Ranking Słuchawek Sony – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Sony. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Sony jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c8cc8e441aed123af593
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy kanon w branży
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najszczególniej zaawansowaną technikę osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.

Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia rozpoczyna działać eliminujący hałas procesor QN1e HD. Usuwa on istotnie więcej szumów na niemal wszelkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.

Przetwornik akustyczny 6 mm
znikomy, sprawny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm we wnętrzu słuchawek zapewnia bogaty, czysty dźwięk.

nieszablonowy dźwięk z drobnymi zniekształceniami.
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio oraz cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z nieznacznymi zniekształceniami.

Interpolacja muzyki cyfrowej z użyciem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana budowa anteny dają stabilne, bezustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

wyśmienite do oglądania telewizji, filmów itp.
Oglądasz filmy na smartfonie lub tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.

perfekcyjne wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu jednocześnie, zapewniając idealne wrażenia.

Zoptymalizowana kompozycja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, by zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.

użyteczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
Słuchawki z redukcją hałasu użytecznie stykają się z trzema różnorodnymi punktami w uchu, gwarantując solidne, wygodne dobranie.

Wkładki pozostają na miejscu
Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wyślizgną się niespodziewanie.

choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a poręczny futerał do ładowania zapewnia dodatkowe 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie nawet 32 godziny odtwarzania.

prędkie ładowanie w razie zapotrzebowania
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.

praktyczny magnetyczny futerał-ładowarka
Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swoim miejscu. Przewód USB-C momentalnie i z łatwością naładuje futerał, zezwalając słuchać muzyki poprzez cały dzień.

Połącz jednym dotknięciem: szybkie przełączanie
Umieszczenie palca na wkładce dousznej obniża poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dostosowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która automatycznie wykrywa, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przypasować ustawienia do swoich preferencji.

samoczynne wstrzymywanie i odtwarzanie
czujka zbliżeniowy w każdej wkładce namierza, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i optymalnie ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana samoczynnie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.

Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

Korzystaj z asystenta głosowego
Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google wystarczy poprosić.

Czysty dźwięk w trakcie rozmów przez pakiet głośnomówiący
Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia dłoni zapewnia swobodną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej wkładki albo obu. Dzięki czemu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 mają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, albo dwukrotnie dotknij po prawej stronie, żeby przejść do następnego utworu.

Konfigurowalne przyciski dotykowe
Łatwo możesz dostosować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki dodatkowe opcje, np. Asystenta Google.

progresywna klasyka
Zależało nam na eleganckim, subtelnym stylu - od surowych, gładkich słuchawek po elegancko dopracowany futerał ładujący.

Wszystko, czego potrzebujesz
W zestawie znajduje się przewód do ładowania USB-C oraz dwa rodzaje wkładek dousznych w najróżniejszych wymiarach.

Sony zaleca
Sony zaleca,za każdym razem aktualizować urządzenia do najnowszego dostępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3 oraz powiadomienia o ich dostępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, przystępnej bezpłatnie w Google Play i Apple App Store.


☆ Sony MDR-RF895 ☆

Sony MDR-RF895 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF895
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 593679ec82fff037f491f490
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF895 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe RF895RK

Odpręż się i poczuj niespotykaną jakość dźwięku
Zatrać się w świecie najwyższej jakości dźwięku dzięki domowym słuchawkom bezprzewodowym. Technika tłumienia zakłóceń gwarantuje sygnał bezprzewodowy pozbawiony zakłóceń powodowanych przez inne urządzenia elektroniczne, dzięki temu możesz cieszyć się ulubionym filmem, ścieżką dźwiękową albo grą o kryształowo czystym dźwięku.

Zasięg sygnału bezprzewodowego
powiększony zasięg stacji dokującej z nadajnikiem pozwala przemieszczać się między pomieszczeniami bez utraty sygnału audio.

Do 20 godzin odtwarzania
Ciesz się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez konieczności ładowania przez choćby 20 godzin.

Przetworniki 40 mm
Cokolwiek oglądasz, usłysz każdy szczegół dzięki transparentnej czystości dźwięku przetworników o średnicy 40 mm.

Swoboda przemieszczania się po domu.
Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi i szerokiemu zasięgowi, możesz wziąć ulubione filmy i programy ze sobą, gdy przemieszczasz się po domu. Już nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń.

Otocz się wysokiej jakości dźwiękiem
Zamknięta kompozycja nauszników, dynamiczne przetworniki i przycisk trybu głosowego pozwalają podnieść jakość dźwięku i zredukować hałas i zakłócenia z zewnątrz. Pozwala to radować się rozrywką w spokoju.

Dynamiczny, pełen szczegółów dźwięk przetworników 40 mm
Od głośnych eksplozji po delikatne szepty 40-milimetrowe przetworniki sprawią, iż doświadczysz każdego szczegółu w kryształowej jakości i precyzji dźwięku.

Wyraźne dialogi dzięki trybowi głosowemu
Ciesz się wyraźniejszymi dialogami programów telewizyjnych albo filmów po naciśnięciu przycisku trybu głosowego

Bez zakłóceń
System redukcji zakłóceń pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, by zanurzyć się w świecie rozrywki.

Zrelaksuj się i usiądź komfortowo
Niezależnie od tego, czy chłoniesz seriale całymi sezonami, czy także urządzasz maraton filmowy, te komfortowe i korzystnie trzymające się na głowie słuchawki zostały zoptymalizowane pod kątem długiego i wygodnego słuchania tak, aby każdy z członków rodziny mógł z nich komfortowo korzystać poprzez długie godziny.

Miękkie nauszniki

Zaprojektowane z myślą o długim stosowaniu, wyściełane i komfortowe nauszniki nieprzeciętnie sprawdzają się podczas wieczornego relaksu na kanapie.

korzystne trzymanie się
Funkcja obrotu i nachylenia nausznika zagwarantuje wygodne dobranie słuchawek wszystkim członkom rodziny nawet tym o najmniejszych uszach.

Włącz i odpręż się
Po wyjęciu słuchawek z pudełka wystarczy podłączyć stację dokującą do telewizora przy pomocy załączonego przewodu i usiąść wygodnie, w trakcie gdy słuchawki synchronizują się ze stacją dokującą.EAN: 4548736045453
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony MDR-RF895RK
Przeznaczenie: Telewizja
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: Brak
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Czułość: 100 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 0 mm
Zasięg: 100 m
Kolor: Czarny
Waga: 275 g

☆ Sony WH-1000XM4 ☆

Sony WH-1000XM4 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM4
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92c1d382fff03f63e68ddf
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WH-1000XM4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Premium Sony to pierwsza liga dźwięku Dzięki słuchawkom WH-1000XM4 jesteś sam na sam z muzyką. Do Twoich uszu dociera mniej hałasu i jeszcze czystszy dźwięk, a inteligentna technologia samoczynnie optymalizuje sposób reprodukcji. Zostań sam na sam z muzyką przejrzyj, jak słuchawki WH-1000XM4 łączą nasz najistotniej nowoczesny system redukcji hałasu z wyjątkową jakością dźwięku i szeregiem inteligentnych funkcji, aby zapewnić słuchaczowi nieporównane wrażenia. Słuchawki z systemem redukcji hałasu to nowy standard w branży Słuchawki WH-1000XM4 redukują hałas lepiej niżeli wszystkie nasze poprzednie modele i efektywniej blokują dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości w samolocie, kawiarni i innych miejscach. Wyśmienity dźwięk bez żadnych kabli technika LDAC pozwala przesyłać trzykrotnie więcej informacji (przy maksymalnej prędkości transmisji 990 kb/s) niż łącze BLUETOOTH® audio. Rezultat to wyjątkowa jakość słuchanych nagrań o wysokiej rozdzielczości — niemal tak wysoka, jak przy połączeniu przewodowym. Sprawcza moc technice technologia dwóch czujników hałasu przechwytuje hałasy z otoczenia z wykorzystaniem pary mikrofonów na każdym z nauszników. Dane te trafiają do procesora redukcji hałasu QN1 HD, który stosuje nowy algorytm przetwarzania w czasie rzeczywistym, by zapewnić redukcję hałasu w różnych środowiskach. Współpracując z nowym układem SoC (System on Chip) Bluetooth® Audio, ponad 700 razy na sekundę wyłapuje on i koryguje sygnały muzyki i hałasu, a także akustykę między przetwornikiem w słuchawkach a uchem. Specyfikacja marka Sony Model WH-1000XM4srebrny Przetwornik akustyczny 40 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW) DSEE EXTREME Tak Pasmo przenoszenia 4Hz-40 000Hz Pasmo przenoszenia (komunikacja bluetooth) 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) 20–40 000 Hz (LDAC, próbkowanie 96 kHz, 990 kb/s) Pasmo przenoszenia (Tryb aktywny) 4Hz-40 000Hz Praca w trybie pasywnym Tak NFC Tak Dlugość przewodu przewód słuchawkowy (około 1,2m, przewody OFC, pozłacany wtyk mini stereo) dodatkowe dane Procesor systemu redukcji hałasu QN1 HD, układ SoC Bluetooth i dwa czujniki hałasu — spokój w trakcie słuchaniaSpersonalizowana redukcja hałasu i kompensacja ciśnienia atmosferycznego Technologie DSEE Extreme™ i LDAC — wysoka jakość dźwięku Adaptive Sound Control — samoczynne regulowanie słyszalności dźwięków z otoczenia do miejsca i aktywności Wolność od kabli dzięki technice BLUETOOTH

☆ Sony WH-1000XM3 ☆

Sony WH-1000XM3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM3
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92c4dc82fff03f63e68de1
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki Edifier

☆ Sony WH-1000XM3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki WH-1000XM3 Poznaj nowy poziom ciszyZobacz, jak to jest słuchać tylko muzyki dzięki funkcji osłabiania hałasu, która blokuje hałas jak nigdy dotąd. Przejrzyj też, jak inteligentne mogą być słuchawki poznaj zaawansowaną technikę osłabiania zewnętrznych hałasów, np.

Adaptive Sound Control, komfortowe funkcje, takie jak Quick Attention, asystenta głosowego i sterowanie dotykiem.Wszechogarniająca ciszaDzięki funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu zgiełk miasta możesz zostawić za sobą.

W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowaliśmy najszczególniej innowacyjną technikę osłabiania hałasu z procesorem QN1 HD. Wspaniale przylegające nauszniki.Więcej mocy = jeszcze mniej hałasuNowy procesor QN1 HD pokaźnie powiększa skuteczność funkcji osłabiania hałasu.

dedykowany procesor NC to pewność, że jakość muzyki nigdy nie ucierpi z powodu efektywności procesora.Blokuj więcej hałasuWiększość słuchawek osłabiających zewnętrzne hałasy ma za zadanie blokować hałas pojazdów podczas podróży.

Słuchawki WH-1000XM3 nie są tutaj wyjątkiem,poprawnie blokują jeszcze inne hałasy, np. Głosy i gwar miasta.Redukcja hałasów podczas lotuWyjątkowa optymalizacja ciśnienia atmosferycznego gwarantuje stosowny dźwięk na znacznej wysokości.Brak przewodów, genialny dźwięk bez zakłóceńTechnologia LDAC zezwala na przesyłanie trzy razy obszerniejszej ilości danych (przy maks.

prędkości transmisji 990 kb/s) niżeli bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki temu można się radować dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.Dźwięk, w który uwierzyszWzmacniacz zintegrowany z procesorem QN1 HD z najkorzystniejszym w swej klasie współczynnikiem sygnału do zakłóceń i niskim poziomem zakłóceń przy urządzeniach mobilnych zagwarantuje wyśmienitą jakość dźwięku.

Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP) słuchawki radzą sobie z mocnymi rytmami i reprodukują pełny zakres częstotliwości do 40 kHz.Inteligentne słuchanie dzięki funkcji SENSE ENGINE, która samoczynnie dostosowuje ustawienia do warunkówZobacz, jak ustawienia Adaptive Sound Control automatycznie wykrywają Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie czy czekanie i optymalnie dostosowują ustawienia dźwięków otoczenia.

Dzięki funkcji Quick Attention możesz rozmawiać bez zdejmowania słuchawek wystarczy dotknąć pokrywy,obniżyć głośność i bez problemu prowadzić rozmowę. Wygoda przez cały dzieńBardzo miękkie nauszniki z pianki poliuretanowej zapewniają równe rozłożenie nacisku i udoskonalone dopasowanie (dzięki obszerniejszej powierzchni kontaktu z ciałem).

Jeszcze pokaźniejszą wygodę gwarantuje większa i bardziej poręczna przestrzeń na uszy. A dzięki zmniejszonej wadze nie poczujesz, iż masz je na głowie.Inteligentniejsze od przeciętnych słuchawekWszystko w zasięgu ręki.

Możesz odbierać połączenia dwukrotnym dotknięciem lub zmieniać utwory, regulować głośność i nawiązywać połączenia, przesuwając po panelu. By aktywować asystenta głosowego, starczy przytrzymać przycisk.Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanieCzas pracy baterii wynosi 30 godzin, więc starczy Ci energii nawet na dłuższe wycieczki.

A jeśli musisz szybko się podładować, po 10-minutowym ładowaniu za pomocą opcjonalnego zasilacza sieciowego masz mocy na 5 godzin.Akcesoria w pakiecie: Torba Przejściówka umożliwiająca zastosowanie w czasie lotu kabel połączeniowy przewód USB Pozostałe cechy:...


☆ Sony MDR-RF811 ☆

Sony MDR-RF811 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF811
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432782fff008b4000043
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF811 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

RF811RK Słuchawki bezprzewodowe
- Do 100 m zasięgu łączności bezprzewodowej: słuchanie bez ograniczeń w poruszaniu się
- Do 13 godzin pracy
- komfortowe słuchanie dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę
- solidny, stabilny dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 40 mmEAN: 4905524950311
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony MDR-RF811-RK
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak informacji
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 270 g
Pozostałe atrybuty: Czas ładowania: Około 16 godzin (pełne ładowanie)

☆ Sony WF-C500 ☆

Sony WF-C500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-C500
 • Ilość ofert: 22
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b119f8e441a02dfd7a0a4
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-C500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki niewielkie rozmiary, pierwszorzędny dźwięk Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 mają kompaktową konstrukcję, dzięki której poprawnie pasują do uszu. Małe rozmiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń.

System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, rozszerzając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są łatwe w użyciu, a do wyboru masz cztery barwy.

Więcej przyjemności ze słuchaniaSystem DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) rozszerza autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdostosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony |

Headphones Connect.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja eliminuje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.Twój dźwięk.

Tak jak lubiszDostosuj dźwięk do swych upodobań. Do wyboru masz najróżniejsze ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz również utworzyć i zapisać własne ustawienia za pomocą funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.nieduże, lekkie, wyśmienicie pasująceSłuchawki posiadają śladowe wymiary i dokładnie pasują do uszu.

Zaokrąglone, pozbawione krawędzi pokrywy są wygodne i przyjemne w noszeniu, więc masz komfortowe warunki do słuchania muzyki.poręczne ukształtowanie powierzchniOdkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości danych o kształtach uszu ludzi z całego świata.

Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich zarys pasuje do otworu w uchu, a nowa, użyteczna powierzchnia zagwarantuje zrównoważeniejsze trzymanie się.praktyczne, kieszonkowe etuiCylindryczne etui z funkcją ładowania ma szczególnie śladowe wymiary i luźno mieści się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie.

Dzięki przezroczystemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje wytworny, ekskluzywny wygląd.Łatwa obsługa przyciskamiPrzyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można też nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.wygodniejsze rozmowy poprzez telefonMikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać poprzez telefon i gwarantuje jeszcze wyraźniejszy dźwięk.

Nie musisz choćby wyjmować telefonu z kieszeni.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk,ekspresowo włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę albo komunikować się ze znajomymi.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android usprawnia funkcja Fast Pair.

Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszprosto wynajdzieć słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy albo sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację. Swift Pair - nietrudne podłączanie komputeraFunkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 przez Bluetooth.

Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą dane o sposobie parowania.Słuchanie przez cały dzień, ładowanie trwające minutyDzięki użytecznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki choćby przez 20 godzin.

A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.Pryskająca woda? Pot? To nicStopień wodoodporności IPX4 oznacza, iż słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda.

Pozostań w ruchu przy muzyce.dużo spraw, jedna słuchawkaJeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.stabilna i bezusterkowa łączność Bluetooth Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i świetne wrażenia przy słuchaniu.

Dzięki niepokaźnemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest też oglądanie.Tak wciągające. Tak realistyczne.Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym.

Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.Z myślą o naturzeProjektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, ale i środowisko.

Opakowanie słuchawek WF-C500 nie gromadzi plastiku. Pokazuje to, jak marka Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.


☆ Sony MDR-EX15 ☆

Sony MDR-EX15 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX15
 • Ilość ofert: 36
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432582fff008b400003f
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-EX15 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI SONY MP3/SMARTFON Z MIKROFONEM MDR-EX15AP KORECZKI
- Słuchanie bez obciążenia
- przystępne w różnych kolorach, lekkie słuchawki z silikonowymi wkładkami dousznymi i 9-milimetrowymi przetwornikami akustycznymi o paśmie przenoszenia 8 Hz 22 kHz
- wbudowany mikrofon
- Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
- przystępny w najróżniejszych kolorach
- komfortowe, bezawaryjnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
- Lekkość gwarantująca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
- Możliwość doboru koloru do własnego styluEAN: 4905524931235
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: MDREX15AP/BC(CE7)
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Douszne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 8 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Czułość: 100 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 3 g
Pozostałe cechy: W komplecie:- komfortowe, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ Sony MDR-RF855 ☆

Sony MDR-RF855 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF855
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124a7cc8e441a8e0a0019e0
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF855 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

Swoboda ruchu
Bezprzewodowa transmisja dźwięku pozwala na realizowanie nieskrępowanych ruchów bez potrzeby zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m umożliwia nieograniczone poruszanie się po całym domu.

Każdy dźwięk pokaźny
pokaźny dźwięk powoduje, że ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Wielkie 40 mm neodymowe przetworniki decydują o nad wyrazści basu.

Podstawka do ładowania
Podstawka usprawnia ładowanie i przechowywanie słuchawek.

18 godzin pracy baterii
18 godzin użytkowania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

Regulator głośności bez pilota
Nie ma zapotrzebowania regulacji głośności na słuchawkach.EAN: 4905524858679
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: RCA
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 285 g
Akcesoria w zestawie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- kabel połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
Pozostałe parametry: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- samoczynne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

☆ Konsola Sony PlayStation 5 ☆

Konsola Sony PlayStation 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Konsola Sony PlayStation 5
 • Ilość ofert: 29
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6b2f068e441aa822464fa0
 • ID kategorii: 5938
Inne Rankingi:  Słuchawki Under Armour

☆ Konsola Sony PlayStation 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Konsola Sony PlayStation 5 DIGITAL EDITION
PlayStation 5
Play Has No Limits Ultraszybki dysk SSD błyskawiczne czasy ładowania, a efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger i dźwięk 3D wciągną Cię w realistyczny świat niesamowitych gier nowej generacji na konsoli PlayStation.
szybkość błyskawicy Wykorzystując moc procesora niestandardowego, procesora graficznego i dysku SSD ze zintegrowanym We/Wy, stworzono świeże zasady tego, na co stać konsolę PlayStation.
Ultraszybki dysk SSD Gry zainstalowane na konsoli PS5 będą ładować się w mgnieniu oka.
Zintegrowane We/Wy Dzięki niestandardowej integracji systemów konsoli PS5 dane z dysku SSD są odczytywane z zawrotną szybkością, co daje twórcom gier nieosiągalne dotąd możliwości.
zniewalające gry Daj się zachwycić niesamowitej grafice i odkrywaj świeże funkcje konsoli PS5. KONSOLA PS5
Zgodność z poprzednimi wersjami Zagraj w katalog gier z PS4 na swojej konsoli PS5 większa moc gier Ciesz się szybszym i bardziej płynnym wyświetlaniem klatek w wybranych grach na PS4 i PS VR. Zaktualizuj gry PS4 do ich cyfrowych wersji na PS5 Konsola PS5 daje wydawcom gier możliwość uaktualnienia ich gier na płytach i w wersjach cyfrowych do cyfrowych gier PS5. Integracja z PlayStation VR Połącz PlayStation VR z konsolą PS5, by grać w gry obsługujące PS VR. By skonfigurować system PS VR do współpracy z konsolą PS5, Ci potrzeba PlayStation Camera do PS4 i adaptera PlayStation Camera (dokonanie zakupu nie jest wymagane).
KONSOLA PS5 DIGITAL EDITION Konsola PS5 Digital Edition to w pełni cyfrowa wersja konsoli PS5, niemająca czytnika płyt. Zaloguj się na swoje konto w PlayStation Network i przejdź do PlayStationStore, żeby kupować i pobierać gry.
Zgodność z poprzednimi wersjami Zagraj w katalog cyfrowych gier z PS4 na swoim PS5 Digital Edition. Obszerniejsza moc gier Ciesz się szybszym i bardziej płynnym wyświetlaniem klatek w wybranych grach cyfrowych na PS4 i PS VR. Zaktualizuj cyfrowe gry PS4 do cyfrowych gier PS5 System PS5 Digital Edition pozwala na wydawcom gier aktualizowanie cyfrowych gier PS4 do cyfrowych gier PS5. Integracja z PlayStation VR Podłącz PlayStation VR do konsoli PS5 Digital Edition, by grać w obsługiwane gry cyfrowe PS VR. By skonfigurować system PS VR do współpracy z konsolą PS5 Digital Edition, potrzebujesz PlayStation Camera do PS4 i adaptera PlayStation Camera (dokonanie zakupu nie jest wymagane).
Marvels Spider-Man: Miles Morales Bądź świadkiem rozwoju Milesa Moralesa, obserwując, jak ten nowy bohater opanowuje niesamowite, nowe moce, by stać się prawdziwym Spider-Manem.
Horizon Forbidden West Dołącz do Aloy, która wyrusza na Zakazany Zachód – majestatyczne, lecz niebezpieczne pogranicze, które skrywa enigmatyczne nowe zagrożenia.
Ratchet & Clank: Rift Apart Przeżyj międzywymiarową przygodę z Ratchetem i Clankiem.
Gran Turismo 7 Gra Gran Turismo 7 korzysta z 22 lat doświadczenia, dając Ci do dyspozycji najkorzystniejsze funkcje z historii linii.
Returnal Przełam proces chaosu na bezustannie zmieniającej się planecie obcych w tej strzelance typu roguelike z widokiem z perspektywy trzeciej osoby.
Sackboy A Big Adventure Wspólnie z Sackboyem i znajomymi przeżyj epicką, trójwymiarową platformową przygodę.
Deathloop Weź udział w odwiecznej walce pomiędzy dwoma niezwykłymi zabójcami.
Godfall Szukaj łupów i przywdziewaj legendarne zbroje w nowej grze rodzaju looter-slasher na PlayStation 5.
Demon's Souls Ta przebudowana od podstaw gra namawia do zapoznania się z niepokojącą historią i bezlitosnym stylem walki Demons Souls.
Destruction AllStars W globalnym fenomenie, jakim jest Destruction AllStars, możesz siać zniszczenie zza kierownicy albo na piechotę.
NBA 2K21 Dzięki szerokim ulepszeniom najkorzystniejszej w swojej klasie grafiki i rozgrywki, konkurencyjnym i społecznościowym funkcjom online i rozbudowanym, najróżniejszym trybom gry gra NBA 2K21 pozwala zanurzyć się we wszelkich aspektach koszykówki i kultury NBA - gdzie wszystko jest grą.
EA Sports FIFA 21 Na ulicy czy na stadionie, FIFA 21 oferuje jeszcze więcej sposobów rozgrywki, w tym UEFA Champions League i CONMEBOL Libertadores.
linia PlayStation Plus Ciesz się wyborem definiujących generację gier PS4
dostępnych w ramach członkostwa PlayStation Plus bez
dodatkowych opłat. Wszystkie gry będą dostępne na PS5
już od pierwszego dnia.
Wrażenia zapierające dech w piersiach Doznawaj jeszcze mocniejszych wrażeń z grania dzięki obsłudze efektów dotykowych, adaptacyjnym spustom i technologii dźwięku 3D.
Silnik Tempest 3D AudioTech Zanurz się w dźwięku, który sprawia wrażenie, jakby dochodził ze wszelkich kierunków. Twoje otoczenie ożyje dzięki technologii Tempest 3D AudioTech działającej dzięki kompatybilnym słuchawkom w obsługiwanych grach.
Heighten Your Senses Kontroler bezprzewodowy DualSense do konsoli PS5 oferuje realistyczne efekty
dotykowe, dynamiczne efekty „Trigger oraz wbudowany mikrofon
a wszystko to zintegrowane w kultowej konstrukcji.
Efekty dotykowe Grając przy pomocy kontrolera bezprzewodowego DualSense, możesz korzystać z efektów dotykowych w wybranych grach na PS5, żeby na własnej skórze odczuwać akcję, która rozgrywa się na ekranie.
Adaptacyjne efekty „Trigger Poznaj możliwości adaptacyjnych efektów „Trigger w wybranych tytułach na PS5. Dzięki tej technologii opór podczas wciskania spustów na kontrolerze zmienia się w zależności od tego, co robisz w grze.
ASTRO's PLAYROOM Poznaj cztery światy, z których każdy ukazuje postępową rozgrywkę opartą na nowych, wszechstronnych funkcjach bezprzewodowego kontrolera PS5 DualSense. Rozrywka i tworzenie tworzyw
Strumieniowanie rozrywki w 4K Przesyłaj strumieniowo rozrywkę w 4K z ulubionych zgodnych aplikacji na PS5 do telewizora 4K.
Tworzenie i udostępnianie tworzyw Twórz zrzuty ekranu i filmy z rozgrywki. Dziel się nimi z innymi graczami za pośrednictwem PlayStation Network lub wybranych aplikacji społecznościowych.

☆ Sony WH-H910 ☆

Sony WH-H910 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-H910
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dea10cb8e441acf9b06e2ec
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WH-H910 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Smukłe, wyszukane, komfortowe
Dzięki niezwykle smukłym nausznikom i silikonowemu pałąkowi, który lepiej przylega do głowy, słuchawki zapewniają komfort poprzez cały dzień. Są lekkie i kompaktowe, można je złożyć, gdy nie są wykorzystywane, i prosto schować w futerale albo torbie.

technika Dual Noise czujka
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Przetwornik akustyczny 25 mm
niewielkie, potężne przetworniki 25 mm ze sztywnymi aluminiowymi kopułkami i miękkimi membranami z poliuretanu dają taki sam poziom ciśnienia dźwięku, jak zwykłe przetworniki 40-milimetrowe rewelacyjne odtwarzając pełny zakres częstotliwości.

Funkcja prędkiego przełączania umożliwi Ci łatwe prowadzenie rozmów
Chcesz błyskawicznie porozmawiać? Przyłóż dłoń do prawej słuchawki, a muzyka ucichnie i dźwięki otoczenia będą lepiej słyszalne.

Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dostosowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect automatycznie namierza, co robisz podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dostosować ustawienia do swych preferencji.

Interpolacja muzyki cyfrowej z wykorzystaniem DSEE HX
Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości utraconych w konsekwencji kompresji technologia DSEE HX zapewnia bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.

Prawdziwie naturalny dźwięk
Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, można poczuć się jak w studiu. Pasja do muzyki łączy wszystkie elementy od sygnału po głośniki powodując wrażenie, iż artysta występuje przed Tobą.

Lepszy dźwięk przesyłany przez BLUETOOTH
technologia LDAC umożliwia przesyłanie trzy razy pokaźniejszej ilości informacji (przy maks. Szybkości transmisji 990 kb/s) aniżeli bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki temu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.

Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie
Czas pracy akumulatora wynosi 35 godzin, więc wystarczy Ci energii nawet na dłuższe wypady. Jeśli masz niewiele czasu, prędkie ładowanie pozwoli w 10 minut zyskać dodatkowe 2,5 godziny słuchania. Skorzystaj z opcjonalnego zasilacza albo ładowarki USB.

Dotknij, żeby pomijać utwory
Odbieraj połączenia przychodzące, steruj muzyką i włączaj aplikacje Google i Siri wszystko za pomocą instynktownych przycisków dotykowych.

staranne dostrajanie ustawień przy pomocy telefonu
Aplikacja Sony | Headphones Connect umożliwia dostosowanie ustawień korektora, wybranie ustawień wstępnych dźwięku przestrzennego i nie tylko.


Najtańsze Słuchawki Sony – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Sony. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Sony MDR-E9 ☆

Sony MDR-E9 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-E9
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124b16b82fff015b700262b
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-E9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne Sony MDR-E9LPP różowe AVSOSUBS0030 Magnes neodymowy mocny, stabilny dźwięk z przetworników akustycznych 13,5 mm – wielka moc reprodukowanych basów. Dzięki czemu wszystko, czego tylko będziesz słuchać, będzie brzmiało doskonale.

Ciesz się brzmieniem swych ulubionych utworów ze słuchawkami Sony! Para do odtwarzacza muzycznego Słuchawki pasujące do odtwarzacza WALKMAN®, iPoda lub odtwarzacza mp3. Lekkość gwarantująca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki.

Słuchawki posiadają na dodatek komfortowe, bezusterkowo trzymające się silikonowe wkładki douszne. W pakiecie 2 zestawy wkładek dousznych zapewniających dokładniejsze przyleganie. Dobór kolorów Możliwość doboru koloru do własnego stylu.

znaczne różnorodność odmian kolorystycznych — możliwość doboru do odtwarzacza muzycznego albo wyboru ulubionej barwy. Dzięki słuchawkom Sony możesz podkreślić swój styl! starczy, że wybierzesz najbardziej pasujący do Ciebie kolor.


☆ Sony MDR-EX15 ☆

Sony MDR-EX15 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX15
 • Ilość ofert: 36
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432582fff008b400003f
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-EX15 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI SONY MP3/SMARTFON Z MIKROFONEM MDR-EX15AP KORECZKI
- Słuchanie bez obciążenia
- przystępne w najróżniejszych kolorach, lekkie słuchawki z silikonowymi wkładkami dousznymi i 9-milimetrowymi przetwornikami akustycznymi o paśmie przenoszenia 8 Hz 22 kHz
- zastosowany mikrofon
- Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
- przystępny w najróżniejszych kolorach
- wygodne, bezawaryjnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
- Lekkość gwarantująca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
- Możliwość doboru koloru do własnego styluEAN: 4905524931235
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: MDREX15AP/BC(CE7)
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Douszne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 8 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Czułość: 100 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 3 g
Pozostałe parametry: W zestawie:- wygodne, bezusterkowo trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ Sony MDR-ZX110 ☆

Sony MDR-ZX110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX110
 • Ilość ofert: 34
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5444e0948e441ad306000354
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-ZX110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
dokładny dźwięk z przetworników intensywnych z magnesami neodymowymi

Lekkie, energiczne przetworniki akustyczne 30 mm są zaopatrzone w magnes neodymowy
i wyróżniają się potężnym brzmieniem. W połączeniu z membraną o wysokiej czułości umożliwiają
uzyskanie głośniejszego,
ale nadal przejrzystego i skrupulatnego dźwięku — bez dodatkowego wzmacniacza.

Obrotowa i składana budowa ułatwia podróżowanie

Te słuchawki możesz zabrać wszędzie. Obrotowe nauszniki pozwalają na zmniejszenie ilości zajmowanego miejsca,
co upraszcza przechowywanie i transportowanie.
Po złożeniu nauszników na płasko słuchawki łatwo zmieszczą się w walizce lub torbie.

Miękkie nauszniki. Pełny komfort.

Dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę i miękkim nausznikom okrywającym całe ucho słuchawki
gwarantują pełny komfort — choćby przy długotrwałym słuchaniu ulubionych albumów

wielkie pasmo przenoszenia: czyste basy i tony wysokie

duże pasmo przenoszenia — od 12 Hz do 22 kHz — gwarantuje głęboki bas, bogaty środek pasma
i fantastyczne tony wysokie.
dzisiaj usłyszysz każdy szczegół słuchanej muzyki.

budowa z zamkniętą tylną częścią szczelnie otacza dźwięk

budowa z zamkniętą tylną częścią otacza ucho, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce.
Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki czemu prawidłowo słuchać każdy niuans brzmienia.
Taka kompozycja przyczynia się jeszcze do lepszej reprodukcji linii basu.
Dzięki niej istotnie odczujesz każde uderzenie.

Słuchawki MDR-ZX110 są wyposażone w 30-milimetrowe przetworniki akustyczne intensywnego,
które zapewniają czyste, jednostajne brzmienie niezależnie od miejsca słuchania.
komfortowojsze użytkowanie to także zasługa miękkich nauszników

stabilny dźwięk z kopułkowych przetworników akustycznych 30 mm

mocny dźwięk z sprawnych magnesów neodymowych
Pasmo przenoszenia 12 Hz – 22 kHz

Miękkie, wygodne w noszeniu nauszniki

budowa z zamkniętą tylną częścią otacza ucho,
umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce.
Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki temu prawidłowo słuchać każdy niuans brzmienia.
Taka kompozycja przyczynia się na dodatek do lepszej reprodukcji linii basu.
Dzięki niej wyraźnie odczujesz każde uderzenie.

Czułości (dB/mW) 98 dB/mW

Impedancja (omów) 24 omów (1 kHz)

rodzaj przewodu Rozgałęziony

Długość przewodu 1,2 m

Wtyk Pozłacany, kątowy mini stereo

☆ Sony MDR-AS210 ☆

Sony MDR-AS210 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-AS210
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 580766212da47c8889d59063
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne Bose

☆ Sony MDR-AS210 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchaj ulubionej muzyki w trakcie ćwiczeń.
Słuchawki MDR-AS210 wyekwipowano w dostosowywane pałąki na uszy umożliwiające dokładne dopasowanie podczas uprawiania sportów oraz przewód o długości 1,2 m, który daje pełną swobodę ruchu. Odtwarzana muzyka jest czysta i pełna szczegółów dzięki przetwornikowi 13,5 mm ze zoptymalizowanym zakresem częstotliwości.
bezusterkowe przypasowanie przy bieganiu regulowane, przyczepiane do uszu pałąki pozwalają intensywnie poruszać się w rytm muzyki
Przyjemniejsze trenowanie przy dźwiękach z przetwornika akustycznego 13,5 mm Kiedy w ostatnich minutach treningu zacznie brakować Ci sił czysty, pobudzający dźwięk pomoże wytrwać do końca
Czysta, wyraźna reprodukcja każdego szczegółu Czułość 104 dB/mW i pasmo przenoszenia 17 - 22 000 Hz zapewniają czysty, szczegółowy dźwięk choćby przy obszernej głośności
Naturalna akustyka dzięki otwartej konstrukcji swobodny przepływ dźwięku przez tylne części nauszników zagwarantuje bardziej naturalne brzmienie
odporność na deszcz i pot odporne na zachlapanie wodą słuchawki pozwalają na słuchanie muzyki choćby w trakcie treningu w strugach deszczu
Więcej swobody dzięki przewodowi o długości 1,2 m Długość przewodu wystarcza do zapewnienia swobody ruchów na bieżni albo na ulicy
prawidłowy wygląd w czasie wysiłku Stylowe wzornictwo jest dostępne w wielu kolorach

☆ Sony MDR-ZX310 ☆

Sony MDR-ZX310 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX310
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6099482c82fff0278dc95659
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-ZX310 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Sony MDR-ZX310 białe staranny dźwięk z przetworników dynamicznych z magnesami neodymowymi Lekkie, dynamiczne przetworniki akustyczne 30 mm są zaopatrzone w magnes neodymowy i wyróżniają się solidnym brzmieniem.

W połączeniu z membraną o wysokiej czułości umożliwiają uzyskanie głośniejszego, lecz nadal przezroczystego i precyzyjnego dźwięku — bez uzupełniającego wzmacniacza. Te słuchawki możesz wziąć wszędzie. Obrotowe nauszniki umożliwiają zmniejszenie ilości zajmowanego miejsca, co upraszcza przechowywanie i transportowanie.

Po złożeniu nauszników na płasko słuchawki z łatwością zmieszczą się w walizce albo torbie. Pilot i mikrofon na przewodzie: wolne ręce podczas rozmowy przez telefon Możliwości słuchawek nie ograniczają się do odtwarzania muzyki: pilot i mikrofon na przewodzie zapewniają wolne ręce w trakcie rozmów telefonicznych poprzez wybrane modele smartfonów.

Co więcej, żeby odebrać telefon w czasie odtwarzania muzyki lub wznowić słuchanie po rozmowie, nie trzeba nawet zdjąć słuchawek. Dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę i miękkim nausznikom zakrywającym całe ucho słuchawki gwarantują pełny komfort — nawet przy długotrwałym słuchaniu ulubionych albumów.

kompozycja z zamkniętą tylną częścią otacza ucho, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce. Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki temu należycie słuchać każdy niuans brzmienia. Taka konstrukcja przyczynia się też do lepszej reprodukcji linii basu.

Dzięki niej wyraźnie odczujesz każde uderzenie.


☆ Sony DR-V150 ☆

Sony DR-V150 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony DR-V150
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124b5a42da47c78f2001436
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony DR-V150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 • produktywne 30-milimetrowe przetworniki odpowiadają za głęboki bas, a szersze pasmo przenoszenia - za bogatszy dźwięk.
 • na dodatek słuchawki wyposazone są w ergonomiczny przewód o długości 2 metrów.
 • Przetworniki o wymiarze 30 mm wsparte ferrytowymi magnesami przekazują krystaliczne i precyzyjne brzmienie,
 • a duże pasmo przenoszenia wynoszące od 16 do 22 000 Hz wzbogaca dźwięk o tony nie do usłyszenia w konkurencyjnych słuchawkach
 • Lekka i wytrzymała konstrukcja gwarantuje wysoki komfort słuchania w każdych warunkach
 • Słuchawki wyposażone są w wygodne wokółuszne, obrotowe nauszniki umożliwiające obrót o 180 st. I pracę „na jedno ucho"
 • Stereofoniczny wtyk Unimatch pasuje do przeróżnych urządzeń audio
 • Wytrzymały, elastyczny przewód z miedzi beztlenowej o długości 2 m znacząco udoskonala ergonomię słuchawek
 • Przetwornik: 30 mm, magnesy ferrytowe
 • Czułość: 98 dB
 • Pasmo przenoszenia: 16 – 22 000 Hz
 • Impedancja: 24 Ohm
 • Jack: 3,5 mm
 • Długość przewodu: 2 m
 • Waga: 120 g

☆ Sony MDR-XD150 ☆

Sony MDR-XD150 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-XD150
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 526fb80f82fff074a800024e
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-XD150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MDR-XD150W -Słuchawki zamknięte hi-fi -Przetworniki akustyczne 40 mm -kształt dopasowujący się do ucha zapewnia długofalowe, komfortowe używanie. Informacje ogólne: -rodzaj słuchawek Closed, dynamic -Przetwornik akustyczny 40 mm -Czułość 100 dB/mW -Pasmo przenoszenia 12-22000Hz -Impedancja 32ohm (1kHz) -Moc wejściowa 1000mW(IEC) -kabel 2m, Y-type -Wtyk 70,0 -rodzaj przewodu Stereo mini, L type -Przybliżona waga 160 -Wtyk Prosty wtyk stereofoniczny Unimatch (wciskany) -Waga (g) 175,0
właściwości:
wariant słuchawek: Nauszne
System audio: Stereo
Regulacja głośności: Brak
Dynamika głośników: 100 dB
Pasmo przenoszenia słuchawek: 12 - 22000 Hz
Mikrofon: Nie
Złącza: Mini Jack x1
Długość przewodu: 200 cm
Komunikacja: Przewodowa
Moc wejściowa: 1000 mW
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Waga: 160 g
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Uniwersalne

☆ Sony MDR-AS210AP ☆

Sony MDR-AS210AP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-AS210AP
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6099331c2da47c9571446df2
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-AS210AP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne Sony MDR-AS210AP Żółte Najwyższa jakość Słuchaj ulubionej muzyki w trakcie ćwiczeń. Słuchawki MDR-AS210AP zaopatrzono w dostosowywane pałąki na uszy umożliwiające staranne dobranie podczas uprawiania sportów oraz przewód o długości 1,2 m, który daje pełną swobodę ruchu.

Odtwarzana muzyka jest czysta i pełna szczegółów dzięki przetwornikowi 13,5 mm ze zoptymalizowanym zakresem częstotliwości. Naturalna akustyka dzięki otwartej konstrukcji. Swobodny przepływ dźwięku poprzez tylne części nauszników zagwarantuje bardziej naturalne brzmienie.

oporność na deszcz i pot. Odporne na zachlapanie wodą słuchawki umożliwiają słuchanie muzyki nawet podczas treningu w strugach deszczu. Cechy. Przyjemniejsze trenowanie przy dźwiękach z przetwornika akustycznego 13,5 mm.

Kiedy w ostatnich minutach treningu zacznie brakować Ci sił, czysty, pobudzający dźwięk pomoże wytrwać do końca. Czysta, wyraźna reprodukcja każdego szczegółu. Czułość 104 dB/mW i pasmo przenoszenia 17 — 22 000 Hz zapewniają czysty, szczegółowy dźwięk nawet przy wielkiej głośności.

Więcej swobody dzięki przewodowi o długości 1,2 m. Długość przewodu wystarcza do zapewnienia swobody ruchów na bieżni albo na ulicy. Zaimplementowany mikrofon. Zastosowany mikrofon uwalniający ręce w czasie rozmowy.

Odbieraj połączenia i wydawaj polecenia głosowe, nawet z telefonem bezpiecznie schowanym w kieszeni albo torbie. Wysokiej jakości mikrofon w przewodzie umożliwia łatwe odbieranie połączeń ze smartfonu.


☆ Sony MDR-V150 ☆

Sony MDR-V150 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-V150
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124a7eb2da47c78f2001211
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-V150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki odsłuchowe z odwracanymi nausznikami

Słuchawki DJ, obracane nauszniki, przetwornik akustyczny 30 mmEAN: 4905524806748
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: MDR-V150/WQ
Impedancja: 24 Ω
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: Brak informacji
Pasmo przenoszenia : 16 Hz – 22 000 kHz
Czułość: 98 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 2 m
Waga: 120 g
Pozostałe parametry: Moc (W): 0,5Wielkość przetwornika akustycznego (mm): 30,0Membrana: PETMagnes: FerrytOdwracane nausznikiTyp przewodu: przewód dwustronny z miedzy beztlenowej (OFC)Wtyk: Prosty wtyk UniMatch

☆ Sony MDR-ZX310AP ☆

Sony MDR-ZX310AP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX310AP
 • Ilość ofert: 20
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 534b8ca58e441ad927000008
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-ZX310AP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
intensywne brzmienie

konstrukcja zamknięta słuchawek Sony MDR-ZX310AP ogranicza przenikanie dźwięku na zewnątrz,
i zakłócanie muzyki przez odgłosy z otoczenia. Przyczynia się na dodatek do lepszej reprodukcji linii basu.
dzięki temu widocznie odczujesz każde uderzenie. Dynamiczne, zrównoważone rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
teraz nawet przy obfitej głośności możesz czuć większą głębię i czystość dźwięku.

konkretne uderzenie aktywne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
teraz choćby przy wielkiej głośności możesz czuć większą głębię i czystość dźwięku.
obfite, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne z konkretnymi magnesami ferrytowymi
wyśmienitą równowagę pomiędzy solidnym uderzeniem perkusji a precyzją reprodukcji gitarowych solówek.

W sam raz do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy pilot i mikrofon.
dzięki czemu możesz rozmawiać przez smartfon z systemem Android albo iPhone, mając wolne ręce.
dzięki czemu rozwiązaniu możesz wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne w każdym miejscu.

Zapakuj słuchawki i w drogę Słuchawki Sony MDR-ZX310AP zabierzesz wszędzie: dzięki przesuwnemu pałąkowi i obracanym nausznikom
łatwo schowasz je do torby albo walizki. Gdy chcesz zabrać słuchawki ze sobą w podróż, składana konstrukcja okazuje się potrzebna.

rewelacyjne wzornictwo Słuchawki Sony zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody i designu.
Każdy właściciel tych słuchawek może cieszyć się z ich efektownej stylistyki.
Oprócz walorów estetycznych Sony zadbało o wykorzystaneczność i wygodę.
Urządzenie zostało wyposażone w nieplączący się kabel.
Obrotowy mechanizm w obudowie umożliwia złożenie słuchawek na płasko co istotnie usprawnia ich transport.

 • konstrukcja słuchawek Nauszne zamknięte
 • Średnica membrany 30 mm
 • Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 24000 Hz
 • Impedancja słuchawek 24 Om
 • Czułość słuchawek 98 dB
 • wbudowany mikrofon Tak
 • Łączność Przewodowa
 • Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.
 • Długość kabla 1,2 m
 • uzupełniające dane Składana budowa
 • Pozłacany wtyk
 • Waga 125 g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.