfortowe dostosowanie

przenośna i bezprzewodowa kompozycja

zestaw

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613a15a582fff04b59fee499
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do Mi Note 10 Lite

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Redmi Buds 3 Pro

Czarne

Dźwięk, którego chcesz

35dB Inteligentna redukcja szumów* | Łączność z dwoma urządzeniami | Ładowanie bezprzewodowe | Żywotność baterii 28h

*Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przypasowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na zastosowanie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.

Aktywna redukcja szumów 35dB

przystępne 3 ustawienia do regulacji*

szybkie ładowanie

Używaj do trzech godzin po ładowaniu przez dziesięć minut

Inteligentna łączność z dwoma urządzeniami

Kompatybilny z wieloma systemami

Ładowanie bezprzewodowe

Ładowanie początkuje się, gdy etui znajdzie się w zasięgu

Ocena sceny AI

dostosowuje głębokość adaptacyjnej redukcji szumów*

Tryb podwójnej krystaliczności

Pozwala luźno rozmawiać podczas noszenia wkładek dousznych*

9mm kompozytowa wibracyjna cewka membranowa

Dostrojony poprzez wewnętrzne laboratorium dźwiękowe Xiaomi

Używaj do 28 godzin z etui ładującym

Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu

*Tylko telefony Xiaomi i Redmi obsługują 3 tryby regulacji. Przypasowane modele będą wydawane partiami i będą wymagały aktualizacji do najnowszej wersji MIUI.

Flagowa hybrydowa aktywna redukcja szumów


Głęboka redukcja szumów 35dB * Pozwala cieszyć się światem z mniejszym hałasem w tle


Wkładki douszne wykorzystują podwójną technologię aktywnej redukcji szumów z mikrofonami sprzężenia zwrotnego i sprzężenia do przodu. Sprawnie tłumią hałas otoczenia i redukują nadmierny hałas w przewodzie słuchowym. Redukcja szumów może sięgać choćby 35 dB*.


*Wyciszanie szumów jest możliwe dzięki technologii aktywnej redukcji szumów. Obsługuje maksymalną głębokość redukcji szumów 35dB, co może ograniczyć hałas tła choćby o 98%. Dane testowe są dostarczane poprzez Narodowy Instytut Metrologii w Chinach. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rozmiaru uszu użytkownika, wybranych patyczków, struktury kanału słuchowego, sposobu noszenia wkładek dousznych, tego, czy użytkownik żuje, czy ćwiczy itp.

Głęboka redukcja szumów

Metro, samolot

podczas podróży metrem albo samolotem skutecznie tłumi ryk silnika i inne wibracje wewnątrz samochodu/kabiny, dzięki temu podróż jest cicha i wygodna

jednostajna redukcja szumów


Kawiarnie, parki


Odpoczywając w kawiarni produktywnie wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając radować się spokojnym popołudniem

Redukcja szumów świetlnych

Biblioteki, biura


W stosunkowo cichych środowiskach, takich jak biblioteki i biura, wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając Ci radować się czasem

Adaptacyjna redukcja szumów*


Ocena sceny AI lepiej zna twoje uszy


Algorytm AI ocenia scenę na podstawie poziomu hałasu otoczenia i nawyków używania. Przystosuj głębokość redukcji szumów dla rozmaitych środowisk.


*Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są dostosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na użycie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.
* Adaptacyjna funkcja redukcji szumów: podłącz wkładki douszne i noś je na lewym i prawym uchu. W ustawieniach MIUI przejdź do trybu redukcji szumów i ręcznie wybierz tryb adaptacyjny pod nim w aplikacji.

Redukcja szumów z trzema mikrofonami Może być wyraźnie słyszalna w hałaśliwym otoczeniu


Trzy mikrofony, wraz z algorytmem redukcji szumów wywołanych poprzez model sieci neuronowej, mogą precyzyjnie odbierać głosy ludzi, sprawnie redukując odgłosy otoczenia. Pozwala to na prowadzenie wyraźnych rozmów bez zakłóceń w hałaśliwym otoczeniu.

Tryb podwójnej krystaliczności* Usłysz dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych


Gdy włączony jest tryb przezroczystości, nadal możesz słyszeć dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych. Przełącz, aby wzmocnić tryb głosu, by uzyskać wyraźniejszy ludzki głos. Możesz prowadzić swobodną rozmowę ze swym przyjacielem z założonymi słuchawkami.

przejrzystość


Wzmocnij głos


*Domyślnym ustawieniem jest tryb krystaliczności. Możesz wybrać opcję „Ulepsz tryb głosowy" w trafnej wersji MIUI stosownego modelu.

9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa Odzyskuje więcej szczegółów dźwięku


9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa zapewnia genialne wrażenia słuchowe. Po dostrojeniu poprzez profesjonalistę z wewnętrznego laboratorium dźwiękowego Xiaomi, wysoki dźwięk jest czysty i nie zniekształcony, podczas gdy niski dźwięk jest bogaty i czysty z bardziej wyrafinowaną jakością dźwięku.

szczególnie długi czas pracy na baterii do 28 godzin* Nadal ciesz się muzyką


Dzięki zaimplementowanemu chipowi o niskim poborze mocy słuchawki douszne mogą działać do 6 godzin* na jednym ładowaniu. Dzięki etui ładującemu słuchawki douszne mogą działać do 28 godzin*. W ten sposób możesz cieszyć się muzyką przez mnóstwo godzin.*Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii wkładek dousznych wynosi 100%, głośność wkładek dousznych jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC i tryb przejrzystości są wyłączone poprzez ustawienie MIUI. Składnik testowy: całkowicie rozładuj baterię Redmi Buds 3 Pro w trakcie odtwarzania dźwięku, aż jedna z wkładek dousznych przestanie grać. Rzeczywiste godziny używania mogą się różnić w zależności od warunków wykorzystywania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

Obsługuje prędkie ładowanie

Obsługuje ładowanie bezprzewodowe


Dzięki prędkiemu ładowaniu słuchawki mogą ładować się przez zaledwie 10 minut, a następnie pozwalają na słuchanie muzyki do 3 godzin. Jeśli bateria się wyczerpuje, zrób krótką przerwę i pozwól jej się włączyć. Etui ładujące obsługuje ponadto ładowanie bezprzewodowe Qi, dzięki czemu ładowanie jest niezwykle komfortowe.


Odtwarzanie muzyki do 3 godzin


Ładowanie poprzez 10 minut


*Bezprzewodowa podstawa ładująca pokazana na zdjęciu nie jest zawarta w zestawie i należy ją zakupić osobno.
*Ładowanie bezprzewodowe: Centrum ładowania bezprzewodowego znajduje się około 8 mm tuż nad logo Redmi z tyłu pudełka na słuchawki. Środek musi być wyrównany ze środkiem ładowarki bezprzewodowej w celu naładowania. Jeśli lampka ładowania świeci, oznacza to, że ładowanie bezprzewodowe działa należycie.

Możliwość połączenia z dwoma urządzeniami równocześnie Inteligentne przełączanie pomiędzy rozrywką a pracą


Ten sam pakiet wkładek dousznych można równocześnie podłączyć do dwóch urządzeń na najróżniejszych platformach, takich jak Android, iOS i Windows, co pozwala prosto przełączać się pomiędzy rozrywką a pracą. Można sparować z Bluetooth, otwierając pudełko z wkładkami dousznymi w pobliżu telefonu* lub błyskawicznie klikając wyskakujące okienko*, które umożliwia korzystanie z nowej metody prędkiego połączenia.


*Funkcja łączności dwóch sprzętów jest domyślnie włączona. W przypadku niektórych aplikacji multimedialnych innych firm dźwięk może być odtwarzany poprzez głośnik albo przełączanie może się nie powieść w trakcie przełączania pomiędzy operacjami. Jeśli zdecydujesz się wyłączyć tę funkcję, połącz się z telefonami komórkowymi Xiaomi,Redmi i zaktualizuj system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie.
*Musisz zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej jednostajnej wersji,prędko sparować za pomocą wyskakującego okienka. Kompatybilne modele są testowane i wkrótce zostaną ukończone.

Dotknij dwukrotnie, by odebrać połączenie

Dotknij tylnej części wkładek dousznych, żeby sterować, w tym przełączać tryby, wstrzymywać muzykę i odtwarzać itp. Obsługuje też funkcję budzenia za pomocą głosu.

Dotknij dwukrotnie
Odbierz/zatrzymaj połączenie Odtwarzanie muzyki/pauza
Naciśnij i przytrzymaj dowolną słuchawkę
Redukcja szumów / klarowność Tryb przełączania
Dotknij trzy razy
Przejdź do następnego utworu Rozłącz połączenie

*Funkcja sterowania głosowego budzenia musi być ustawiona w trafnej wersji MIUI trafnego modelu. *Może w dodatku działać przy pomocy gestów, które można ustawić w odpowiedniej wersji MIUI trafnego modelu.

Wykrywanie douszne


Muzyka może być samoczynnie wstrzymywana po wyjęciu wkładek dousznych. Odtwarzanie muzyki można wznowić po ich ponownym włączeniu.

Wodoodporność IPX4*


Wszechstronna wytrzymałość na zachlapanie, broniąca użytkowników przed potem i zachlapaniem.


*Test wodoodporności IPX4. Zgodnie z normą GB/T 4208-2017 Enclosure Protection Rating (Kod IP) przeszła test przeprowadzony przez Instytut Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów w Suzhou. Raport z badań nr. To WPHE210546.

Wynik testu wykazał, iż jest zgodny z normą GB/T 4208-2017.


przystępność wielu silikonowych końcówek dousznych


oferuje trzy rozmiary wkładek dousznych, w tym duże, średnie i niewiele znaczące według uznania użytkownika, zapewniając komfortowojsze używanie.

Znajdź swoje słuchawki


W zasięgu łączności Bluetooth możesz zlokalizować słuchawki douszne przy pomocy dźwięku.

producent
Xiaomi


Model
TWSEJ01ZM


Wersja
Redmi Buds 3 Pro


konstrukcja słuchawek
Douszne


Impedancja
32Ω


Zasięg
ok. 10m


zaimplementowany mikrofon
Tak


Łączność
Bluetooth 5.2


Czas pracy na baterii
Słuchawki - 6h
Baza - 28h


Czas ładowania
Baza: ok. 2.5h (przez przewód ładujący)
Wsparcie bezprzewodowego ładowania 5W albo wyższe


wariant baterii
Litowo-polimerowy


Złącze
USB-C


objętość baterii
Każda słuchawka - 35mAh/0.13Wh
Etui ładujące - 470mAh/1.78Wh


dodatkowe informacje
Stopień ochrony: IPX4


załączone akcesoria
Etui ładujące
kabel USB-C
4 wymienne końcówki douszne S,M,L, XL (M na słuchawkach)


☆ Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots ☆

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cf527182da47c59f34938f7
 • ID kategorii: 7967

☆ Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Bluetooth

Xiaomi Mi True Earbuds Basic

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbud Basic są nad wyraz poręczne i kompaktowe. Nie mają kabla i są w pełni bezprzewodowe, dzięki temu gwarantują użytkownikowi całkowitą swobodę ruchów. Jakość dźwięki jest rewelacyjna, zatem będziesz mógł radować się nieszablonowym brzmieniem swej ulubionej muzyki w każdym momencie dnia. Dźwięk jest w pełni stabilny i naturalny, a to za sprawą najkorzystniejszych materiałów, z których urządzenie zostało produkowane. Dodatkowym atutem jest opcja redukcji szumów, która pozwala na otrzymanie jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Słuchawki zaopatrzone są w najnowszą generację Bluetooth, 5.0, która oczywiście jest kompatybilna z poprzednimi, więc możesz jeszcze używać ich ze starszymi smartfonami. Nowy moduł Bluetooth 5.0 przynosi nie tylko korzyści, takie jak mniejsze zużycie energii, dłuższy zasięg działania i jest mniej zakłócony poprzez sygnał WiFi, więc będzie mniej zakłóceń, ułatwiając bardziej zrównoważony i czysty sygnał. Wreszcie, dzięki bardziej innowacyjnemu Bluetooth, możesz wykonywać połączenia stereo, posiadać mniej hałasu w tle, podłączyć słuchawki szybciej i automatycznie.

Łatwe odbieranie połączeń przychodzących:

Od dzisiaj nie będziesz musiał szukać swojego smartfona w odmętach torby albo plecaka. Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie doskonała, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi zaopatrzonych w doskonałej jakości mikrofon. Istotne jest to, by urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki czemu nie straci łączności Bluetooth. Obie słuchawki są zaopatrzone w mikrofony, co pozwala choćby na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swojemu przyjacielowi w trakcie wspólnego spaceru.

obfita oszczędność baterii:

Słuchawki od Xiaomi korzystają z najnowocześniejszej technologii, która sprawia, iż po wyjęciu słuchawek z uszu, muzyka przestaje w nich grać. Zespala się to z dużą oszczędnością energii, co zezwala na dłuższe stosowanie sprzętu. Dzięki opcji tłumienia hałasu z zewnątrz, będziesz mógł rozmawiać ze swoim asystentem głosowym w każdym otoczeniu, niezależnie od tego, czy będzie to ruchliwa droga czy zaciszny pomieszczenie. Asystenta głosowego można włączyć przy dwukrotnym dotknięciu słuchawek.

Prosta i instynktowna łączność:

Twoje słuchawki możesz połączyć ze smartfonem przy pomocy łączności Bluetooth. Trwa to zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą scalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się dopasować samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, by oszczędzać energię. Ponownie połączenie jest szczególnie proste.

Bateria zaimplementowana w obudowę:

Słuchawki zostały wyposażony w nad wyraz prawidłowej jakości baterię, która umożliwia prędkie ładowanie sprzętu. Zaledwie dziesięć minut pozwoli Ci na nieustanne słuchanie muzyki przez kolejne siedemdziesiąt. Ładując urządzenie poprzez godzinę, będziesz mógł radować się maksymalnym naładowaniem słuchawek. Niewątpliwym atutem jest bateria wbudowana w obudowę, dzięki temu zapewnia ona dodatkowe dziesięć godzin nieprzerwanego słuchania Twoich ulubionych przebojów. Obudowę można ładować za pośrednictwem portu USB. Nie pozwól, żeby cokolwiek zatrzymało Twoje ulubione brzmienie. Słuchawki bez obudowy mogą grać nieustannie poprzez trzy godziny.

komfortowe i lekkie:

Słuchawki zostały wytwarzane z najwyższej jakości tworzyw, dzięki czemu są nad wyraz oporne na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki temu nadzwyczajnie sprawdzają się w podróży. Są nad wyraz wygodne i lekkie, każda ze słuchawek waży zaledwie 5.8g. Silikonowe końcówki wyśmienicie wpasowują się w Twoje uszy i pomagają w redukcji hałasu z zewnątrz. Na dodatek poprawiają one komfort i stabilność urządzenia, co zapewni Ci wygodę podczas nawet wielogodzinnego słuchania muzyki. Dodatkowym atutem jest to, iż sprzęt podkreśla się wodoodpornością na poziomie IPX4, dzięki czemu bez obaw możesz używać słuchawek dodatkowo podczas ćwiczeń albo zmiennych warunków atmosferycznych. Urządzenie możesz przenosić w kompaktowym i komfortowym etui.

firma Xiaomi

Model TWSEJ04LS

Wersja Mi True Wireless Earbuds Basic

kompozycja słuchawek Bezprzewodowe

Zasięg do 10 m

zastosowany mikrofon Tak

Łączność Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii 4h

Czas czuwania

Słuchawki ok. 150h

Baza ładująca ok. 4 miesięce

Czas ładowania

Słuchawki ok. 1.5h

Baza ładująca ok. 2h

rodzaj baterii Litowo-Polimerowa

pojemność baterii

Słuchawki: 43 mAh

Baza ładująca: 300 mAh

Kolor

Czarny

dołączone akcesoria

Etui do ładowania

3x Pary wkładek dousznych (1 para zainstalowana na słuchawkach)


Najtańsze Słuchawki Redmi – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Redmi. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne Roccat

☆ Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots ☆

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cf527182da47c59f34938f7
 • ID kategorii: 7967

☆ Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Bluetooth

Xiaomi Mi True Earbuds Basic

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbud Basic są wyjątkowo funkcjonalne i kompaktowe. Nie mają kabla i są w pełni bezprzewodowe, dzięki czemu gwarantują użytkownikowi pełną swobodę ruchów. Jakość dźwięki jest perfekcyjna, zatem będziesz mógł radować się unikatowym brzmieniem swej ulubionej muzyki w każdym momencie dnia. Dźwięk jest w pełni stabilny i naturalny, a to za sprawą najkorzystniejszych materiałów, z których urządzenie zostało tworzone. Dodatkowym atutem jest opcja redukcji szumów, która pozwala na otrzymanie jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Słuchawki wyekwipowane są w najnowszą generację Bluetooth, 5.0, która oczywiście jest kompatybilna z poprzednimi, więc możesz również używać ich ze starszymi smartfonami. Nowy moduł Bluetooth 5.0 przynosi nie tylko korzyści, takie jak mniejsze zużycie energii, dłuższy zasięg działania i jest mniej zakłócony poprzez sygnał WiFi, więc będzie mniej zakłóceń, usprawniając bardziej stabilny i czysty sygnał. Wreszcie, dzięki bardziej zaawansowanemu Bluetooth, możesz wykonywać połączenia stereo, mieć mniej hałasu w tle, podłączyć słuchawki szybciej i automatycznie.

Łatwe odbieranie połączeń przychodzących:

Od dzisiaj nie będziesz musiał szukać swojego smartfona w odmętach torby albo plecaka. Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie nieprzeciętna, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi zaopatrzonych w rewelacyjnej jakości mikrofon. Widoczne jest to, żeby urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki temu nie straci łączności Bluetooth. Obie słuchawki są wyekwipowane w mikrofony, co pozwala choćby na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swojemu przyjacielowi podczas wspólnego spaceru.

znaczna oszczędność baterii:

Słuchawki od Xiaomi korzystają z najnowocześniejszej technice, która powoduje, że po wyjęciu słuchawek z uszu, muzyka przestaje w nich grać. Konsoliduje się to z dużą oszczędnością energii, co pozwala na dłuższe wykorzystywanie sprzętu. Dzięki opcji tłumienia hałasu z zewnątrz, będziesz mógł rozmawiać ze swym asystentem głosowym w każdym otoczeniu, niezależnie od tego, czy będzie to ruchliwa droga czy zaciszny pokój. Asystenta głosowego można włączyć przy dwukrotnym dotknięciu słuchawek.

Prosta i instynktowna łączność:

Twoje słuchawki możesz zespoić ze smartfonem przy pomocy łączności Bluetooth. Trwa to zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą dopasowywać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zbratać samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię. Ponownie połączenie jest wyjątkowo proste.

Bateria zaimplementowana w obudowę:

Słuchawki zostały wyposażony w niezwykle dobrej jakości baterię, która zezwala na prędkie ładowanie sprzętu. Zaledwie dziesięć minut pozwoli Ci na nieprzerwane słuchanie muzyki poprzez kolejne siedemdziesiąt. Ładując urządzenie poprzez godzinę, będziesz mógł cieszyć się maksymalnym naładowaniem słuchawek. Niewątpliwym atutem jest bateria wbudowana w obudowę, dzięki czemu zagwarantuje ona dopełniające dziesięć godzin bezustannego słuchania Twoich ulubionych przebojów. Obudowę można ładować za pośrednictwem portu USB. Nie pozwól, żeby cokolwiek zatrzymało Twoje ulubione brzmienie. Słuchawki bez pokrywy mogą grać nieprzerwanie przez trzy godziny.

wygodne i lekkie:

Słuchawki zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu są nad wyraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki temu nieprzeciętnie sprawdzają się w podróży. Są szczególnie komfortowe i lekkie, każda ze słuchawek waży zaledwie 5.8g. Silikonowe końcówki perfekcyjnie wpasowują się w Twoje uszy i pomagają w redukcji hałasu z zewnątrz. Ponadto polepszają one komfort i stabilność urządzenia, co zapewni Ci wygodę podczas choćby wielogodzinnego słuchania muzyki. Dodatkowym atutem jest to, iż sprzęt eksponuje się wodoodpornością na poziomie IPX4, dzięki temu bez obaw możesz używać słuchawek na dodatek w trakcie ćwiczeń albo zmiennych warunków atmosferycznych. Urządzenie możesz przenosić w kompaktowym i wygodnym etui.

firma Xiaomi

Model TWSEJ04LS

Wersja Mi True Wireless Earbuds Basic

konstrukcja słuchawek Bezprzewodowe

Zasięg do 10 m

zaimplementowany mikrofon Tak

Łączność Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii 4h

Czas czuwania

Słuchawki ok. 150h

Baza ładująca ok. 4 miesięce

Czas ładowania

Słuchawki ok. 1.5h

Baza ładująca ok. 2h

rodzaj baterii Litowo-Polimerowa

pojemność baterii

Słuchawki: 43 mAh

Baza ładująca: 300 mAh

Kolor

Czarny

dołączone akcesoria

Etui do ładowania

3x Pary wkładek dousznych (1 para zainstalowana na słuchawkach)


☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, kompletnie uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany i progresywny procesor DSP genialny dźwięk.

automatyczne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, perfekcyjne dla entuzjastów słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami i podczas ćwiczeń w domu lub na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android posiadającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 zaopatrzone są w szereg rozmaitych parametry, które w efekcie przekładają się na maksymalną funkcjonalność i produktywność. Szczególnie łatwą i intuicyjną obsługę zapewniają takie funkcje, jak pomiędzy innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,nieprzeciętnie złączyć się do ucha użytkownika. Niepokaźny wymiar i lekkość słuchawek AirDots 2 sprawia, że ich wykorzystywanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody użytkowania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego również użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy uzyskują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki równocześnie. Dzięki czemu można wydłużyć czas użytkowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? progresywne systemy i postępowe technologie słuchawek AirDots 2 gwarantują wysokiej jakości połączenia telefoniczne, a także stanowczo czyste, jednostajne dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych zezwala na bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama budowa słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje świetną jakość dźwięków - głęboką, konkretną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki samoczynnie będą konsolidować się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się scalić samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię.

zrównoważone połączenie i płynna transmisja informacji

przezroczysta czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa postępowego interfejsu Bluetooth 5.0. To również zasługa nowoczesnej technologii audio, zawartej w ascetycznej konstrukcji słuchawek. Możesz radować się nisko schodzącym basem i wspaniałym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku poprzez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 posiadają 7.2-milimetrowe przetworniki, które bardzo korzystne odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zaimplementowaniu technologii redukcji szumów DSP, zarówno muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

wygodne użytkowanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę użytkowania słuchawek od Xiaomi. Wspaniale dopasowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są niezwykle lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki temu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, gwarantując pełne dostosowanie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać nawet 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania w dodatku wydłużysz, przechowując słuchawki w załączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W rezultacie oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swym asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który gwarantuje szybsze, bardziej zrównoważone połączenie, zezwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Ponadto w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki gwarantują do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest użycie nowej technologii redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki czemu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie lub w centrum handlowym.

oszałamiająco czysty dźwięk

budowa słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem staranniejszego odtwarzania przeciętnych i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, sprawia to iż dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa budowa

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, by Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i starannie dopasowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Ponadto nauszniki o różnorodnych rozmiarach (S / M / L) gwarantują bezpieczne i komfortowe dostosowani, dzięki temu słuchawki nie wypadają nawet w trakcie aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu dołączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co gwarantuje niezwykłą prostotę i wygodę. pojemność akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja objętość 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności używania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana poprzez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą konsolidować się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie poprzez Bluetooth.

4. Żeby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech wymiarach (S, M, L), zapewniając wygodne dobranie do wszelkich wymiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

wariant produktu

Słuchawki bezprzewodowe

typ słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

automatyczne włączanie i parowanie

automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

wbudowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

pojemność baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

wymiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

uzupełniające informacje

Bezpieczne i komfortowe dostosowanie

przenośna i bezprzewodowa konstrukcja

komplet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61ba0d098e441a0002c86ca9
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one też rewelacyjne pod względem jakości dźwięku.

Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne Marshall

starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność rewelacyjnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward oraz mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, żeby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

usuwanie niepożądanego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia nawet o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swym własnym świecie bez zakłóceń.

przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje specyficzne wymagania w zakresie redukcji hałasu. Wybierz odpowiedni tryb w odpowiedzi na rozmaite stopnie hałasu otoczenia, by zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i rozszerzyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

Wybierz tryb zrównoważony gdy jesteś w kawiarni lub parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze lub na lotnisku. Warstwowe filtrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewniający czyste rozmowy.

Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu dokładnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

pozwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów choćby w głośnym otoczeniu. Swobodna rozmowa podczas noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej krystaliczności. W trybie krystaliczności słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia.

Przełączenie do trybu rozszerzonej głośności mowy pozwala na prowadzenie swobodnych rozmów nawet przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi wyjątkowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

Dzięki progresywnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy komponent przeszedł rygorystyczny test; ponadto, dzięki fachowej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne detale dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

Wysokie tony są różnorodne, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i bardzo czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co obniża poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

staranna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób formuje obszar bez zakłóceń i zapewnia czułość dynamicznej jednostki sterującej. Znaczny otwór wentylacyjny z metalowej siatki elastycznie reguluje ciśnienie powietrza we wnętrzu wnęki, zmniejszając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

fachowe strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy transparentności, zapewniając wspaniałą muzykę i bogaty dźwięk.

mistrzowskie tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

poręczna budowa Czuj się komfortowo nawet po wielu godzinach użytkowania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana konstrukcja. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości buduje staranny, jednostajny trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

gwarantuje pokaźniejszy komfort użytkowania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w przypadku przycisku fizycznego, efektywnie uniemożliwia przypadkowej komendzie lub opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać staranną reakcję, aby z łatwością przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki albo wybierać inne funkcje.

bardzo długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin wykorzystywania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z rozmaitymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m odcień Biały Akcesoria w komplecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) przewód USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe atrybuty fachowe strojenie HRTF likwidowanie niepożądanego hałasu do 40dB mobilna i bezprzewodowa kompozycja Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa odporności IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613a15a582fff04b59fee499
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Redmi Buds 3 Pro

Czarne

Dźwięk, którego chcesz

35dB Inteligentna redukcja szumów* | Łączność z dwoma urządzeniami | Ładowanie bezprzewodowe | Żywotność baterii 28h

*Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są dostosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na zastosowanie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.

Aktywna redukcja szumów 35dB

dostępne 3 ustawienia do regulacji*

szybkie ładowanie

Używaj do trzech godzin po ładowaniu poprzez dziesięć minut

Inteligentna łączność z dwoma urządzeniami

Kompatybilny z wieloma systemami

Ładowanie bezprzewodowe

Ładowanie inicjuje się, gdy etui wynajdzie się w zasięgu

Ocena sceny AI

dopasowuje głębokość adaptacyjnej redukcji szumów*

Tryb podwójnej przejrzystości

Pozwala luźno rozmawiać podczas noszenia wkładek dousznych*

9mm kompozytowa wibracyjna cewka membranowa

Dostrojony przez wewnętrzne laboratorium dźwiękowe Xiaomi

Używaj do 28 godzin z etui ładującym

Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu

*Tylko telefony Xiaomi i Redmi obsługują 3 tryby regulacji. Dopasowane modele będą wydawane partiami i będą wymagały aktualizacji do najnowszej wersji MIUI.

Flagowa hybrydowa aktywna redukcja szumów


Głęboka redukcja szumów 35dB * Pozwala cieszyć się światem z mniejszym hałasem w tle


Wkładki douszne wykorzystują podwójną technikę aktywnej redukcji szumów z mikrofonami sprzężenia zwrotnego i sprzężenia do przodu. Efektywnie tłumią hałas otoczenia i redukują nadmierny hałas w przewodzie słuchowym. Redukcja szumów może sięgać nawet 35 dB*.


*Wyciszanie szumów jest osiągalne dzięki technologii aktywnej redukcji szumów. Obsługuje maksymalną głębokość redukcji szumów 35dB, co może obniżyć hałas tła choćby o 98%. Dane testowe są dostarczane poprzez Narodowy Instytut Metrologii w Chinach. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rozmiaru uszu użytkownika, wybranych patyczków, struktury kanału słuchowego, sposobu noszenia wkładek dousznych, tego, czy użytkownik żuje, czy ćwiczy itp.

Głęboka redukcja szumów

Metro, samolot

w trakcie podróży metrem lub samolotem efektywnie tłumi ryk silnika i inne wibracje we wnętrzu samochodu/kabiny, dzięki temu podróż jest cicha i wygodna

jednostajna redukcja szumów


Kawiarnie, parki


Odpoczywając w kawiarni skutecznie wycisza dźwięki otoczenia, zezwalając radować się spokojnym popołudniem

Redukcja szumów świetlnych

Biblioteki, biura


W stosunkowo cichych środowiskach, takich jak biblioteki i biura, wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając Ci cieszyć się czasem

Adaptacyjna redukcja szumów*


Ocena sceny AI lepiej zna twoje uszy


Algorytm AI ocenia scenę na podstawie poziomu hałasu otoczenia i nawyków wykorzystywania. Dopasuj głębokość redukcji szumów dla różnorodnych środowisk.


*Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przystosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na wykorzystanie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.
* Adaptacyjna funkcja redukcji szumów: podłącz wkładki douszne i noś je na lewym i prawym uchu. W ustawieniach MIUI przejdź do trybu redukcji szumów i ręcznie wybierz tryb adaptacyjny pod nim w aplikacji.

Redukcja szumów z trzema mikrofonami Może być wyraźnie słyszalna w hałaśliwym otoczeniu


Trzy mikrofony, wraz z algorytmem redukcji szumów wywołanych poprzez model sieci neuronowej, mogą precyzyjnie odbierać głosy ludzi, produktywnie redukując odgłosy otoczenia. Pozwala to na prowadzenie wyraźnych rozmów bez zakłóceń w hałaśliwym otoczeniu.

Tryb podwójnej przejrzystości* Usłysz dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych


Gdy włączony jest tryb transparentności, nadal możesz słyszeć dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych. Przełącz, aby wzmocnić tryb głosu, żeby uzyskać wyraźniejszy ludzki głos. Możesz prowadzić swobodną rozmowę ze swym przyjacielem z założonymi słuchawkami.

transparentność


Wzmocnij głos


*Domyślnym ustawieniem jest tryb krystaliczności. Możesz wybrać opcję „Ulepsz tryb głosowy" w stosownej wersji MIUI trafnego modelu.

9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa Odzyskuje więcej szczegółów dźwięku


9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa zagwarantuje nieprzeciętne wrażenia słuchowe. Po dostrojeniu przez profesjonalistę z wewnętrznego laboratorium dźwiękowego Xiaomi, wysoki dźwięk jest czysty i nie zniekształcony, podczas gdy niski dźwięk jest bogaty i czysty z bardziej wyrafinowaną jakością dźwięku.

szczególnie długi czas pracy na baterii do 28 godzin* Nadal ciesz się muzyką


Dzięki zaimplementowanemu chipowi o niskim poborze mocy słuchawki douszne mogą działać do 6 godzin* na jednym ładowaniu. Dzięki etui ładującemu słuchawki douszne mogą działać do 28 godzin*. W ten sposób możesz radować się muzyką poprzez sporo godzin.*Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii wkładek dousznych wynosi 100%, głośność wkładek dousznych jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC i tryb transparentności są wyłączone przez ustawienie MIUI. Komponent testowy: całkowicie rozładuj baterię Redmi Buds 3 Pro w trakcie odtwarzania dźwięku, aż jedna z wkładek dousznych przestanie grać. Rzeczywiste godziny wykorzystywania mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

Obsługuje prędkie ładowanie

Obsługuje ładowanie bezprzewodowe


Dzięki szybkiemu ładowaniu słuchawki mogą ładować się przez zaledwie 10 minut, a następnie pozwalają na słuchanie muzyki do 3 godzin. Jeśli bateria się wyczerpuje, zrób krótką przerwę i pozwól jej się włączyć. Etui ładujące obsługuje na dodatek ładowanie bezprzewodowe Qi, dzięki temu ładowanie jest niezwykle wygodne.


Odtwarzanie muzyki do 3 godzin


Ładowanie przez 10 minut


*Bezprzewodowa podstawa ładująca pokazana na zdjęciu nie jest zawarta w zestawie i należy ją zakupić osobno.
*Ładowanie bezprzewodowe: Centrum ładowania bezprzewodowego znajduje się około 8 mm tuż nad logo Redmi z tyłu pudełka na słuchawki. Środek musi być wyrównany ze środkiem ładowarki bezprzewodowej w celu naładowania. Jeśli lampka ładowania świeci, oznacza to, że ładowanie bezprzewodowe działa należycie.

Możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie Inteligentne przełączanie między rozrywką a pracą


Ten sam komplet wkładek dousznych można równocześnie podłączyć do dwóch urządzeń na zróżnicowanych platformach, takich jak Android, iOS i Windows, co pozwala z łatwością przełączać się pomiędzy rozrywką a pracą. Można sparować z Bluetooth, otwierając pudełko z wkładkami dousznymi w pobliżu telefonu* lub momentalnie klikając wyskakujące okienko*, które pozwala na korzystanie z nowej metody szybkiego połączenia.


*Funkcja łączności dwóch maszyn jest domyślnie włączona. W przypadku niektórych aplikacji multimedialnych innych firm dźwięk może być odtwarzany poprzez głośnik lub przełączanie może się nie powieść podczas przełączania pomiędzy operacjami. Jeśli zdecydujesz się wyłączyć tę funkcję, połącz się z telefonami komórkowymi Xiaomi,Redmi i zaktualizuj system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie.
*Musisz zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej zrównoważonej wersji,ekspresowo sparować za pomocą wyskakującego okienka. Kompatybilne modele są testowane i wkrótce zostaną ukończone.

Dotknij dwukrotnie, żeby odebrać połączenie

Dotknij tylnej części wkładek dousznych, by sterować, w tym przełączać tryby, wstrzymywać muzykę i odtwarzać itp. Obsługuje dodatkowo funkcję budzenia przy pomocy głosu.

Dotknij dwukrotnie
Odbierz/zatrzymaj połączenie Odtwarzanie muzyki/pauza
Naciśnij i przytrzymaj dowolną słuchawkę
Redukcja szumów / przejrzystość Tryb przełączania
Dotknij trzy razy
Przejdź do następnego utworu Rozłącz połączenie

*Funkcja sterowania głosowego budzenia musi być ustawiona w optymalnej wersji MIUI trafnego modelu. *Może dodatkowo działać za pomocą gestów, które można ustawić w odpowiedniej wersji MIUI odpowiedniego modelu.

Wykrywanie douszne


Muzyka może być samoczynnie wstrzymywana po wyjęciu wkładek dousznych. Odtwarzanie muzyki można wznowić po ich ponownym włączeniu.

Wodoodporność IPX4*


Wszechstronna odporność na zachlapanie, broniąca użytkowników przed potem i zachlapaniem.


*Test wodoodporności IPX4. Zgodnie z normą GB/T 4208-2017 Enclosure Protection Rating (Kod IP) przeszła test przeprowadzony poprzez Instytut Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów w Suzhou. Raport z badań nr. To WPHE210546.

Wynik testu wykazał, że jest zgodny z normą GB/T 4208-2017.


dostępność wielu silikonowych końcówek dousznych


proponuje trzy rozmiary wkładek dousznych, w tym spore, przeciętne i niewiele znaczące według uznania użytkownika, zapewniając komfortowojsze wykorzystywanie.

Znajdź swoje słuchawki


W zasięgu łączności Bluetooth możesz zlokalizować słuchawki douszne przy pomocy dźwięku.

marka
Xiaomi


Model
TWSEJ01ZM


Wersja
Redmi Buds 3 Pro


konstrukcja słuchawek
Douszne


Impedancja
32Ω


Zasięg
ok. 10m


zaimplementowany mikrofon
Tak


Łączność
Bluetooth 5.2


Czas pracy na baterii
Słuchawki - 6h
Baza - 28h


Czas ładowania
Baza: ok. 2.5h (poprzez kabel ładujący)
Wsparcie bezprzewodowego ładowania 5W lub wyższe


typ baterii
Litowo-polimerowy


Złącze
USB-C


objętość baterii
Każda słuchawka - 35mAh/0.13Wh
Etui ładujące - 470mAh/1.78Wh


dopełniające dane
Stopień ochrony: IPX4


dołączone akcesoria
Etui ładujące
kabel USB-C
4 wymienne końcówki douszne S,M,L, XL (M na słuchawkach)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *