Ranking Słuchawek HyperX – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki HyperX. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta HyperX jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HyperX Cloud Alpha ☆

HyperX Cloud Alpha Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Alpha
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e149b8482fff0f439866776
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Alpha - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HyperX™ Cloud Alpha to słuchawki o przełomowej dwukomorowej konstrukcji, gwarantującej pokaźniejszą wyrazistość dźwięku i mniej zniekształceń. Podwójne komory pozwalają oddzielić basy od tonów przeciętnych i wysokich, umożliwiając stosowne dostrojenie i czystsze, bardziej zrównoważone brzmienie.

Słuchawki Cloud Alpha wyśmienicie wpisują się w tradycję sprawności i komfortu produktów z rodziny HyperX. Zaimplementowano w nich specyficzną czerwoną piankę z pamięcią kształtu, dostosowywany pałąk i obicie z miękkiej i jeszcze bardziej bardziej sprężystej imitacji skóry.

Aluminiowy pałąk zapewnia wysoką odporność, a zgodnie z powszechnym oczekiwaniem graczy, Cloud Alpha potężny, odłączany kabel w wytrzymałym oplocie. Odłączany mikrofon z redukcją szumów dokumenty Discord i TeamSpeak.

zapewniają one swobodę komunikacji w grupie. Pilot zintegrowany z przewodem jest obsługiwany na wielu platformach, dzięki czemu użytkownicy PC, PS4, Xbox One™ oraz innych systemów zaopatrzonych w gniazdo jack 3,5 mm będą mogli swobodnie korzystać z pełnych możliwości słuchawek Cloud Alpha.

parametry standardowe Dwukomorowe przetworniki HyperX gwarantują bardziej wyrazisty dźwięk i mniej zniekształceń Wysoki komfort użycia, z którego słynie HyperX Wytrzymały, dostosowywany pałąk Odłączany kabel w oplocie z wygodnym pilotem do regulacji dźwięku Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów certyfikaty Discord i TeamSpeak™ Zgodność z wieloma platformami Więcej komór = mniej zniekształceń Dzięki zaimplementowaniu jednej komory dla basów i drugiej dla tonów przeciętnych i wysokich zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Alpha lepszą separację dźwięków i mniej zniekształceń.

unikatowy komfort i solidność HyperX obszerne nauszniki zestawu słuchawkowego Alpha są wyściełane jeszcze bardziej miękką i elastyczną imitacją skóry. A z myślą o posiadaczach obszerniejszych głów zaimplementowano szerszy, trwały pałąk z aluminium.

Odłączany przewód w oplocie ze zintegrowanym pilotem Zintegrowany pilot pozwala na regulację głośności i wyciszanie mikrofonu. Aby upewnić się,przewód jest właściwie podłączony, solidnie wepchnij wtyk do gniazda.

Zgodność z wieloma platformami Wszechstronny pakiet słuchawkowy Cloud Alpha współpracuje z komputerami, PS4™, Xbox One™ i innymi urządzeniami zaopatrzonymi w gniazdo 3,5 mm....


☆ HyperX Cloud Flight ☆

HyperX Cloud Flight Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Flight
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e149f2882fff0ad7586677b
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Flight - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Usłysz choćby najdrobniejszy szmer HyperX Cloud Flight to nowoczesne słuchawki gamingowe, eksponujące się nie tylko wysmakowanym wykończeniem. Doskonałej jakości parametry przekładają się na czysty i dynamiczny dźwięk, a wygodna konstrukcja jest gwarantem wygodnego wykorzystywania w trakcie niejednej rozgrywki.

Zachwyć się modelem HyperX Cloud Flight i zabierz go ze sobą na niejedną wirtualną przygodę. Nowoczesna technika Wysoka jakość dźwięku Słuchawki gamingowe HyperX Cloud Flight dysponują pasmem przenoszenia 20 ~ 20000 Hz oraz systemem stereo 2.0.

To połączenie gwarantuje jeszcze lepsze oddanie najróżniejszego typu dźwięków z otoczenia w trakcie rozgrywki. Obecność pasywnej redukcji hałasu zapewnia jeszcze pokaźniejszy realizm w trakcie rozgrywki.. Wyśmienita izolacjaDuże, wygodne w używaniu membrany 50 mm są gwarantem genialnej izolacji od dźwięków z otoczenia.

W połączeniu z czułością słuchawek na poziomie 196 dB, komplet audio zagwarantuje pełne zanurzenie w cyfrową rzeczywistość, bez względu na to co robią inni domownicy. Niezawodne połączenieZestaw słuchawkowy zagwarantuje graczowi nieustanne wrażenia audialne, dzięki bezusterkowemu połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz.

Zasięg na poziomie 20 metrów powoduje, że słuchawki są wygodne w wykorzystywaniu nie tylko w kontekście gamingu, lecz także stosowania zewnętrznego. Łatwe sterowanie Nauszne słuchawki gamingowe prędkie sterowanie parametrami pracy mikrofonu czy też samych słuchawek.

wystarczy skorzystać z prostego w obsłudze interfejsu, by ściszyć czy podgłośnić urządzenie. Oryginalne atrybuty innowacyjne wykonanieModel HyperX Cloud Flight posiada nauszniki obracane do 90 stopni, co zapewnia jeszcze lepsze dobranie do kształtu ucha i szyi.

Zamknięte nausznicę zapewniają możliwość całkowitego odcięcia się od świata zewnętrznego, a jednocześnie prawidłowo tłumią dźwięk dla osób z otoczenia. Dzięki słuchawkom można więc grać w godzinach wieczornych, bez obaw o obudzenie pozostałych domowników.

Mikrofon na pałąku Pozostań w stałym kontakcie z drużyną, dzięki wygodnym w obsłudze mikrofonowi na pałąku. Urządzenie pojemnościowe z trybem redukcji szumów gwarantuje najwyższą jakość rozmowy. Dodatkowym atutem elementu jest możliwość jego odpięcia w chwili, gdy gracz go nie potrzebuje.Wytrzymała bateria nadzwyczajnej jakości akumulator zaimplementowany w słuchawkach został wytwarzany z myślą o intensywnym gamingu.

Bateria jest więc w stanie wytrzymać bez ładowania choćby 30 godzin przy działającym podświetleniu LED. LEDowe wykończenie Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Flight posiadają ciekawe motywy podświetlane za pomocą specjalnej kontrolki.

Estetyczny komponent wykończenia nieprzeciętnie uzupełnia ten wyjątkowy pakiet audio, który sprawdzi się przy niejednym stanowisku gamingowym.


☆ HyperX Cloud Orbit S ☆

HyperX Cloud Orbit S Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Orbit S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e300c0c82fff0eb6d5f719c
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Orbit S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy dla graczy HyperX Cloud OrbitZestaw HyperX Cloud Orbit przeniesie Cię do innego rozmiaru dźwięku wysokiej jakości, wykorzystując ortodynamiczne przetworniki magnetyczne Audeze i technikę audio 3D Waves Nx.

Superszybkie pasmo przenoszenia i wytrzymałość na zniekształcenia ortodynamicznych przetworników magnetycznych 100 mm pozwalają cieszyć się dźwiękiem o zapierającej dech w piersiach wyrazistości i niesłychanej precyzyjności odwzorowania.

technika dźwięku 3D generuje trójwymiarowy pejzaż dźwiękowy, dzięki któremu zestaw Cloud Orbit zagwarantuje bardziej realistyczne doznania akustyczne z ultradokładną lokalizacją dźwięków. Pakiet słuchawkowy ma trzy odłączane przewody o rozmaitych wtyczkach, pozwalające na stworzenie wymarzonej konfiguracji dźwięku 3D o niesłychanych wrażeniach niezależnie od tego, czy grasz na komputerze PC, konsoli Xbox One, PS4, czy na urządzeniu mobilnym.technika śledzenia ruchów głowy Waves NxCloud Orbit S śledzi nawet najmniejsze ruchy głowy prawie 1000 razy na sekundę, by umożliwić pełne zanurzenie się w dźwięku.

technika śledzenia ruchów głowy stabilizuje środowiska w grze, aby zapewnić dokładną lokalizację dźwięku. Pozwala to słuchać dźwięku w grze w jego najistotniej realistycznej formieGłówne właściwości: Ortodynamiczne przetworniki magnetyczne Audeze 100 mm Realistyczny dźwięk 3D Waves Nx technika śledzenia ruchów głowy Waves Nx przewód USB-A, kabel USB-C i przewód 3,5 mm (4 pola) w komplecie Zgodne z komputerami PC, PS4, konsolami Xbox One, komputerami Mac urządzeniami przenośnymi, konsolami Nintendo Switch.

Akcesoria w komplecie: przewód USB-A kabel USB-C przewód audio 3.5 mm Pozostałe atrybuty:...


☆ HyperX Cloud Alpha S ☆

HyperX Cloud Alpha S Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Alpha S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e2ffee88e441aa2c3469ee2
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Alpha S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wzbogacony o dźwięk przestrzenny i dostosowywane basy. Pakiet słuchawkowy HyperX Cloud Alpha™ S jest udoskonaleniem przełomowego modelu Cloud Alpha, wyposażonym w specjalnie dostosowany wirtualny dźwięk przestrzenny HyperX 7.1*.

zastosowany mikser umożliwia włączanie dźwięku przestrzennego i dostosowywanie poziomu dźwięku gry i rozmowy bez klikania żadnych poleceń. Na nausznikach umieściliśmy suwaki do regulacji basów, przy pomocy których ustawisz własne brzmienie.

zestaw słuchawkowy Cloud Alpha S proponuje te same dwukomorowe przetworniki, które redukują zniekształcenia i podnoszą czystość dźwięku, jak dodatkowo legendarny komfort HyperX osiągnięty dzięki nausznikom z pianki zapamiętującej zarys – dzisiaj pokrytej dopełniającą imitacją skóry przepuszczającą powietrze.

Specjalnie przypasowany dźwięk przestrzenny HyperX 7.1* Suwaki do regulacji basów Dwukomorowe przetworniki HyperX Regulacja względnej głośności gry i rozmowy wyjątkowy komfort HyperX Trwały aluminiowy pałąk progresywny mikser dźwięku Odłączany mikrofon z tłumieniem hałasu i kablem w oplocie * Efekt wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 w formie dwukanałowego sygnału stereo skonwertowanego dla słuchawek stereofonicznych.


☆ HyperX Cloud II ☆

HyperX Cloud II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud II
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5658408f82fff070a3000a3f
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
wygodna wyrazistość dźwięku. Pakiet słuchawkowy HyperX™ Cloud II zaopatrzono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, gwarantując tak nadzwyczajną jakość audio Hi-Fi w trakcie gry, iż od razu usłyszysz diametralną różnicę. Eksploruj świat pełen detali, niedostępny dotąd żadnym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze... Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego przez mikrofon oraz w prosty sposób włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround lub pochodzący z mikrofonu. Ten progresywny pakiet słuchawkowy wytwarza dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround1, zezwalając uzyskać niespotykaną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń. Zlokalizuj przeciwników w trakcie gry, choćby jeśli ich jeszcze nie widzisz, i zaatakuj jako pierwszy. Działanie zestawu słuchawkowego bazuje w pełni na rozwiązaniach sprzętowych i technologii plug and play, bez konieczności używania żadnych sterowników. Znakomity do gier Mikrofon zestawu HyperX Cloud II posiada funkcję cyfrowej poprawy jakości dźwięku i redukcji szumów, z automatycznym sterowaniem wzmocnieniem i redukcją echa przystępnymi dzięki karcie dźwiękowej USB. Rozwiązania te powodują, iż głos jest wyraźnie bardziej wyrazisty, a szumy otoczenia zostają wytłumione. Głos jest automatycznie wzmacniany, gdy dźwięki w grze stają się donośniejsze, co zagwarantuje słuszną komunikację pomiędzy członkami drużyny i wymianę danych w trakcie nawet najmocniej dynamicznych walk. Zestaw HyperX Cloud II atest TeamSpeak i został zoptymalizowany pod kątem współpracy z programem Skype i innymi wiodącymi aplikacjami komunikacyjnymi. Zaawansowany moduł sterujący audio Do włączania i wyłączania dźwięku 7.1 Surround służy specjalny przycisk. Wygodę obsługi podnosi w dodatku oddzielne sterowanie głośnością dźwięku w słuchawkach i rejestrowanego poprzez mikrofon. Zastosowana karta dźwiękowa DSP wzmacnia dźwięki i głos gracza, gwarantując najwyższą jakość audio Hi-Fi w trakcie gry. Standard dźwięku 7.1 Virtual Surround Wirtualny dźwięk otaczający pozwala uzyskać nieporównaną przestrzenność i głębię, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych wrażeń. Funkcja plug and play oznacza, że nie jest wymagana instalacja żadnych sterowników. Wspaniała jakość dźwięku komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest zgodny ze standardem Hi-Fi i został zaopatrzony w 53-milimetrowe sterowniki, gwarantujące najwyższą jakość dźwięku w trakcie gry i w zastosowaniach mistrzowskich. Wyrazisty dźwięk w zakresie niskich, przeciętnych i wysokich tonów i wzmocnienie basów stwarza niezapomniane wrażenia w trakcie gry. Mikrofon z funkcją cyfrowej poprawy jakości dźwięku użycie modułu sterującego USB udostępnia funkcję redukcji szumów, samoczynne sterowanie wzmocnieniem i redukcję echa. Głos gracza jest bardziej wyraźny, a szumy tła zredukowane, co polepsza ogólną jakość dźwięku rejestrowanego przez mikrofon. Odłączany mikrofon z łatwością podłączyć przed rozpoczęciem gry lub odłączyć, żeby słuchać muzyki. Atest Teamspeak producent Teamspeak potwierdza wyrazistość, czystość i nieprzeciętną jakość głosu użytkownika i reprodukowanego dźwięku. W trakcie badań nie wykryto żadnego słyszalnego echa, szumów tła ani zniekształceń głosu. Inne kompatybilne programy komunikacyjne to między innymi Skype, Mumble i Ventrilo. Podwyższony komfort pakiet słuchawkowy HyperX Cloud II jest wyposażony w poduszki z pianki zapamiętującej zarys i wymienne nauszniki, dopasowane do zmiennych profili dźwiękowych i stworzone z zróżnicowanych materiałów. Optymalizacja dla profesjonalnych graczy HyperX Cloud II jest oficjalnym zestawem słuchawkowym organizacji Intel Extreme Masters i udostępnia niespotykany komfort grania i jakość doświadczeń dźwiękowych w trakcie pracy z komputerami PC i Mac, a także konsolami. Zamknięte nauszniki pasywnie redukują szumy, więc gracz może się kompletnie skupić na rozgrywce. Oryginalny design z lepszymi akcesoriami pakiet słuchawkowy HyperX Cloud II jest sprzedawany ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami: adapterem samolotowym, nausznikami skórzanymi i welurowymi i torbą {pomocn|przydatn)ą w każdej podróży.

☆ HyperX Cloud Stinger Core ☆

HyperX Cloud Stinger Core Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Stinger Core
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e147dfe82fff093448664eb
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki Headset

☆ HyperX Cloud Stinger Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Gotowość do gry: Słuchawki bezprzewodowe z dźwiękiem przestrzennym DTS Headphone:X Doświadcz bezprzewodowej wolności i dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X[1] w cenie, która jest trudna do pobicia. HyperX Cloud Stinger Core to lekki komplet słuchawkowy do gier z wspaniałą jakością dźwięku w wytrzymałym, bezawaryjnym komplecie.

Mikrofon z funkcją redukcji zakłóceń umożliwia prowadzenie rozmów ze znajomymi i gwarantuje wyraźną komunikację z drużyną. Cloud Stinger Core ma w dodatku wbudowane elementy sterujące, dzięki czemu można regulować głośność słuchawek z nausznika oraz komfortowy mikrofon z funkcją wyciszania przez obrócenie.

Połączenie bezprzewodowe klasy gamingowej Wolność od kabli dzięki bezprzewodowemu połączeniu 2,4 GHz. Słuchawki DTS Headphone:X[1] z dźwiękiem przestrzennym technika DTS Spatial Audio, dzięki dokładnej lokalizacji dźwięku i wirtualnej scenie dźwiękowej 3D, pomoże Ci powiększyć przewagę i zanurzyć się w dźwięku.

Lekkość i komfort Graj dłużej przy użyciu tego lekkiego zestawu słuchawkowego, który wyposażono w miękkie, przewiewne poduszki. Porywająca jakość dźwięku w grach Zamknięte nauszniki pomagają blokować szumy, a przetworniki 40 mm i umocnione basy pozwalają zagłębić się w grę.

regulowane stalowe suwaki bezawaryjne i wytrzymałe suwaki zezwalają na odpowiednią regulację i komfort. Zastosowana regulacja dźwięku wygodne komponenty do regulacji dźwięku zintegrowane z przewodem dostosowywanie dźwięku bez konieczności zagłębiania się w menu systemowe.

Mikrofon z funkcją tłumienia hałasu, wyciszony, gdy ramię jest podniesione elastyczny, tłumiący szumy mikrofon gwarantuje wyraźną komunikację z innymi graczami i pozwala na natychmiastowe wyciszenie po podniesieniu.


☆ HyperX Cloud Stinger ☆

HyperX Cloud Stinger Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Stinger
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5876051682fff0a71227fa91
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Stinger - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger™ spodoba się graczom poszukującym lekkich i komfortowych w obsłudze słuchawek oferujących nieprzeciętnej jakości dźwięk i maksimum komfortu. Ważący zaledwie 275 gramów zestaw można zawiesić na szyi, a nauszniki obracające się o 90 stopni zapewnią jeszcze lepsze przypasowanie. Przetworniki kierunkowe o średnicy 50 mm kierują dźwięk bezpośrednio do ucha, co zagwarantuje precyzję odwzorowania dźwięków i jakość audio, którą pokocha każdy gracz. A w trakcie przeciągających się rozgrywek komfort zapewnia najwyższej jakości pianka zapamiętująca zarys oryginalna dla marki HyperX. Funkcja Lekki zestaw słuchawkowy z nausznikami obracanymi o 90 poziomów Kierunkowe przetworniki o średnicy 50 mm skrupulatnie odwzorowują dźwięki Pianka zapamiętująca zarys niepowtarzalna dla marki HyperX Regulacja wysokości pałąka stalowym suwakiem instynktowne sterowanie głośnością na słuchawce Mikrofon z funkcją redukcji szumów, wyciszony, gdy ramię jest podniesione Zgodność z wieloma platformami Nauszniki obracane o 90° Nauszniki zestawu słuchawkowego HyperX Cloud Stinger obracają się o 90 poziomów, by lepiej zespolić się do szyi. Dzisiaj możesz grać przez dużo godzin. Wygodna lekkość Ważący zaledwie 275 gramów komplet HyperX Cloud Stinger perfekcyjnie sprawdza się w trakcie przeciągających się rozgrywek. Kierunkowe przetworniki o średnicy 50 mm dokładnie odwzorowują dźwięki Przetworniki o średnicy 50 mm są ustawione równolegle do uszu i kierują dźwięk bezpośrednio do nich, zapewniając w ten sposób jakość dźwięku, którą pokocha każdy gracz. Pianka zapamiętująca zarys unikalna dla firmy HyperX Pełnię komfortu w trakcie wielu godzin grania zapewnia unikalna dla marki HyperX pianka zapamiętująca zarys. Regulacja wysokości pałąka stalowym suwakiem budowa i wysoka jakość stalowego suwaka regulującego wysokość pałąka gwarantują jego wytrzymałość i stabilność. Intuicyjne sterowanie głośnością na słuchawce zamek regulacji głośności pozostał umieszczony u dołu prawej słuchawki. prosto zmienić natężenie dźwięku. Mikrofon z funkcją redukcji szumów, wyciszony, gdy ramię jest podniesione wygodne wyciszanie mikrofonu – wystarczy podnieść ramię pionowo do góry. W zestawie słuchawkowym HyperX Cloud Stinger zastosowano funkcję pasywnej redukcji szumów, która tłumi dźwięki otoczenia i ułatwia widoczniejszą reprodukcję głosu gracza. Pakiet certyfikat TeamSpeak i Discord i jest kompatybilny z innymi wiodącymi komunikatorami internetowymi, np. Skype, RaidCall i Ventrilo. Zgodność z wieloma platformami zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger jest kompatybilny z komputerami PC, konsolami Xbox One, PS4™, Wii U™ oraz urządzeniami przenośnymi. Jest wyposażony w pojedynczy wtyk stereo 3,5 mm (4 pola) i przedłużacz do komputera z wtykami 3,5 mm do gniazd dźwięku stereo i mikrofonu. Posiadacze tego zestawu mogą radować się tym samym komfortem i wyrazistym dźwię...

☆ HyperX CloudX Stinger ☆

HyperX CloudX Stinger Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX CloudX Stinger
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1482ab2da47c1044a50528
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX CloudX Stinger - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów mikrofonu:tak;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,3 m;Gwarancja:24 miesiące;dane dodatkowe:komplet słuchawkowy z dokumentem Xbox, obracane nauszniki o 90 stopni, regulacja wysokości pałąka trwałymi stalowymi suwakami, mikrofon z funkcją redukcji szumów i wyciszania poprzez podniesienie;Kod Producenta:HX-HSCSX-BK/WW;Kolor:czarny;Kolor:czarno-zielony;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):Cloud Stinger;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:50 Hz - 18 kHz;Pasmo przenoszenia:18 Hz - 28 kHz;Platforma:Xbox One;pasuje do:Xbox One;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm;rodzaj podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ HyperX CloudX Chat ☆

HyperX CloudX Chat Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX CloudX Chat
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e4d339b2da47c26c3a1450a
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX CloudX Chat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,3 m;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:komplet słuchawkowy z dokumentem Xbox, krystalicznie czysty dźwięk rozmów, lekka, wygodna, dwustronna budowa, wygodna regulacja dźwięku na przewodzie, elektretowy mikrofon objętościowy;Kod Producenta:HX-HSCCHX-BK/WW;Kolor:czarny;Kolor:czarno-zielony;budowa:otwarte;Model (wariantowanie):Cloud Chat;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:50 Hz - 18 kHz;Pasmo przenoszenia:50 Hz - 10 kHz;Platforma:Xbox One;nadaje się do:Xbox One;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;rodzaj podłączenia:jack 3,5 mm;wariant podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ HyperX Cloud MIX ☆

HyperX Cloud MIX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud MIX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1498fb8e441a584c07407c
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud MIX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HyperX Cloud MIX Przewodowy zestaw słuchawkowy do gier + Bluetooth HyperX Cloud MIX™ to wszechstronny, przewodowy komplet słuchawkowy do gier, którego można używać także jako lekkich słuchawek Bluetooth do sprzętów mobilnych.

Przy połączeniu przewodowym słuchawki emitują dźwięk o wysokiej rozdzielczości w paśmie od 10Hz do 40kHz – usłyszysz więc wszystkie szczegóły i niuanse gier i muzyki, które wcześniej mogły ci umknąć. A kiedy wracasz do rzeczywistości, odłącz kabel i używaj bezprzewodowego połączenia Bluetooth®: bateria starczy nawet na 20 godzin rozmów.

Dwukomorowe przetworniki o średnicy 40mm, specjalnie zaprojektowane dla HyperX, separują basy od średnich i wysokich tonów, redukując zniekształcenia i emitując czystszy dźwięk. Dzięki wytrzymałej ramie z aluminium pakiet słuchawkowy Cloud MIX zniesie wszelkie trudy eksploatacji i podróży.

choćby gdy grasz do późnej nocy lub do białego rana, miękka, zapamiętująca zarys pianka nauszników zapewni ci komfort, który jest znakiem rozpoznawczym firmy HyperX. Pakiet Cloud MIX zaopatrzono w dwa mikrofony: jeden odłączany, na ruchomym ramieniu, a drugi zaimplementowany, wykorzystywany w trybie Bluetooth.

Zintegrowany pilot pozwala na intuicyjne sterowanie dźwiękiem na komputerze i konsoli do gier. Pakiet posiada także wbudowane przyciski używane w trybie bezprzewodowym. Można go podłączyć przewodem do maszyn wyposażonych w gniazdo 3,5mm, a w trybie bezprzewodowym jest zgodny z urządzeniami multimedialnymi obsługującymi technikę Bluetooth.

Wysokiej klasy przewodowy pakiet słuchawkowy do gier z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości komplet słuchawkowy Cloud MIX ma dokument Hi-Res Audio i emituje wyśmienicie nasycony dźwięk o wysokiej rozdzielczości w paśmie od 10Hz do 40kHz.

Usłyszysz zupełnie nową głębię i subtelne niuanse, a muzyka i światy gier zabrzmią o mnóstwo bardziej realistycznie. Wolność bezprzewodowego łącza Bluetooth Odłącz kabel i korzystaj z zestawu słuchawkowego bezprzewodowo choćby poprzez 20 godzin3 dzięki technologii Bluetooth.

Dwukomorowe przetworniki HyperX redukują zniekształcenia Oddzielenie niskich częstotliwości od przeciętnego i wysokiego pasma zagwarantuje czystszy, skrupulatniej odwzorowany dźwięk. Wyjątkowy komfort i odporność HyperX Nauszniki słuchawek Cloud MIX, wytworzone z gęstej, zapamiętującej kształt pianki i pokryte miękką, rozciągliwą imitacją skóry, pozostaną wygodne choćby wtedy, gdy grasz poprzez mnóstwo długich godzin.

Wytrzymała aluminiowa rama zniesie wszelkie trudy codziennej eksploatacji. Dwa mikrofony: zastosowany i odłączany na ruchomym ramieniu Odłączany mikrofon na elastycznym ramieniu ma certyfikaty Discord i TeamSpeak™, a także jest zgodny z aplikacjami Skype™ i Mumble.

Inne Rankingi:  Małe Słuchawki

W trybie Bluetooth możesz odłączyć ten mikrofon i dla pokaźniejszej wygody używać mikrofonu zaimplementowanego....


Najtańsze Słuchawki HyperX – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek HyperX. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ HyperX CloudX Chat ☆

HyperX CloudX Chat Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX CloudX Chat
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e4d339b2da47c26c3a1450a
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX CloudX Chat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,3 m;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:komplet słuchawkowy z certyfikatem Xbox, przejrzyście czysty dźwięk rozmów, lekka, wygodna, dwustronna budowa, komfortowa regulacja dźwięku na przewodzie, elektretowy mikrofon objętościowy;Kod Producenta:HX-HSCCHX-BK/WW;Kolor:czarny;Kolor:czarno-zielony;konstrukcja:otwarte;Model (wariantowanie):Cloud Chat;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:50 Hz - 18 kHz;Pasmo przenoszenia:50 Hz - 10 kHz;Platforma:Xbox One;nadaje się do:Xbox One;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;wariant podłączenia:jack 3,5 mm;wariant podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ HyperX Cloud Stinger Core ☆

HyperX Cloud Stinger Core Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Stinger Core
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e147dfe82fff093448664eb
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Stinger Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Gotowość do gry: Słuchawki bezprzewodowe z dźwiękiem przestrzennym DTS Headphone:X Doświadcz bezprzewodowej wolności i dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X[1] w cenie, która jest skomplikowana do pobicia. HyperX Cloud Stinger Core to lekki zestaw słuchawkowy do gier z wyśmienitą jakością dźwięku w wytrzymałym, bezawaryjnym zestawie.

Mikrofon z funkcją redukcji zakłóceń umożliwia prowadzenie rozmów ze znajomymi i zagwarantuje wyraźną komunikację z drużyną. Cloud Stinger Core ma w dodatku wbudowane części sterujące, dzięki temu można regulować głośność słuchawek z nausznika, a także komfortowy mikrofon z funkcją wyciszania poprzez obrócenie.

Połączenie bezprzewodowe klasy gamingowej Wolność od kabli dzięki bezprzewodowemu połączeniu 2,4 GHz. Słuchawki DTS Headphone:X[1] z dźwiękiem przestrzennym technika DTS Spatial Audio, dzięki skrupulatnej lokalizacji dźwięku i wirtualnej scenie dźwiękowej 3D, pomoże Ci zwiększyć przewagę i zanurzyć się w dźwięku.

Lekkość i komfort Graj dłużej przy użyciu tego lekkiego zestawu słuchawkowego, który wyposażono w miękkie, przewiewne poduszki. Porywająca jakość dźwięku w grach Zamknięte nauszniki pomagają blokować szumy, a przetworniki 40 mm i usztywnione basy pozwalają zagłębić się w grę.

regulowane stalowe suwaki bezusterkowe i wytrzymałe suwaki umożliwiają odpowiednią regulację i komfort. Wbudowana regulacja dźwięku wygodne elementy do regulacji dźwięku zintegrowane z przewodem dostosowywanie dźwięku bez konieczności zagłębiania się w menu systemowe.

Mikrofon z funkcją tłumienia hałasu, wyciszony, gdy ramię jest podniesione sprężysty, tłumiący szumy mikrofon gwarantuje wyraźną komunikację z innymi graczami i umożliwia natychmiastowe wyciszenie po podniesieniu.


☆ HyperX CloudX Stinger ☆

HyperX CloudX Stinger Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX CloudX Stinger
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1482ab2da47c1044a50528
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX CloudX Stinger - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów mikrofonu:tak;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,3 m;Gwarancja:24 miesiące;informacje dodatkowe:komplet słuchawkowy z dokumentem Xbox, obracane nauszniki o 90 stopni, regulacja wysokości pałąka trwałymi stalowymi suwakami, mikrofon z funkcją redukcji szumów i wyciszania przez podniesienie;Kod Producenta:HX-HSCSX-BK/WW;Kolor:czarny;Kolor:czarno-zielony;konstrukcja:zamknięte;Model (wariantowanie):Cloud Stinger;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:50 Hz - 18 kHz;Pasmo przenoszenia:18 Hz - 28 kHz;Platforma:Xbox One;nadaje się do:Xbox One;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:jack 3,5 mm;wariant podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ HyperX Cloud Stinger ☆

HyperX Cloud Stinger Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Stinger
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5876051682fff0a71227fa91
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Stinger - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pakiet słuchawkowy HyperX Cloud Stinger™ spodoba się graczom poszukującym lekkich i wygodnych w obsłudze słuchawek proponujących nadzwyczajnej jakości dźwięk i maksimum komfortu. Ważący zaledwie 275 gramów pakiet można zawiesić na szyi, a nauszniki obracające się o 90 stopni zapewnią jeszcze lepsze dopasowanie. Przetworniki kierunkowe o średnicy 50 mm kierują dźwięk bezpośrednio do ucha, co zapewnia precyzję odwzorowania dźwięków i jakość audio, którą pokocha każdy gracz. A podczas przeciągających się rozgrywek komfort gwarantuje najwyższej jakości pianka zapamiętująca zarys unikalna dla marki HyperX. Funkcja Lekki komplet słuchawkowy z nausznikami obracanymi o 90 poziomów Kierunkowe przetworniki o średnicy 50 mm starannie odwzorowują dźwięki Pianka zapamiętująca kształt oryginalna dla producenta HyperX Regulacja wysokości pałąka stalowym suwakiem intuicyjne sterowanie głośnością na słuchawce Mikrofon z funkcją redukcji szumów, wyciszony, gdy ramię jest podniesione Zgodność z wieloma platformami Nauszniki obracane o 90° Nauszniki zestawu słuchawkowego HyperX Cloud Stinger obracają się o 90 stopni, by lepiej zespolić się do szyi. Dzisiaj możesz grać poprzez dużo godzin. Wygodna lekkość Ważący zaledwie 275 gramów komplet HyperX Cloud Stinger wspaniale sprawdza się w trakcie przeciągających się rozgrywek. Kierunkowe przetworniki o średnicy 50 mm precyzyjnie odwzorowują dźwięki Przetworniki o średnicy 50 mm są ustawione równolegle do uszu i kierują dźwięk bezpośrednio do nich, gwarantując w ten sposób jakość dźwięku, którą pokocha każdy gracz. Pianka zapamiętująca kształt oryginalna dla producenta HyperX Pełnię komfortu podczas wielu godzin grania gwarantuje niepowtarzalna dla marki HyperX pianka zapamiętująca zarys. Regulacja wysokości pałąka stalowym suwakiem konstrukcja i wysoka jakość stalowego suwaka regulującego wysokość pałąka zapewniają jego wytrzymałość i stabilność. Instynktowne sterowanie głośnością na słuchawce zamek błyskawiczny regulacji głośności pozostał umieszczony na dole prawej słuchawki. z łatwością zmienić natężenie dźwięku. Mikrofon z funkcją redukcji szumów, wyciszony, gdy ramię jest podniesione wygodne wyciszanie mikrofonu – wystarczy podnieść ramię pionowo do góry. W pakiecie słuchawkowym HyperX Cloud Stinger zastosowano funkcję pasywnej redukcji szumów, która tłumi dźwięki otoczenia i usprawnia znaczniejszą reprodukcję głosu gracza. Zestaw dokument TeamSpeak i Discord i jest kompatybilny z innymi wiodącymi komunikatorami internetowymi, np. Skype, RaidCall i Ventrilo. Zgodność z wieloma platformami komplet słuchawkowy HyperX Cloud Stinger jest kompatybilny z komputerami PC, konsolami Xbox One, PS4™, Wii U™ oraz urządzeniami przenośnymi. Jest wyposażony w pojedynczy wtyk stereo 3,5 mm (4 pola) i przedłużacz do komputera z wtykami 3,5 mm do gniazd dźwięku stereo i mikrofonu. Posiadacze tego zestawu mogą radować się tym samym komfortem i wyraźnym dźwię...

☆ HyperX Cloud Alpha ☆

HyperX Cloud Alpha Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Alpha
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e149b8482fff0f439866776
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Alpha - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HyperX™ Cloud Alpha to słuchawki o bezprecedensowej dwukomorowej konstrukcji, gwarantującej pokaźniejszą wyrazistość dźwięku i mniej zniekształceń. Podwójne komory pozwalają oddzielić basy od tonów przeciętnych i wysokich, umożliwiając optymalne dostrojenie i czystsze, bardziej zrównoważone brzmienie.

Słuchawki Cloud Alpha genialnie wpisują się w tradycję skuteczności i komfortu produktów z rodziny HyperX. Zaimplementowano w nich charakterystyczną czerwoną piankę z pamięcią kształtu, dostosowywany pałąk oraz obicie z miękkiej i jeszcze bardziej bardziej elastycznej imitacji skóry.

Aluminiowy pałąk gwarantuje wysoką trwałość, a zgodnie z powszechnym oczekiwaniem graczy, Cloud Alpha solidny, odłączany kabel w wytrzymałym oplocie. Odłączany mikrofon z redukcją szumów certyfikaty Discord i TeamSpeak.

zapewniają one swobodę komunikacji w grupie. Pilot zintegrowany z przewodem jest obsługiwany na wielu platformach, dzięki czemu użytkownicy PC, PS4, Xbox One™, a także innych systemów wyekwipowanych w gniazdo jack 3,5 mm będą mogli swobodnie korzystać z pełnych możliwości słuchawek Cloud Alpha.

cechy specyficzne Dwukomorowe przetworniki HyperX zapewniają bardziej wyrazisty dźwięk i mniej zniekształceń Wysoki komfort wykorzystania, z którego słynie HyperX Wytrzymały, dostosowywany pałąk Odłączany przewód w oplocie z wygodnym pilotem do regulacji dźwięku Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów certyfikaty Discord i TeamSpeak™ Zgodność z wieloma platformami Więcej komór = mniej zniekształceń Dzięki zastosowaniu jednej komory dla basów i drugiej dla tonów średnich i wysokich pakiet słuchawkowy HyperX Cloud Alpha udoskonaloną separację dźwięków i mniej zniekształceń.

unikatowy komfort i trwałość HyperX spore nauszniki zestawu słuchawkowego Alpha są wyściełane jeszcze bardziej miękką i sprężystą imitacją skóry. A z myślą o posiadaczach większych głów zaimplementowano szerszy, trwały pałąk z aluminium.

Odłączany przewód w oplocie ze zintegrowanym pilotem Zintegrowany pilot zezwala na regulację głośności i wyciszanie mikrofonu. Żeby upewnić się,przewód jest właściwie podłączony, potężnie wepchnij wtyk do gniazda.

Zgodność z wieloma platformami Wszechstronny zestaw słuchawkowy Cloud Alpha współpracuje z komputerami, PS4™, Xbox One™ i innymi urządzeniami wyekwipowanymi w gniazdo 3,5 mm....


☆ HyperX Cloud II ☆

HyperX Cloud II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud II
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5658408f82fff070a3000a3f
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
wygodna wyraźność dźwięku. Pakiet słuchawkowy HyperX™ Cloud II zaopatrzono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, zapewniając tak doskonałą jakość audio Hi-Fi podczas gry, że od razu usłyszysz diametralną różnicę. Eksploruj świat pełen detali, niedostępny dotąd żadnym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze... Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego przez mikrofon, a także w prosty sposób włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround albo pochodzący z mikrofonu. Ten innowacyjny pakiet słuchawkowy buduje dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround1, pozwalając uzyskać niezrównaną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń. Zlokalizuj przeciwników w trakcie gry, nawet jeśli ich jeszcze nie widzisz, i zaatakuj jako pierwszy. Działanie zestawu słuchawkowego bazuje w pełni na rozwiązaniach sprzętowych i technologii plug and play, bez konieczności wykorzystywania żadnych sterowników. Znakomity do gier Mikrofon zestawu HyperX Cloud II posiada funkcję cyfrowej poprawy jakości dźwięku i redukcji szumów, z automatycznym sterowaniem wzmocnieniem i redukcją echa przystępnymi dzięki karcie dźwiękowej USB. Rozwiązania te wywołują, że głos jest widocznie bardziej wyraźny, a szumy otoczenia zostają wytłumione. Głos jest automatycznie wzmacniany, gdy dźwięki w grze stają się donośniejsze, co zagwarantuje optymalną komunikację między członkami drużyny oraz zamianę informacji w trakcie choćby najmocniej energicznych walk. Komplet HyperX Cloud II dokument TeamSpeak i został zoptymalizowany pod kątem współpracy z programem Skype i innymi wiodącymi aplikacjami komunikacyjnymi. Nowoczesny moduł sterujący audio Do włączania i wyłączania dźwięku 7.1 Surround służy specjalny przycisk. Wygodę obsługi podwyższa w dodatku oddzielne sterowanie głośnością dźwięku w słuchawkach i rejestrowanego poprzez mikrofon. Wbudowana karta dźwiękowa DSP wzmacnia dźwięki i głos gracza, gwarantując najwyższą jakość audio Hi-Fi w trakcie gry. Standard dźwięku 7.1 Virtual Surround Wirtualny dźwięk otaczający pozwala uzyskać nieprzeciętną przestrzenność i głębię, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych wrażeń. Funkcja plug and play oznacza, że nie jest wymagana instalacja żadnych sterowników. Znakomita jakość dźwięku pakiet słuchawkowy HyperX Cloud II jest zgodny ze standardem Hi-Fi i pozostał wyposażony w 53-milimetrowe sterowniki, gwarantujące najwyższą jakość dźwięku podczas gry, a także w użyciach profesjonalnych. Wyrazisty dźwięk w zakresie niskich, średnich i wysokich tonów oraz wzmocnienie basów tworzy niezapomniane wrażenia podczas gry. Mikrofon z funkcją cyfrowej poprawy jakości dźwięku użycie modułu sterującego USB udostępnia funkcję redukcji szumów, automatyczne sterowanie wzmocnieniem i redukcję echa. Głos gracza jest bardziej wyrazisty, a szumy tła zredukowane, co ulepsza ogólną jakość dźwięku rejestrowanego przez mikrofon. Odłączany mikrofon łatwo podłączyć przed rozpoczęciem gry albo odłączyć, aby słuchać muzyki. Atest Teamspeak firma Teamspeak potwierdza wyrazistość, czystość i idealną jakość głosu użytkownika i reprodukowanego dźwięku. Podczas badań nie wykryto żadnego słyszalnego echa, szumów tła ani zniekształceń głosu. Inne kompatybilne programy komunikacyjne to pomiędzy innymi Skype, Mumble i Ventrilo. Podwyższony komfort pakiet słuchawkowy HyperX Cloud II jest wyekwipowany w poduszki z pianki zapamiętującej zarys i wymienne nauszniki, dostosowane do zmiennych profili dźwiękowych i wyprodukowane z zróżnicowanych materiałów. Optymalizacja dla fachowych graczy HyperX Cloud II jest oficjalnym zestawem słuchawkowym organizacji Intel Extreme Masters i udostępnia niespotykany komfort grania i jakość doświadczeń dźwiękowych podczas pracy z komputerami PC i Mac, a także konsolami. Zamknięte nauszniki pasywnie redukują szumy, więc gracz może się w całości skupić na rozgrywce. Unikalny design z ulepszonymi akcesoriami zestaw słuchawkowy HyperX Cloud II jest sprzedawany ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami: adapterem samolotowym, nausznikami skórzanymi i welurowymi, a także torbą {pomocn|przydatn)ą w każdej podróży.

☆ HyperX Cloud Flight ☆

HyperX Cloud Flight Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Flight
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e149f2882fff0ad7586677b
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne do 400 zł

☆ HyperX Cloud Flight - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Usłysz choćby najdrobniejszy szmer HyperX Cloud Flight to postępowe słuchawki gamingowe, wyróżniające się nie tylko wykwintnym wykończeniem. Perfekcyjnej jakości właściwości przekładają się na czysty i dynamiczny dźwięk, a komfortowa konstrukcja jest gwarantem wygodnego użytkowania w trakcie niejednej rozgrywki.

Zachwyć się modelem HyperX Cloud Flight i zabierz go ze sobą na niejedną wirtualną przygodę. Postępowa technika Wysoka jakość dźwięku Słuchawki gamingowe HyperX Cloud Flight dysponują pasmem przenoszenia 20 ~ 20000 Hz oraz systemem stereo 2.0.

To połączenie zapewnia jeszcze lepsze oddanie różnego rodzaju dźwięków z otoczenia podczas rozgrywki. Obecność pasywnej redukcji hałasu gwarantuje jeszcze większy realizm w trakcie rozgrywki.. Perfekcyjna izolacjaDuże, wygodne w używaniu membrany 50 mm są gwarantem doskonałej izolacji od dźwięków z otoczenia.

W połączeniu z czułością słuchawek na poziomie 196 dB, pakiet audio gwarantuje pełne zanurzenie w cyfrową rzeczywistość, bez względu na to co robią inni domownicy. Bezawaryjne połączenieZestaw słuchawkowy gwarantuje graczowi nieustanne wrażenia audialne, dzięki niezawodnemu połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz.

Zasięg na poziomie 20 metrów powoduje, że słuchawki są wygodne w użytkowaniu nie tylko w kontekście gamingu, lecz także użytku zewnętrznego. Nieskomplikowane sterowanie Nauszne słuchawki gamingowe prędkie sterowanie parametrami pracy mikrofonu czy również samych słuchawek.

starczy skorzystać z prostego w obsłudze interfejsu, by ściszyć czy podgłośnić urządzenie. Oryginalne parametry innowacyjne wykonanieModel HyperX Cloud Flight posiada nauszniki obracane do 90 poziomów, co gwarantuje jeszcze lepsze dostosowanie do kształtu ucha i szyi.

Zamknięte nausznicę zapewniają możliwość całkowitego odcięcia się od świata zewnętrznego, a równocześnie prawidłowo tłumią dźwięk dla osób z otoczenia. Dzięki słuchawkom można więc grać w godzinach wieczornych, bez obaw o obudzenie pozostałych domowników.

Mikrofon na pałąku Pozostań w stałym kontakcie z drużyną, dzięki wygodnym w obsłudze mikrofonowi na pałąku. Urządzenie objętościowe z trybem redukcji szumów zagwarantuje najwyższą jakość rozmowy. Dodatkowym atutem elementu jest możliwość jego odpięcia w momencie, gdy gracz go nie potrzebuje.Wytrzymała bateria nieprzeciętnej jakości akumulator zastosowany w słuchawkach został wyprodukowany z myślą o intensywnym gamingu.

Bateria jest więc w stanie wytrzymać bez ładowania nawet 30 godzin przy działającym podświetleniu LED. LEDowe wykończenie Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Flight posiadają ciekawe motywy podświetlane przy pomocy specjalnej kontrolki.

Estetyczny komponent wykończenia genialnie uzupełnia ten nieszablonowy zestaw audio, który spełni oczekiwania przy niejednym stanowisku gamingowym.


☆ HyperX Cloud Alpha S ☆

HyperX Cloud Alpha S Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Alpha S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e2ffee88e441aa2c3469ee2
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Alpha S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wzbogacony o dźwięk przestrzenny i regulowane basy. Pakiet słuchawkowy HyperX Cloud Alpha™ S jest poprawęm przełomowego modelu Cloud Alpha, wyposażonym w specjalnie przypasowany wirtualny dźwięk przestrzenny HyperX 7.1*.

wbudowany mikser pozwala na włączanie dźwięku przestrzennego i regulowanie poziomu dźwięku gry i rozmowy bez klikania żadnych poleceń. Na nausznikach umieściliśmy suwaki do regulacji basów, za pomocą których ustawisz własne brzmienie.

komplet słuchawkowy Cloud Alpha S oferuje te same dwukomorowe przetworniki, które redukują zniekształcenia i podnoszą czystość dźwięku, jak dodatkowo legendarny komfort HyperX osiągnięty dzięki nausznikom z pianki zapamiętującej zarys – teraz pokrytej dopełniającą imitacją skóry przepuszczającą powietrze.

Specjalnie dostosowany dźwięk przestrzenny HyperX 7.1* Suwaki do regulacji basów Dwukomorowe przetworniki HyperX Regulacja względnej głośności gry i rozmowy unikatowy komfort HyperX Trwały aluminiowy pałąk nowoczesny mikser dźwięku Odłączany mikrofon z tłumieniem hałasu i przewodem w oplocie * Efekt wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 w formie dwukanałowego sygnału stereo skonwertowanego dla słuchawek stereofonicznych.


☆ HyperX Cloud MIX ☆

HyperX Cloud MIX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud MIX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1498fb8e441a584c07407c
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud MIX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HyperX Cloud MIX Przewodowy komplet słuchawkowy do gier + Bluetooth HyperX Cloud MIX™ to wszechstronny, przewodowy komplet słuchawkowy do gier, którego można używać także jako lekkich słuchawek Bluetooth do sprzętów przenośnych.

Przy połączeniu przewodowym słuchawki emitują dźwięk o wysokiej rozdzielczości w paśmie od 10Hz do 40kHz – usłyszysz więc wszystkie szczegóły i niuanse gier i muzyki, które wcześniej mogły ci umknąć. A kiedy wracasz do rzeczywistości, odłącz kabel i używaj bezprzewodowego połączenia Bluetooth®: bateria wystarczy nawet na 20 godzin rozmów.

Dwukomorowe przetworniki o średnicy 40mm, specjalnie zaprojektowane dla HyperX, separują basy od przeciętnych i wysokich tonów, redukując zniekształcenia i emitując czystszy dźwięk. Dzięki wytrzymałej ramie z aluminium pakiet słuchawkowy Cloud MIX zniesie wszelkie trudy eksploatacji i podróży.

nawet gdy grasz do późnej nocy lub do białego rana, miękka, zapamiętująca kształt pianka nauszników zapewni ci komfort, który jest znakiem rozpoznawczym producenta HyperX. Komplet Cloud MIX wyekwipowano w dwa mikrofony: jeden odłączany, na ruchomym ramieniu, a drugi zastosowany, stosowany w trybie Bluetooth.

Zintegrowany pilot pozwala na intuicyjne sterowanie dźwiękiem na komputerze i konsoli do gier. Komplet posiada także wbudowane przyciski użytkowane w trybie bezprzewodowym. Można go podłączyć przewodem do maszyn zaopatrzonych w gniazdo 3,5mm, a w trybie bezprzewodowym jest zgodny z urządzeniami multimedialnymi obsługującymi technikę Bluetooth.

Wysokiej klasy przewodowy zestaw słuchawkowy do gier z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości zestaw słuchawkowy Cloud MIX ma certyfikat Hi-Res Audio i emituje znakomicie nasycony dźwięk o wysokiej rozdzielczości w paśmie od 10Hz do 40kHz.

Usłyszysz zupełnie nową głębię i subtelne niuanse, a muzyka i światy gier zabrzmią o niemało bardziej realistycznie. Wolność bezprzewodowego łącza Bluetooth Odłącz kabel i korzystaj z zestawu słuchawkowego bezprzewodowo nawet przez 20 godzin3 dzięki technice Bluetooth.

Dwukomorowe przetworniki HyperX redukują zniekształcenia Oddzielenie niskich częstotliwości od przeciętnego i wysokiego pasma gwarantuje czystszy, dokładniej odwzorowany dźwięk. Wyjątkowy komfort i odporność HyperX Nauszniki słuchawek Cloud MIX, stworzone z gęstej, zapamiętującej kształt pianki i pokryte miękką, elastyczną imitacją skóry, pozostaną komfortowe choćby wtedy, gdy grasz poprzez niemało długich godzin.

Wytrzymała aluminiowa rama zniesie wszelkie trudy codziennej eksploatacji. Dwa mikrofony: zastosowany i odłączany na ruchomym ramieniu Odłączany mikrofon na rozciągliwym ramieniu ma dokumenty Discord i TeamSpeak™ i jest zgodny z aplikacjami Skype™ i Mumble.

W trybie Bluetooth możesz odłączyć ten mikrofon i dla pokaźniejszej wygody używać mikrofonu zaimplementowanego....


☆ HyperX Cloud Orbit S ☆

HyperX Cloud Orbit S Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Orbit S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e300c0c82fff0eb6d5f719c
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Orbit S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy dla graczy HyperX Cloud OrbitZestaw HyperX Cloud Orbit przeniesie Cię do innego rozmiaru dźwięku wysokiej jakości, wykorzystując ortodynamiczne przetworniki magnetyczne Audeze i technikę audio 3D Waves Nx.

Superszybkie pasmo przenoszenia i wytrzymałość na zniekształcenia ortodynamicznych przetworników magnetycznych 100 mm pozwalają cieszyć się dźwiękiem o zapierającej dech w piersiach wyrazistości i niesłychanej dokładności odwzorowania.

technika dźwięku 3D stwarza trójwymiarowy pejzaż dźwiękowy, dzięki któremu pakiet Cloud Orbit zagwarantuje bardziej realistyczne doznania akustyczne z ultradokładną lokalizacją dźwięków. Komplet słuchawkowy ma trzy odłączane przewody o różnych wtyczkach, pozwalające na stworzenie wymarzonej konfiguracji dźwięku 3D o nieporównanych wrażeniach niezależnie od tego, czy grasz na komputerze PC, konsoli Xbox One, PS4, czy na urządzeniu przenośnym.technika śledzenia ruchów głowy Waves NxCloud Orbit S śledzi nawet najmniejsze ruchy głowy prawie 1000 razy na sekundę, by umożliwić pełne zanurzenie się w dźwięku.

technologia śledzenia ruchów głowy stabilizuje środowiska w grze, aby zapewnić staranną lokalizację dźwięku. Pozwala to słuchać dźwięku w grze w jego najbardziej realistycznej formieGłówne parametry: Ortodynamiczne przetworniki magnetyczne Audeze 100 mm Realistyczny dźwięk 3D Waves Nx technologia śledzenia ruchów głowy Waves Nx kabel USB-A, przewód USB-C i kabel 3,5 mm (4 pola) w pakiecie Zgodne z komputerami PC, PS4, konsolami Xbox One, komputerami Mac urządzeniami mobilnymi, konsolami Nintendo Switch.

Akcesoria w pakiecie: kabel USB-A przewód USB-C kabel audio 3.5 mm Pozostałe parametry:...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.